Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczynki dawno mnie nie było u was 😞
serdecznie was pozdrawiam melduje sie dzis tylko 😉 u mnie juz troche lepiej ale jeszcze kilka dni mnie nie bedzie tu 😞
p.s mój Skarbek coraz większy i ukochawszy 🤪 gada uśmiecha się i rekompensując smutki związane z kłótniami z mężem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
czesc dziewczynki dawno mnie nie było u was 😞
serdecznie was pozdrawiam melduje sie dzis tylko 😉 u mnie juz troche lepiej ale jeszcze kilka dni mnie nie bedzie tu 😞
p.s mój Skarbek coraz większy i ukochawszy 🤪 gada uśmiecha się i rekompensując smutki związane z kłótniami z mężem.

a mnie nic nie rekompensuje kłótni z mężem
wracaj szybciutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem, na chwilę, na spacerze byliśmy RODZINNYM nad Wisłą i nogi mi w dupę wchodzą: ale przebiorę siebie i Malca i idę dalej (----> utrata dodatkowych kilogramów 😁 ) zostawiając połowę rodziny w domu, niech odpoczną 😉

brechti, pierwsze słysze żeby nie moczyć :o
ja tam moczę, nic złego się nie dzieje i goi się fantastycznie


i jak czytam jakie męczarnie przechodzicie z Doradczyniami, to dziękuję Bogu, że moje daleko i sami ze sobą tu jesteśmy 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
kurwicy zaraz dostanę 😠
dlaczemuz to?

bo się darła przez 3 godziny
wiedziałam że nie jest towarzyska ale żeby aż tak
po pół godz powrót do domu i tu darcia ciąg dalszy ależ mi podniosła ciśnienie
w końcu śpi więc spadam z psem do lasu ale będę go pilnować jak oka w głowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh.. ja mam teraz Matylda trzy swiaty bo ten moj maly terrorysta drze pape ile wlezie.. w dzien mamy istny cyrk, glowa mi peka i wychodze z siebie, tak jak napisalas dostaje kurwicy. Nie nwiem czemu tak mu sie pozmienialo ale chyba lubi drze pape bo robi to non stop, przed jedzeniem, po jedzeniu, w miedzy czasie, rzadko sie zdarza zeby polezal sam w lozeczku albo w hustawce. Spi tylko na spacerze i to caly czas, ale jak wchodzimy do domu to sie zaczyna. Ja go na sile klade do lozeczka bo tam czesciej odleci i jakos sobie radze ale normalnie 😠 😠 😠 wkurwienie na maksa.. dzieki Bogu noce sa fantastyczne, je okolo godziny 6 dopiero i potem znowu spimy do okolo 10.
Ja juz dzisiaj w domu siedzie czekam na zarcie az przywioza i koniec bajlowania. Wczoraj mielismy wieczor tylko dla siebie bo mama przyszla do malego na noc a my sie upilismy i ... takie tam 😉 ☺️ ehh fajno bylo
Teraz jeszzce mama zabrala mlodego na spacer co by mezus sie przed praca mogl zdrzemnac a ja sie obijam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam dzisiaj jakąś deprechę...
Postanowiłam z tym walczyć i mimo mega syfu w pokoju (bo nie mam kiedy posprzątać) walnęłam głośno muzę i tańczę z małą- mamy istną imprezę we dwie; w przerwie piję zimnego.... nie, nie lecha ale carlsberga...... miodzio 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam piwa 😠
a do sklepu nie pójdę bo wstyd matka karmiąca i pijąca 😠
ajajaj nic mi się nie chce wszyscy i wszystko mnie wku.......... 😠
jeszcze wyścig F1 przerwany
nie mam co robić ( mimo syfu w pokoju ale w niedzielę sprzątać nie będę co innego bałaganić 😁)
no i to by było na tyle
znowu narzekam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia ja właśnie będę ją uczyć, bo jej ojciec w życiu nie puści jej na żadną imprezę (mówi, że na randkę będzie mogła iść po skończeniu 40 lat, a wcześniej będzie ze strzelbą siedział i czekał na kawalera) a ja mam taki niecny plan, że razem będziemy na imprezy łazić jako 'siostry' albo jeszcze lepiej 'koleżanki'- zamierzam do końca życie wyglądać młodo 😁
ale już widzę że spodobało jej się tańcowanie, bo tylko ją położyłam żeby odpocząć to ona w ryk- taki cichy i żałosny; teraz ją dziadkowi sprzedałam żeby dokończyć piffko...

hehe matylda my okoliczne monopole regularnie z B. zaliczaliśmy bo z niego mega piwosz i wyobraź sobie nas młodą parkę z dzieckiem kupującą codziennie po kilka duużych piw a czasem i jakąś połóweczkę.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia
co innego iść w mieście do sklepu i kupić co się chce bo nikogo to nie obchodzi a co innego iść do sklepu który jest u sąsiada a pod sklepem siedzą wszystkie okoliczne menele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
my dzisiaj troche posniej sie meldujemy, bo po kosciele poszlam odwiedzic kolezanke i dopiero niedawno wrocilysmy z Nela.
wczoraj mialam okropny wieczor, moje dziecko jesc nie chcialo, a ze ma od kilku dni juz slabszy apetyt to juz mnie zlosc jakas ogarnela w koncu, no bo kto widzial, zeby prawie 8 tygodniowe dziecko zjadalo 80ml i ani kropli wiecej. I w koncu ze zlosci i bezsilnosci, bo nie moglam jej dobudzic wyszlam z nia na balkon po kapieli, a za cieplo nie bylo, troche podziumala i zasnela w koncu, wiec ja polozylam znowu na plaskiej szawce, tez nie pomoglo!! dopiero potem sobie pomyslalam, ze jestem pierdolnieta za przeproszeniem, zeby sie tak zachowywac, zeby takie historie z dzieckiem wyczyniac, mialam wyrzuty sumiena az zasnac nie moglam....!!!! ale dzisiaj juz lepiej Nela je.
Co do krawien srodmiesiaczkowych to faktycznia mialam Matylda, ale juz przeszly na szczescie.
CEPAN mam i uzywam, zwlaszcza na rozstepy ktore pojawily mi sie dzien przed porodem na brzuchui musze przyznac, ze jest o wiele lepiej, nie sa juz fioletowe, bledna widze duza roznice!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...