Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
załamka
Liwia od godziny 20.00 obudziła się już trzeci raz 🥴

haha no nie mogę... moja córka wyobraź sobie Kasiu że jeszcze nie zdążyła zasnąć! 🙃 🙃 🙃
nie wiem już czy śmiać się płakać, serio.. 😮

no ja już płacze po kontach, niestety 🤢
buźka, spokojne nocki kobitki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Kasia (kmatus) - moja też nie chce pić i nie zmuszam jej, dopóki nie ma kup plastelin albo zatwardzenia znaczy, że jest ok 🙂 Nie będę jej poić na siłę bo to odniesie odwrotny skutek, już teraz i tak mi się wycwaniła jak jej próbuję dać deserek albo obiadek - nauczyła się dmuchać i jak zbliża się łyżeczka to se dmucha 😁 😁 😁 i dupa - nie mam jak jej dać bo wszystko bryzga po mnie, po niej, po kanapie i ścianie.. Takiego mam czorta 😁 😁 😁 😁
Przyjdzie jej czas to zacznie jeść i pić (mam nadzieję 😁 ) bo inaczej to będzie Matylda2 - skóra i kości 😜

🙃 🙃 😁 😁 😁 niezła aparatka z tej Twojej Lenki ... moja z kolei łapie mnie za ręcę jak jej przysuwam butle z piciem i odpycha albo odwraca głowę, no nic - na siłe nic nie zrobię.. zobaczymy jak to dalej będzie wyglądać
spadam się prysznicować bo coś czuje że długa noc przede mną..
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego Naj dla Julianka!

Kamila i jak po nocy z mlekiem modyfikowanym???

Ewelina - gdzie Ty wybyłaś? 🙂

A moje dziecko spało od 19 do 8 rano bez przerwy...
O 8 zjadła 180 mleka i śpi dalej... Bidulka - ma 38 stopni po szczepieniu....



A i Aisak - jak napompowałaś obydwa koła w tym siedzisku to zapiełaś materiał normalnie?
Bo jedno mi się nie dopina... 😞
A jak spuszczę trochę powietrza to będzie za mało...
No i czy Liwka siedzi w tym kole też, czy tylko na tej macie ją kładziesz???
Ty chyba nie możesz jej sadzać, tak? przez tą rehabilitację?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila i jak po nocy z mlekiem modyfikowanym???


i ch... dupa..... 🙂 Obudzil sie w nocy 4 !!!!! razy !!!! 😠 😠
wypil przed 23 i o 1.30 obudził sie i opróżnił mi piersi
Ja juz nie wiem o co chodzi... Czy on jest takim glodomorkiem czy nie lubi sam spac 🙂

Dzien doooobry 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Dobry Andżelika!

dobry dobry 🙂
poklaskalam 🙂
ale tu z rana pustki!

Ja Tobie też...
chyba ostatnio tak 🙂

Tak dluzej byc nie moze 😁 😁
moje dziecie zjadlo ostatni raz po kapaniu o 20 i dopiero teraz sobie szamke zazyczyl 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie dobry 😞
nie wypowiadam się na temat mojej nocy, wystarczy ze napisze ze było ok.10 pobudek a od 23 do1 histeria, dobrze ze mąż ją zabrał bo nie ręczyłam za siebie 🤢 😞
Julianku, wszystkiego naj naj naj najlepszegooooooooo 😘
Magda mi tez się tez tez rzepy rozklejają jak jest mocno napompowane, ale nie przeszkadza to w użytkowaniu wiec na to leje 😁
Liwia może w tym posiedzieć, ale powinna byc jak najczęściej na macie i obracać sie na brzuch, a ze wytrzymuje tylko ok.1minuty na brzuchu to jest istny sajgon w domu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Nie dobry 😞
nie wypowiadam się na temat mojej nocy, wystarczy ze napisze ze było ok.10 pobudek a od 23 do1 histeria, dobrze ze mąż ją zabrał bo nie ręczyłam za siebie 🤢 😞
Julianku, wszystkiego naj naj naj najlepszegooooooooo 😘
Magda mi tez się tez tez rzepy rozklejają jak jest mocno napompowane, ale nie przeszkadza to w użytkowaniu wiec na to leje 😁
Liwia może w tym posiedzieć, ale powinna byc jak najczęściej na macie i obracać sie na brzuch, a ze wytrzymuje tylko ok.1minuty na brzuchu to jest istny sajgon w domu 🥴

rozumiem... 😞
Pocieszę Cię, że moja Maja też nie lubi leżeć na brzuchu i też jest szybko płacz... 😞
U mnie nie dopina się jedna... a pod spód nie mogę jej poduszki podkładać, bo na bok się przewraca i boję się, że głową wyleci na podłogę 😞

Więc jest bez poduszki...
Wygląda to tak - (zdjęcie telefonu, dlatego takie kiepskie) -


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Maja siedzi jak krolewna na tronie 🙂


Też jej to powiedziałam 🙂 (Majce) heheheh 😁
A co do biszkoptów to też wczoraj kupiłam, ale nie wiem właśnie jak je podawać, czy tak jak chrupki, do rączki, czy jakoś inaczej.,..

ja wlozylam 7 albo 8 biszkoptow do miseczki i zalalam je mlekiem modyfikowanym az zrobila sie z nich taka lekka miazga 🙂 i wtedy lyzeczka mu dwalam i zjadl cala mieseczke 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
a mój czasami zrobi kupkę plastelinkę, to znaczy, że za mało go poję? dobrze wiedzieć.. chociaż wydawało mi się, że kurka daję wystarczająco herbatki..
Kasia jak Ty robisz ta mannę? Bo ja mam taką co się gotuje z mlekiem przez 2 min.. więc jak mam to zrobić z modyfikowanym? (bo tego nie można zagotować chyba, nie?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Maja siedzi jak krolewna na tronie 🙂


Też jej to powiedziałam 🙂 (Majce) heheheh 😁
A co do biszkoptów to też wczoraj kupiłam, ale nie wiem właśnie jak je podawać, czy tak jak chrupki, do rączki, czy jakoś inaczej.,..

ja wlozylam 7 albo 8 biszkoptow do miseczki i zalalam je mlekiem modyfikowanym az zrobila sie z nich taka lekka miazga 🙂 i wtedy lyzeczka mu dwalam i zjadl cala mieseczke 😮 🤪


no tak, ale moja Majka nie lubi łyżeczką jeść... 😞
Już sobie to wyobrażam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia mi się az tak nie rozchodzi, ale widocznie masz jeszcze mocniej napompowane 😉
Liwce podkładam poduszkę bo ona mi się w tym zapada
Ale super wygląda Majunia i ile zabawek, do wyboru do koloru 😁
Klaudia ja mam kaszke manne z firmy kupiec i ją mozna robic na mleku albo wodzie, ale nie na mleku modyfikowanym(chyba?!) Robię na wodzie i luz 😁 Też zrób na wodzie, a potem dodaj do obiadku, deserku, mleka gzie tam wolisz, albo gdzie Kacper woli 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...