Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

szyszka napisał(a):
Madzia, a jak zdrówko Majeczki?

a pochorowała dwa dni i wyzdrowiała... 🙂
Nie byłam u lekarza. Moja mama też mnie nie prowadziła od razu, tylko jak miałam temp powyżej 38, tak to leczyła mnie w domu, dzięki temu też bardzo rzadko choruję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY MAMUŚKI ZBOCZKUSZKI 🙂 🙂 🙂 🙂: 🙂

U mnie noc tragiczna,ale to chyba poszczepieniu.Spała ze mną,caly czas sie wierciła,wyła masakra chyba z 7 razy sie budziłam 😞
A wczoraj na szczepieniu to muszę Wam powiedziec że była taka dzielna,miala dwa ukłucia w nozki. Przy wyciaganiu igły płakała moze z 5 sekund,wzielam ja na rece i spokoj rozgladala sie z ciekawoscia po gabiniecie,przy drugim ukłuciu było to samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ale się nie wyspałam moje dziecko się obudziło o 12 w nocy i nie chciało wcale usnąć wiec on nam dał bajabongo, później co godz musiałam wstawać bo dziecko mi płakać przez sen zaczynało mój biedulek spał od 6 u nas i spał z nami do 10.30 🤪
chyba wracam z powrotem do kaszki na mleku MM bo mały ładniej śpi a teraz to jakaś tragedia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
poklaskałam wszystkim prócz matyldy i kaśki (bo one chyba sobie nawzajem klaszczą) i nie mogłam

ktoś jednak Tobie klasnął niedawno 😁 aLBO ZABRAŁ 😁 😁 😁 😁
Bo ja nie mogę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

Szyszka ja co rano mojego mlodego znajduje w podobnych pozycjachx. Juz kiedys pisalam ze on jakies akrobacje wyczynia w nocy i czewsto jest tak ze musze go ratowac z opresji bo gdzies sie zakleszczy i dupa 😁

Co to leginsow to ja takiw dzialam w tesco u nas. Normalne leginsy rureczki dla dziewczynki. Swietne 🙂

A wogole to nie wiem co tu dzisiaj porabiac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pożarłam upieczone i zblenderowane dla dziecka jabłuszko ☺️ ☺️ ☺️
ale to było niebo !! lepsze od Gerbera 😁 😁 ☺️ ☺️
i muszę upiec raz jeszcze..

Kasia, to co tam się dzieje? Liweczka śpi w dzień a w nocy buszuje czy jak ? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
pożarłam upieczone i zblenderowane dla dziecka jabłuszko ☺️ ☺️ ☺️
ale to było niebo !! lepsze od Gerbera 😁 😁 ☺️ ☺️
i muszę upiec raz jeszcze..

Kasia, to co tam się dzieje? Liweczka śpi w dzień a w nocy buszuje czy jak ? 🤔

ja już nie wiem kur.......wytłumaczcie mi to , bo w nocy juz cierpliwość traciłam 😠 😠
on ani w dzien sie nie wysypia, bo robi sobie moze 2-3 drzemki po 30 min , tosz ku.... w nocy powinna spać, a ona dzis prawie co godzinę się darła, położona o 19.30 pierwsza pobudka o20.30, potem 21.30, potem ok.22 a potem co 1,5-2 godziny, ja tego ku...nie rozumiem
matko jak się wiecej darła w dzien to lepiej spała w nocy, przynajmniej 3 godziny pospała a teraz od jakiegoś czasu w dzien jest lepiej ale noce to porazka 🤢 🤢 🤢
ja wstaje rano jak jakiś paralityk, kręgosłup boli, kolana bolą, łeb pęka 🥴 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laski,
i po co się chwaliłam że Mila w piątek ładnie spała?! To już kur.. nie śpi prawie wogóle!! Aisak co się znowu z nimi dzieje?! Ochujeje jak słowo daje 😠 😠 😠
Co do glutenu to się wstrzymałam, od poniedziałku planuje żeby się nie pokrywało z wprowadzaniem innych rzeczy i zobaczymy.. ostatnio wymiotowała i miała biegunkę ale nie było to jednoznaczne że po glutenie bo miała też szczepienie i nową kaszke 😮
Dziewczyny jakby nie było na brzuszku to jestem pod tel w sprawie naszego środowego spotkania bo znowu coś z internetem się dzieje, a i jeśli moje dziecko się nie poprawi to mnie odwiozą w kaftanie 🤢 🤢 🤢
miłego weekendu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂
Szyszka, też właśnie chciałam zapytać o pościel 🙂

A ja dzisiaj musiałam iść do sąsiadów (mieszkam w takich chatkach rybackich, i wszyscy tutaj się znają) i prosić ich, żeby zmienili imię dla psa. Bo dzisiaj czy tam wczoraj wzięli psa dla swojej trójki dzieci i nazwali go Kacper 😮 🤢 gdzie doskonale wiedzą, że mój mały tak ma na imię, bo wiecznie mi do wózka zaglądają itp. A to taka trochę patologia i ten ich "wujek", czyt. facet matki, nas nie lubi. I wymyślił takie imię psu ;/
Poszłam, wytłumaczyłam, że jak mały podrośnie to będzie się nas pytał, dlaczego ma na imię tak jak pies (bo wszyscy zawsze przesiadują u nas pod domem i wszystkie dzieci bawią się razem). Powiedzieli, że zmienią, zobaczymy ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
aisak napisał(a):
Kasia ja już chyba Liwki tez nie pochwale bo co to zrobie to potem sajgon 😠 😞

ojj dziewczyny, podziwiam Was, za cierpliwość i stalowe nerwy 🙂 kochane matki z Was 🙂

Klaudia jak byś mnie czasami usłyszała to byś nie powiedziała ze jestem kochaną matką 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...