Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia, ja bym chyba z surowym jabłkiem nie kombinowała, ale ja mam przykre doświadczenia po soku jabłkowym 100% bobovity 🤢
a nie lepiej upiec ci trochę to jabłko i takie zetrzeć?

( aaa.. wicie że mój A. ma alergię na surowe jabłka? są TAK pryskane, że pestycydy go uczulają i może jeść właśnie wyłącznie w formie pieczonych, szarlotek itp.. )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
http://www.mali-artysci.pl/aboutUs.html
ja myślałam o tym


ja bym się zdecydowała: wygląda bardzo porządnie i ma fajne zajęcia. No i opieka, jak mówiłaś: co najwazniejsze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
A jeszcze mi się jedna rzecz przypomniała - Andżelika jak będziesz to czytać to powiedz - czy Fabianek przekręca Ci się z plecków na brzuszek i odwrotnie? Bo albo nigdy nie pisałaś o tym albo ja przeoczyłam 🤨



Tak i to bardzo czesto nie moge go samego zostawic na chwile czasem nawet jak spi to sam kladzie sie na bok czasem mu to smiesznie wychodzi ale to jego ulubiona pozycja do spania!
Dzis to nawet sam trzymal butle z mala iloscia mleczka no mozna rzec ze dno tylko zakrywalo no ale trzymal 🙂 🙂
Teraz nawet zaczal sie lapac poduszki jak lezy i probuje sie podnosic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Asia, ja bym chyba z surowym jabłkiem nie kombinowała, ale ja mam przykre doświadczenia po soku jabłkowym 100% bobovity 🤢
a nie lepiej upiec ci trochę to jabłko i takie zetrzeć?

( aaa.. wicie że mój A. ma alergię na surowe jabłka? są TAK pryskane, że pestycydy go uczulają i może jeść właśnie wyłącznie w formie pieczonych, szarlotek itp.. )

no właśnie zawsze dostaje słoiczek z pieczonym jabłuszkiem 🙂 więc chyba nie bede kombinowala i upieke zetrę i mu takie dam 🙂 dziękuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikola, skarbie mały - dużo zdrówka i miłości aniołku. No i coby Ci więcej prądu nie brakło 😉

My już po spacerku i drugim śniadanku. Majek leży w leżaku i piszczy.
Niebawem szczepienie... 🤢

A moja mała dalej nie przekręca się z plecków na brzuszek, wygląda to tak,
jakby miała zbyt ciężką pupę 😜 A jak zasypia to sama przekręci się na bok,
tak jej widać najlepiej 😜

Tutliputli, jak udało Ci się przestawić Wita na mleko co 4h?
Kiedy poznałaś, że jest na to gotowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje dziecie zasnelo a nie spal od 8 wiec musze to wykorzystac ogarnac mieszkanie,zrobic obiad,pranie!
No i wyjsc na maly spacerek przed szczepieniem 🙂
Ale jeszcze przed tym musze siebie ogarnac bo wygladam jak pol nieszczescia 🙂
Ostatnio sprobowalam zalozyc obraczke bo jeszcze nie moglam jak wlazla teraz nie chce zejsc 😁 🤪 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem i ja wczoraj nie mialam internetu przez caly dzien 😞 bo jakichs wirus mi sie wdarl i musialam wieczorem kombinowac lapka innego bo bez kompa nie mozemy funkcjonowac ze wzg na prace
co do sloiczkow moja chyba nie toleruje banan ow bo podalam jej jablko z bananem i kupka byla bardzo zielona nie wiem czy dlatego ze nowy skladnik czy dlatego ze jej nie przypasowal wiec na wszelki wypadek odstawilam i podalam jej samo jablko
Spóźnione ale szczere 🙂 Wszystkiego Naj dla Lenki dużo usmiechu i rosnij zdrowo 😘
i dzisiejsze zyczenia dla Nikoli dużo zdrówka i usmiechu 😘

moja zasypia w dzien w lozeczku tylko wystarczy juz kolysanie jej na podusi nawet juz nie placze moze sporadycznie 😁 😁

ps nie nadrabiam bo nie mam zbytnio czasu przez ten remont i zaleglosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
jejku, jak mi się dzisiaj ziewa. coś okropnego.
nie mam kawy.. zapomniałam kupić 😠
też mam lekki sajgon w domu, muszę ogarnąć... a takiego lenia mam.. 🤢


Ja juz mieszkanie ogarnelam i pranie wstawilam i dziecie mi sie juz obudzilo spal az cale 20 min 😮 😮
teraz obiad i pozniej spacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloł
ja się dzisiaj pozbyłam lenia, do 12 zrobiłam więcej niż wczoraj przez cały dzień. no i w sumie:
obiad zrobiony
nutella śliwkowa z przepisu kasi się robi
2 prania wstawione
jedno rozwieszone
zakupy zrobione
jedno dziecko wygonione na rower
drugie robi wielkie oczy do maty
aha i mam pytanie, moze któras miała ten problem 🤢 zauważyłam że szymek mi się układa na jedną stronę (w swoją prawą), tzn jak leży na plecach to głowe zazwyczaj ma troche w prawo przekrzywiona, az mu sie troche splaszczyla z tylu z tej strony, i na bok jak go poloze to z tego boku sie przekreci na plecy a z drugiego nie. poza tym nawet jak kupsztala robi to ma na pampku od z jednej strony (większosc 🤨 ). no i nie wiem czy sie martwic czy nie bo juz mam czarne wizje krzywego kregosłupa itp. itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
heloł
ja się dzisiaj pozbyłam lenia, do 12 zrobiłam więcej niż wczoraj przez cały dzień. no i w sumie:
obiad zrobiony
nutella śliwkowa z przepisu kasi się robi
2 prania wstawione
jedno rozwieszone
zakupy zrobione
jedno dziecko wygonione na rower
drugie robi wielkie oczy do maty
aha i mam pytanie, moze któras miała ten problem 🤢 zauważyłam że szymek mi się układa na jedną stronę (w swoją prawą), tzn jak leży na plecach to głowe zazwyczaj ma troche w prawo przekrzywiona, az mu sie troche splaszczyla z tylu z tej strony, i na bok jak go poloze to z tego boku sie przekreci na plecy a z drugiego nie. poza tym nawet jak kupsztala robi to ma na pampku od z jednej strony (większosc 🤨 ). no i nie wiem czy sie martwic czy nie bo juz mam czarne wizje krzywego kregosłupa itp. itd.

Prawdopodobnie ma nieprawidłowe napięcie mięśniowe - 3 lub 4 z nas to przerabiały - rozbierz go do samego pampka - połóż na brzuszku i popatrz czy robią mu się fałdki po którymś z boków - jeśli tak - to udaj się do pediatry po skierowanie do neurologa. Myślę, że może mieć też asymetrię skoro już ma zniekształconą główkę, ale ja tylko gdybam - najlepiej niech go neurolog dziecięcy zbada. My też byliśmy prywatnie, bo państwowo kolejki po kilka miesięcy, a tutaj czasu na zwlekanie nie ma. U nas na szczęście wada była tak malutka, że sama zanika przy niewielkiej naszej pomocy (choć też moja Lenka preferuje lewy bok). Może okazać się, że u Was konieczna będzie rehabilitacja (Wiola i aisak chodzą ze swoimi dziewczynkami), dlatego każdy dzień się liczy. Jeśli stać Cię, żeby załatwić to prywatnie to idź jak najszybciej - wtedy skierowanie od pediatry nie będzie potrzebne i będziesz wiedziała na czym stoisz.
To tyle.. Jak coś to pytaj, bo nie wiem czy jasno się wyraziłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...