Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ja korzystam póki Lenka zasnęła, jem śniadanie, potem idę myć głowę i trochę posprzątam


to Lenka tak długo śpi?
ja zazwyczaj zdąże wyjrzeć przez balkon, umyć zęby i buzie i Tomek już nie śpi...a mnie strasznie to wkurza bo śniadanie jem zazwyczaj po 16 jak mój P. wróci z pracy...

no ona dopiero zasnęła o 10.20, wstała o 7-ej... potem jeszcze śpi ok 14-tej po południu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wlasnie ogladalam filmiki dziewczyn ale lena juz silna dziewczyna 🙂
moj Juluś jeszcze tak ramion nie podnosi tzn albo ramiona albo pupa razem nie da rady 🙂 ale zaczyna fajnie siedziec co wczoraj dopiero zauwazylam 🙂
a pola to juz taka duzo dziewczynka? czy to jest ta mniejsza wanienka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musze sie pochwalic ze ja dzisiaj spalam do 9 🤪 to dla mnie szalenstwo co prawda z mala przerwa na jedzenie o 6 ale to jest ogromny sukces bo normalnie juz tak wstajemy 🙂 nie mowiac ze sie nie obudzil na jedzenie o 2 🙂 to tez sukces 🙂
ale pierwszy raz swojemu dziecku na kolacje podalam kleik 🙂 w efekcie to nie to samo dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gizelda była u dziadków z nadzieją że jakiś chochlik jej chatę wysprząta ale gówno nic takiego się nie stało 😠
młoda zasnęła w aucie , przełożona do łóżeczka ciągle śpi więc mam chwilę , a i tak nie mogę nic zrobić bo miałam zacząć od sypialni 😠 😠
ja już kurwa nigdy filmiku nie wstawię bo tu się tylko uwagę na podłogę zwraca a moja zawsze myta raz - raz jedyny w tygodniu, no chyba że P. czymś podłogę zachlusta to wtedy muszę zmyć ☺️ 😉 😁 oczywiście mam na myśli kawę z którą on spaceruje po całym domu
Raczek napisz coś więcej o co chodziło z tym kleikiem dlaczego dziecko inne???
ja wczoraj podjęłam ryzyko i znowu podałam jej kaszę tą jebaną malinową ( pal licho uczulenie i tak nie wiem co ją uczula) i o dziwo policzek ma ładny a 100ml kaszy wciągała przez godzinę ale udało się więc muszę próbować
Aneta ja filmiku obejrzeć nie mogę ze względu na mój zajebiście śmigający internet 😠 😠 😠 😠
więc jak kiedyś jeszcze będę na brzuszku to cię poproszę o ponowne pokazanie
Tyska obudziłaś się już????
Ola to co dziś na obiad ?????? Fish Mac?????????????????? 😉 😉
co by tu jeszcze
Tynka ja też jem śniadanie o 16.00 a swoją drogą to przed chwilą napisałaś że nic nie możesz zrobic a potem że już to zrobiłaś to tamto, to makijaż - coś oszukujesz
Kocham WAS zwłaszcza jak mnie nie ma godzinkę z zegarkiem w dupie a tu 12 stron do nadrobienia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
przepraszam ze wczoraj nic nie weszłam ale byłam juz tak zmeczona ze nie chciało mi sie nawet kompa właczyc...

PISZ PISZ PISZ co tam
ciąża mnoga czy pojedyńcza?????? kiedy termin i w ogóle wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
linkaa napisał(a):
przepraszam ze wczoraj nic nie weszłam ale byłam juz tak zmeczona ze nie chciało mi sie nawet kompa właczyc...

