Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ciekawe jak dziś z Lenką będzie 🥴 🥴
Mam Nurofen i Bobodent, a Ozimek polecił nam jeszcze Orajel Baby Ale nie było w aptece 🤢 - podobno rewelacja ale nie wypowiem się dopóki nie zastosuję. A widziałam na Bangla wypowiedź jednej mamy że jej dziecko darło się po tym wniebogłosy, mimo że dała ilość wielkości główki szpilki, niby tak znieczuliło dziąsła i język 😮 No nic, zobaczę bo zawsze się jakiś malkontent wsród tysiąca zadowolonych znajdzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
kropa-sropa

wpadła do klopa 😁

Ola mistrzostwoo z tym tekstem 😁 😁 😁

☺️

oj tam nie wstydz po prostu masz wene tworcza 🙂

Ty jej lepiej nie chciej poznać mnie z tej strony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Where is Matylda? Odleciała na dywanie do raju? 😁

& Tutli? 🤔

jestem dywanu nie ma i nie będzie

mam dość dziś miarka się przebrała
znikam bo cham może mnie tu podczytywać
no comment please
aha Ola jakby coś NIE pisz na gg bo ja tu teraz mało jestem tylko kto inny okupuje laptopa
nara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaś serdecznie dziękuje za życzenia 🙂
Brechti, ja odkąd pamiętam mam skrzepy. Nie wiedziałam, że to jest coś czym powinnam się martwić. Jest ich na przykład dużo więcej jeśli w ciągu miesiąca byłam przeziębiona.
Miałam dziś tak straszny sen, że do tej pory nie mogę dojść do siebie. Byłam świadkiem zabójstwa, poinf. policję mimo, że zrobił to kumpel, później groził mi a na sam koniec widziałam ego nieboszczyka, byl straaaaszny 🥴 wyglądał jak topielec 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
mam pytanie w jakiej temp. pierzecie ubarnka dziciaczkow i ile czasu trwa pranie?
bo ja piore w 30st na 30 min (krótkie pranie) ale nie dopiera mi wszystkiego... a boje sie nastawic ubranek na 40st bo to pierze ponad 2h i moga sie skurczyc 🤢


ja nastawiam na 60st na szybkie pranie i pierze 59min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
mam pytanie w jakiej temp. pierzecie ubarnka dziciaczkow i ile czasu trwa pranie?
bo ja piore w 30st na 30 min (krótkie pranie) ale nie dopiera mi wszystkiego... a boje sie nastawic ubranek na 40st bo to pierze ponad 2h i moga sie skurczyc 🤢


ja tez tak piorę a co jakiś czas na 2 godziny i 60 stopni i z moimi się nic nie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Ja piorę przeważnie w 40 stopniach 50 min ale będę musiała wygotować pieluchy chyba bo wszystkie mam upierdzielone w marchwi 🤢

Magda - ja zamówię w Dbam o zdrowie przez net i mi ściągną ten żel, zaraz obadam i dam Ci znać co i jak


ja tez wygotowałam swoje pieluchy bo tez wszystkie uwalone byly.
Z tego co słyszałam od aptekarek to właśnie ten zel nie jest dostępny w aptekach stacjonarnych n a terenie Polski, 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matko tego żelu nie ma nawet w aptekach internetowych 😮 ludzie z Niemiec ściągają, chyba będę musiała mamę prosić żeby mi poszła i kupiła 🤢


Ola jeżeli byś mogła to i ja bym chciała - pieniądze bym Ci na konto przelała, jeżeli to nie problem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matko tego żelu nie ma nawet w aptekach internetowych 😮 ludzie z Niemiec ściągają, chyba będę musiała mamę prosić żeby mi poszła i kupiła 🤢


Ola jeżeli byś mogła to i ja bym chciała - pieniądze bym Ci na konto przelała, jeżeli to nie problem ☺️

Magda - ja jednak podziękuję 🥴 Zobacz co znalazłam na niepolskiej stronie, zaciekawiło mnie dlaczego tego w PL nie ma no i mam odpowiedź

http://www.lilsugar.com/Warning-Baby-Orajel-1794623

Nie chcę tego 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teething hurts, but just how far will you go to give your tot some relief? Though tales of issues regarding the use of Baby Orajel and Anbesol have circulated via email and chatty moms on the playground for years, the FDA didn't issue a warning about the numbing gels until just this week. At issue? Benzocaine, the main ingredient in the products, can cause a rare condition called methemoglobinemia that limits the flow of oxygen through the body. While some doctors suggested that the level of Benzocaine in baby products wasn't strong enough to cause the condition, the FDA now warns that even low concentrations of the ingredient are unsafe for tots under 2-years-old.

MASAKRA - w Dentinoxie jest Lidocaina - sprawdziłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Teething hurts, but just how far will you go to give your tot some relief? Though tales of issues regarding the use of Baby Orajel and Anbesol have circulated via email and chatty moms on the playground for years, the FDA didn't issue a warning about the numbing gels until just this week. At issue? Benzocaine, the main ingredient in the products, can cause a rare condition called methemoglobinemia that limits the flow of oxygen through the body. While some doctors suggested that the level of Benzocaine in baby products wasn't strong enough to cause the condition, the FDA now warns that even low concentrations of the ingredient are unsafe for tots under 2-years-old.

MASAKRA - w Dentinoxie jest Lidocaina - sprawdziłam 🤢

to dentinox tez zły? bo ja mam akurat ten zel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
jejku i taki zel na rynek jakikolwiek dla dzieci wypuszczaja? 🤢 masakra

No bo to jest niebezpieczne dla dzieci poniżej 2 roku życia, tylko chyba dwulatkom żel na ząbkowanie nie jest już potrzebny 🤢

A u mnie się właśnie zaczyna płacz, obudziła się i krzyczy, matko noooo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...