Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

MrsTuliPanna napisał(a):
No mam cele: muszę sprzątnąć łazienkę, akwarium, wyrzucić rybkę co zdechnąć nie chce 🤢, i w końcu coś upiec bo mi jak na razie to miągwa mi nie daje 😮 😮 🥴 🥴

a cele 😁
ja też miałam cele ale mój "cel" już się obudził 😠 😠 😠 😠 40 minut spała zajebiście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marinka napisał(a):
Matylda, jak juz będziesz na swoim to będę dawać przepisy.

Ja uwielbiam gotować! Piec ciasta itd.

aaaaaaaaaa i storczyki moje kwiatki ma w końcu, boże uwielbiam storczyki!(jestem z siebie dumna) ☺️ 😁 🙂

też lubię storczyki jak w pełni zakwitną a te nasze w tym sezonie jakies oszukane po trzy kwiatki miały- ale one kwitną dwa razy do roku i raz są "bujne"a potem słabsze 😉
ogólnie kwiatków nie lubię mam 4 😮 ale za to mam 20 kaktusów - kocham je - podlewam dwa razy do roku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, ja Cie rozumiem... Sama tez mieszkam bez żadnej pomocy. dobrze, że mamy blisko rodziców 130 km i na weekendy nie problem czasami na herbatke my albo oni do nas przyleca. Ale w ciagu dnia nie moge liczyc na pomoc ani babc ani dziadków ani męża. Nawet ostatnio do lekarza z 2 dzieci szłam... 🥴 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
Matylda, jak juz będziesz na swoim to będę dawać przepisy.

Ja uwielbiam gotować! Piec ciasta itd.

aaaaaaaaaa i storczyki moje kwiatki ma w końcu, boże uwielbiam storczyki!(jestem z siebie dumna) ☺️ 😁 🙂

też lubię storczyki jak w pełni zakwitną a te nasze w tym sezonie jakies oszukane po trzy kwiatki miały- ale one kwitną dwa razy do roku i raz są "bujne"a potem słabsze 😉
ogólnie kwiatków nie lubię mam 4 😮 ale za to mam 20 kaktusów - kocham je - podlewam dwa razy do roku 😁



ja też kocham kaktusyyyyyy !!!!!!!!!!!!!
mam już takie co mają po kilkanaście lat bo dostałam jako dziewczę niewinne !!
i kwitną mi też, kwiatem jednej nocy 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
ooo ja też kocham piec i zamknąć się w kuchni w ogóle: ale ostatni czas na taki luksus miałam chyba w ciąży 😮
teraz byle szybko i zjedliwie było 🥴


Kasia ja jak jestem zła lub smutna czy cokolwiek. To ide do kuchni i nie to żeby zjęść tylko żeby robić.
Mój mąż wie , że jak przychodzi z pracy i jest cos nie tak to zajmuje sie dziecmi a ja ide piec , szarlotki ciasta marchewkowe itd .Szybko mi przechdzi 🙂

h,mm chociaz zjęśc też lubie 🙂 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
właśnie, idę podlać to coś co wczoraj miałam podlać a co marnieje w złotej doniczce 😁

i spadam tak ogólnie, bo jak Ola da znać to muszę być gotowa 😉

Kasia mną się nie przejmuj, a jak zrobisz co masz do zrobienia i jak znajdziesz czas i ochotę to wpadaj, będzie mi raźniej bo wyć mi się chce...
Aha, mam syf w domu więc się nie nastawiaj że czysto będzie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry
hrabia spał 2h a mamunia razem z nim, także nie zrobiłam jeszcze nic oprócz prania ale to rano

czy wy musicie naprawde nakrecać mnie na gotowanie?? ja jestem taka, że lubie, ale tylko jak mam wene, i zeby to za dużo czasu nie zajmowało.. już nawet się nauczyłam ostatnio z drożdżami "obchodzić", i jakies śmieszne rogaliki upiekłam. a teraz na hasło "ciasto marchewkowe" już licze czy mi marchwii starczy po zrobieniu zupy dla małego.. 😉

Ola a nie próbowałaś dawać jej pić strzykawką? Może łatwiej?

Kaśka dawaj zdjęcie

Matylda, co to do diaska jest Karabasz?? 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...