Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry wieczór.
Matylda trzymam za Was kciuki. Wysmaruj tamtej pediatrze drzwi od gabinetu gównem! Że też przez tyle czasu nic nie zauważyła?! dobrze, że pojechałaś do innego lekarza. Dobrze, że u małych dzieci takie rzeczy szybko się "naprawia". Rehabilitacja czyni cuda 🙂

Wiola i Aisak słodkie zdjęcia. Wasze dziewczyny są cuuuudne 🙂

Magda z Pruszkowa daj dane to wpiszę Cię do tabelki, żebyście i Wy były na ściągawce 🙂

Asia, no właśnie, kiedy się zobaczymy?! mamy tak niedaleko do siebie!

Fryta Ty to masz figurę.... w życiu bym nie powiedziała, że dopiero co dziecko urodziłaś!!!!

Magda, Majka jest tak słodka, że bym ją schrupała! I ma przepiękne oczy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
dobry wieczór.
Matylda trzymam za Was kciuki. Wysmaruj tamtej pediatrze drzwi od gabinetu gównem! Że też przez tyle czasu nic nie zauważyła?! dobrze, że pojechałaś do innego lekarza. Dobrze, że u małych dzieci takie rzeczy szybko się \"naprawia\". Rehabilitacja czyni cuda 🙂

Wiola i Aisak słodkie zdjęcia. Wasze dziewczyny są cuuuudne 🙂

Magda z Pruszkowa daj dane to wpiszę Cię do tabelki, żebyście i Wy były na ściągawce 🙂

Asia, no właśnie, kiedy się zobaczymy?! mamy tak niedaleko do siebie!

Fryta Ty to masz figurę.... w życiu bym nie powiedziała, że dopiero co dziecko urodziłaś!!!!

Magda, Majka jest tak słodka, że bym ją schrupała! I ma przepiękne oczy!

Dziękuję 🙂 ☺️ ☺️

Chrupać jest co!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
ja oczywiscie caly dzien zajeta teraz dopiero nadrobilam was 🙂

Nina co do butelki to moze pomoze glukoza lekko posyp smoczek

Ale te nasze dzieciaczki sa cudowne a \majka to wogole jest przepiekna ☺️

co do spotkania to tak jak my z Magda mieszkamy w jednym miescie i jeszcze nie wpadlismy na pomysl wspolnego spaceru 😁

Matylda trzymam kciuki za Lenke zeby wszystko bylo ok

Wiola ale ta twoja Laurka juz duza i buzie ma juz taka dojrzalsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda pisała, że będzie w nocy.. Do mnie też już się nie odezwała... 🤔

Kasia - u mnie ten płacz i rzucanie się trwają już kilka dni i jest dobrze tylko ja dziecko na rękach noszę, łóżeczko, łóżko w sypialni (gdzie do tej pory zasypiała w 5 minut), podłoga - kłują ją w plecy i krzyczy, krzyczy, krzyczy - już nawet nie płacze tylko się DRZE, BTW - nie wiem skąd takie małe dziecko ma tyle siły, żeby wrzeszczeć ciągiem godzinę i dłużej 🥴 Zresztą widać na zdjęciach jak się zachowała po położeniu obok Krzysia i Laurki 🤢
Mam nadzieję, że szybko jej to minie bo oszaleję, podejrzewam, że i Witek ma ten sam etap

Ewelina - kup sobie już zawczasu nerwosol jakiś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do tego wiercenia to z moja jest to samo a przez sen to czasem potrafi sie tak rzucac ze nie wiem o co chodzi a jak zasypia w lozeczku to tak jak Kasia napisalas oczy juz spia ale gorzej z reszta i ma manie opierania nozek o szczebelki i chce sie przewrocic na brzuch i tak az do zasniecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, ja mam persen 😁 😁 pomaga !!!

i właśnie zaczęłam czytać nasze forum od 1 strony 🙂
Dorka wiesz, że byłaś druga po kmatus? mówię o tych które utrzymały się tu do końca 🙂
a kmatus była wczoraj online na stronie naszej ale się nie odezwała ani kropki nie postawiła nooo 🤢

( a czytam, bo uzupełniam pamiętnik Witka, a jakby nie było: najwięcej szczegółów które pamięci umknęły, wrażenia po wizytach i dokładne daty: tylko tam znajdę 🙂 ) tylko nie wiem jak nadrobię ponad 10 000 stron 🥴 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
co do tego wiercenia to z moja jest to samo a przez sen to czasem potrafi sie tak rzucac ze nie wiem o co chodzi a jak zasypia w lozeczku to tak jak Kasia napisalas oczy juz spia ale gorzej z reszta i ma manie opierania nozek o szczebelki i chce sie przewrocic na brzuch i tak az do zasniecia


no włąśnie Wito ma tak samo...
nie wiem kiedy buzia pójdzie spać przed oczami 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
mam wielki dylemat co do imienia nie chciałabym wybrać imienia bardzo popularnego typu Kasia, Ania, Rafał itp Jak mi się coś zaczyna podobać to znowu mojemu się nie podoba i odwrotnie :P tak więc nie wiem chyba jak sie urodzi to dopiero na 100 % zdecydujemy. Ja myslałam o NIkol albo Lidia a co do chłopaka to Igor, Gabryś albo Natan nie mam pojecia za dużo tych imion A kiedyś sobie wypisałam i wybrałam takie 🙂
ANIELA, ANITA, CARMEN, ELIZA, ISMENA, LENA, LIDIA, LILIANA, LUIZA, ŁUCJA, MARIKA, NADIA, NIKOLA



ALAN, CYPRIAN, DORIAN, FABIAN, GABRIEL, IGOR, KORNEL, MARCEL, NATAN, OSKAR, OLIWER



hehe Dorka, jaki post znalazłam: ale Amelki tu nie wymieniłaś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
mam wielki dylemat co do imienia nie chciałabym wybrać imienia bardzo popularnego typu Kasia, Ania, Rafał itp Jak mi się coś zaczyna podobać to znowu mojemu się nie podoba i odwrotnie :P tak więc nie wiem chyba jak sie urodzi to dopiero na 100 % zdecydujemy. Ja myslałam o NIkol albo Lidia a co do chłopaka to Igor, Gabryś albo Natan nie mam pojecia za dużo tych imion A kiedyś sobie wypisałam i wybrałam takie 🙂
ANIELA, ANITA, CARMEN, ELIZA, ISMENA, LENA, LIDIA, LILIANA, LUIZA, ŁUCJA, MARIKA, NADIA, NIKOLA



ALAN, CYPRIAN, DORIAN, FABIAN, GABRIEL, IGOR, KORNEL, MARCEL, NATAN, OSKAR, OLIWER



hehe Dorka, jaki post znalazłam: ale Amelki tu nie wymieniłaś 😜


hehe dobre 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
Magda ale super w jakim programie to zrobilas ??

w Windows movie maker...
Trochę krótkie... 🙂
Myślałam, że wyjdzie dłuższe 🙂
Następnym razem zrobię dłuuuuuuuuuuugie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, ja od początku chciałam chłopca, i czułam że to będzie chłopiec: ale kiedy dłużej chodziłam w tej ciązy a układało się jak się układało między mną a A. to pomyślałam, że dziewczynka to przynajmniej przy mnie zostanie, jakoś pomoże: no wiadomo: zawsze ma się z córką lepszy kontakt..
ale plan i celowanie było od razu na chłopca: 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...