PISZ PISZ PISZ co tam
ciąża mnoga czy pojedyńcza?????? kiedy termin i w ogóle wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no właśnie, no właśnie


ja dopiero łazienkę sprzątnęłam i podłogę też myję góra 2 razy w tygodniu, ja tam nikomu nie oglądam podłóg podczas oglądania filmu 😜 ale też pomyślałam jak Ty Matylda że teraz zanim coś nakręcę to chyba będę musiała polerować parkiet 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Gizelda była u dziadków z nadzieją że jakiś chochlik jej chatę wysprząta ale gówno nic takiego się nie stało 😠
młoda zasnęła w aucie , przełożona do łóżeczka ciągle śpi więc mam chwilę , a i tak nie mogę nic zrobić bo miałam zacząć od sypialni 😠 😠
ja już kurwa nigdy filmiku nie wstawię bo tu się tylko uwagę na podłogę zwraca a moja zawsze myta raz - raz jedyny w tygodniu, no chyba że P. czymś podłogę zachlusta to wtedy muszę zmyć ☺️ 😉 😁 oczywiście mam na myśli kawę z którą on spaceruje po całym domu
Raczek napisz coś więcej o co chodziło z tym kleikiem dlaczego dziecko inne???
ja wczoraj podjęłam ryzyko i znowu podałam jej kaszę tą jebaną malinową ( pal licho uczulenie i tak nie wiem co ją uczula) i o dziwo policzek ma ładny a 100ml kaszy wciągała przez godzinę ale udało się więc muszę próbować
Aneta ja filmiku obejrzeć nie mogę ze względu na mój zajebiście śmigający internet 😠 😠 😠 😠
więc jak kiedyś jeszcze będę na brzuszku to cię poproszę o ponowne pokazanie
Tyska obudziłaś się już????
Ola to co dziś na obiad ?????? Fish Mac?????????????????? 😉 😉
co by tu jeszcze
Tynka ja też jem śniadanie o 16.00 a swoją drogą to przed chwilą napisałaś że nic nie możesz zrobic a potem że już to zrobiłaś to tamto, to makijaż - coś oszukujesz
Kocham WAS zwłaszcza jak mnie nie ma godzinkę z zegarkiem w dupie a tu 12 stron do nadrobienia 😉


NO POCHWALIŁAM SIĘ CO UDAŁO MI SIĘ DZISIAJ ZROBIĆ( BO NORMALNIE MI SIĘ TO NIE ZDARZA...) 🙂 ALE TOMEK SPAŁ CAŁE 45 MINUT WIĘC MOGŁAM DUŻO! OCZYWIŚCIE ZJEŚĆ NIE ZDĄŻYŁAM... 🙂
idziemy na spacer 🙂
bede jak wrócimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
linkaa napisał(a):
przepraszam ze wczoraj nic nie weszłam ale byłam juz tak zmeczona ze nie chciało mi sie nawet kompa właczyc...

PISZ PISZ PISZ co tam
ciąża mnoga czy pojedyńcza?????? kiedy termin i w ogóle wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no właśnie, no właśnie


ja dopiero łazienkę sprzątnęłam i podłogę też myję góra 2 razy w tygodniu, ja tam nikomu nie oglądam podłóg podczas oglądania filmu 😜 ale też pomyślałam jak Ty Matylda że teraz zanim coś nakręcę to chyba będę musiała polerować parkiet 😁

he he nie to ja się poddaję- nie mogę przewidzieć kiedy coś nakręcę więc nie wiem jaka w danej chwili będzie podłoga - więc filmików już nie wstawiam 😜tj ja nigdy nie wstawiałm tylko robiły to za mnie Ola albo Tysia ale teraz KONIEC 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
PISZ PISZ PISZ SZYBKO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Polunia jak fika hehe 🙂 zakochałąm się w jej oczach 😘
A ty masz głos podobny do Magdy więc nie gadaj głupot 😜

he he ja to mam głos jak żul- bo niewiele mi brakuje 😁
ale poważnie niektóre z was to mogłabym słuchać cały czas tak jak Magdę i Kasię- ażmi się błogo robi jak WAS słucham ( a miałam okazję może po razie 😁 ) ale wystarczyło żeby to poczuć
ja to strasznie seplenie i w ogóle mam problem z wymowa przez te jebane zębory 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...