Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moje dzieciatko pierwszy raz teraz mialo jakas kolke chyba, brzuszek go musial zabolec po jedzeniu, Boze jak on plakal, jak sie prezyl, pierwszy raz uslyszalam u niego prawdziwy placz z bolu, myslalam ze sie sama tam rozplacze 😞 biedaczek moj.. tak to drze sie bez powodu a teraz normalnie masakra.. 😞 ale chyba zasypia pomalu bo nie placze juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie astanawiam czy nie zrobic tak ze bede szczepic panstwowo a dodatkowo pneumokoki bo to mm zaniar zrobic na bank. musze sie zapytac czy jest jakas zasadnicza roznica pomiedzy szczepieniami standardowymi a np 5w1 bo jesli tylko liczba wkluc to chyba lepiej zainwestowac w dodatkowe szczepoinki niz w zlagodzenie bolu ktore i tak dzieci nie pamnietaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
ja sie astanawiam czy nie zrobic tak ze bede szczepic panstwowo a dodatkowo pneumokoki bo to mm zaniar zrobic na bank. musze sie zapytac czy jest jakas zasadnicza roznica pomiedzy szczepieniami standardowymi a np 5w1 bo jesli tylko liczba wkluc to chyba lepiej zainwestowac w dodatkowe szczepoinki niz w zlagodzenie bolu ktore i tak dzieci nie pamnietaja
ja tak samo myslalam i duzo sie naczytalam i z takim zalozniem poszlam, standardowe i pneumokoki, alke oczywiscie wyszlo tak ze wzielam 5 w 1 tak mnie przekabacila baba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
a jakie podawala argumenty?

mówiła, że z reguły rodzice wszystkich małych dzieciaczków unikają spotkań w bardzo dużym gronie osób (z których ktoś może chorować czy być nosicielem) a już zupełnie jak ktoś jest chory czy przeziębiony. Mówiła, że to też kwestia higieny i nie należy brać do buzi czegoś, co później wędruje do buźki dziecka np. smoczki. cośtam jeszcze mówiła ale już nie pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze jestem na chwile dziecie wykapane i uspione 🙂

co do szczepionek u mnie najtaniej jest w aptece Kwiaty Polskie nie wiem czy u was takie są ale ceny pewnie tez zależą od miejscowości szczepionka 6w1 kosztuje 180 zł pneumokoki 150 a rotawirusy 300 chyba dokładnie nie pamietam ale chyba cos koło tego w tej chwili nie moge sprawdzic dokładnie bo mój ma karteczke z cenami 🙂 a ja małą na pewno szczepie na pneumokoki i 6w1 a rotawirusy chyba zaszczepie jak pójdzie do przedszkola jak skonczy rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór.
My caaaały dzień spędziliśmy w górach przy grillu. Mała spała cały czas - istny aniołek. Jak wracaliśmy to się rozbudziła ale jak oczywiście maniaczka karuzeli zatrzymałam się po drodze i postanowiłam wystrzelić się w takiej wielkiej kuli na wys. 50 m. Jak to mała zobaczyła to od razu zasnęła 😮 😮 Bała się o mamusię czy co ? 😁 Warto było tak czy owak. Teraz okąpana śpi w łóżeczku a ja idę w kimono. Do juterka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem i walczę z dzieckiem ale chyba się poddam 😠
najpierw się darła wniebogłosy i prężyła nie chciała ssać wiec tylko trzymanie pionowo pomagało i potem jej ulżyło i zasnęła bez jedzenia i za żadne skarby nie moge jej obudzić
więc wnioskuję że ona się obudzi jak ja zasnę a tego nie chcem oj nie chcem , może ją jeszcze potarmosze to się obudzi ale marne szanse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a ja jestem i walczę z dzieckiem ale chyba się poddam 😠
najpierw się darła wniebogłosy i prężyła nie chciała ssać wiec tylko trzymanie pionowo pomagało i potem jej ulżyło i zasnęła bez jedzenia i za żadne skarby nie moge jej obudzić
więc wnioskuję że ona się obudzi jak ja zasnę a tego nie chcem oj nie chcem , może ją jeszcze potarmosze to się obudzi ale marne szanse
ja bym chyba tarmosila 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja jestem i walczę z dzieckiem ale chyba się poddam 😠
najpierw się darła wniebogłosy i prężyła nie chciała ssać wiec tylko trzymanie pionowo pomagało i potem jej ulżyło i zasnęła bez jedzenia i za żadne skarby nie moge jej obudzić
więc wnioskuję że ona się obudzi jak ja zasnę a tego nie chcem oj nie chcem , może ją jeszcze potarmosze to się obudzi ale marne szanse
ja bym chyba tarmosila 🥴

NIE DA RADY TO JEST NIEZŁA CWANIARA po tatusiu
czyli powoli się ewakuuję po pewnie za dwie godziny pobudka mnie czeka

matko co za dzień , dobrze że już się kończy ale obawiam się że każdy następny będzie tylko gorszy 😞
dziś u dziadka była kuzynka z małym ktory urodził się 10go marca i też wcześniej był takim aniołkiem jak Lena no i jak zaczął 3 miesiąc to właśnie wszystko zmieniło się na gorsze

kuźwa nawet jej policzki podszczypuję i nic
w takim razie spadywam
do jutra
guten morgen 🤪 🙃 😁



chcę zasnąć i obudzić się o 8.00 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goście poszli..
a miałam iść z dzieckiem po kąpieli spać 😠 😠

i dzisiaj zsikałam się w majtki: i nie wiem czy mam problem z trzymaniem moczu czy tak mnie rozśmieszył widok A. biegnącego ulicą z wózkiem w pogoni za autobusem.
Bo to śmieszne było, ale aż tak ??? 😮 😮

spać idę.
spokojnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry
my wstałyśmy bo ktoś był głodny i miał ochotę na gadanie ale obydwie potrzeby już zaspokojone więc spadam do wyra 🤪
pierwszy raz od bardzo dawna kładę się po "jakby jeszcze raz" i tak nie zasnę bo nie umiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...