Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Ola ale wiesz jak dziecko ma wrażliwą skórę albo nawet i nie to nawet najmniejszy składnik kremu bądź tworzywa pieluchy może uczulić



a ja dziś idę po pieluchy i kompletnie nie wiem co mam kupić u mnie wszystko podrożało w ciągu kilku dni sprzedawcy tłumaczą się jakimś jebanym VATEM 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u nas było uczulenie po Happy, teraz wróciliśmy do DADY i jest ok. Chusteczki też mam Dada. Ja zmieniam pieluche jak jest pełna, czyli różnie, zależy jak nasika 🙂 Kremem odkąd zaliczyliśmy 2gi raz odparzenia to smaruje cały czas, Nivea na odparzenia, a jak sie coś zaczerwieni to linomagiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
Jakim VATEM kurwa jak Vat podskoczył na początku roku już 😮 😮 😮

no to kurwa może u mnie się zapasy skończyły i dopiero teraz podnoszą NIE WIEM
ale w w każdym sklepie to pierdolą a te zielone pampersy active baby już 60 zł kosztują a ja jeszcze kupowałam za 43.99, potem były za 54.99
premium care kupowałam za 44.99 teraz już sa za 47.99 ( tj piszę o rossmanie bo tam było najtaniej ) a już mi baba mówiła że będą droższe
w tesco już 58 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też zmieniam pieluchę jak ma mokro, czasem za godzinę a czasem za 3 🙂 Krem też daję po każdej zmianie pieluszki - już go tu tyle razy pokazywałam - Linomag krem z tlenkiem cynku - o ten:

http://allegro.onet.pl/linomag-z-tlenkiem-cynku-krem-dla-dzieci-niemowlat-i1931631114.html

a jak się jej coś zaczerwieni to smaruję Linomagiem maścią (tym z apteki) i jest git.

Chusteczki używaliśmy cały czas NIvea Sensitive ale od 2-3 miesięcy mamy Cleanic Kindii Sensitive i też są ok 🙂 Trzeba popróbować aż się utrafi, moja już nie ma śladu po uczuleniu odkąd używamy Huggiesów, ale nie ukrywajmy, śmierdzi moczem szybko - nie to co przy pampkach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
szyszka to super! 🙂
mam problem z Vanesskowa cipka 🤢 jest czerwona i ma krostki i nie wiem od czego ... uzywamy huggiesow 2 paczka idzie to co jak byla 1 paczka to obrze a 2 juz zła?
albo od kremu bambino jak jej na noc smaruje cipke? 🤢
co ile zmieniacie pampersy dzieciaczkom? chodzi mi o te bez kupki 😉


Ja zmieniam co posiłek, czyli co ok. 4h, w nocy nie zmieniam w ogóle - dopiero rano ok. 8, czyli po 12h. Majce nic nie jest, zero zaczerwienień, krostek, czy niezadowolenia młodej. Nic.
Na noc zakładam jej Pampersa PremiumCare, natomiast w ciągu dnia lecimy na Dada Premium

A chusteczki mamy Pampersy BabyFresh (te zielone)

😉

ja mam te samu chusteczki 🙂
w sumie pampki to zmieniam jej 4 razy no chyba ze jest kupa to wiecej 🙂 mysle ze to krem... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
niksssa napisał(a):
Jakim VATEM kurwa jak Vat podskoczył na początku roku już 😮 😮 😮

no to kurwa może u mnie się zapasy skończyły i dopiero teraz podnoszą NIE WIEM
ale w w każdym sklepie to pierdolą a te zielone pampersy active baby już 60 zł kosztują a ja jeszcze kupowałam za 43.99, potem były za 54.99
premium care kupowałam za 44.99 teraz już sa za 47.99 ( tj piszę o rossmanie bo tam było najtaniej ) a już mi baba mówiła że będą droższe
w tesco już 58 😮

To zamawiaj przez internet pieluchy, kup kilka pak to nawet z przesyłką wyjdzie taniej niż w sklepie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
niksssa napisał(a):
Jakim VATEM kurwa jak Vat podskoczył na początku roku już 😮 😮 😮

no to kurwa może u mnie się zapasy skończyły i dopiero teraz podnoszą NIE WIEM
ale w w każdym sklepie to pierdolą a te zielone pampersy active baby już 60 zł kosztują a ja jeszcze kupowałam za 43.99, potem były za 54.99
premium care kupowałam za 44.99 teraz już sa za 47.99 ( tj piszę o rossmanie bo tam było najtaniej ) a już mi baba mówiła że będą droższe
w tesco już 58 😮

To zamawiaj przez internet pieluchy, kup kilka pak to nawet z przesyłką wyjdzie taniej niż w sklepie 🙂

trza umić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
niksssa napisał(a):
Jakim VATEM kurwa jak Vat podskoczył na początku roku już 😮 😮 😮

no to kurwa może u mnie się zapasy skończyły i dopiero teraz podnoszą NIE WIEM
ale w w każdym sklepie to pierdolą a te zielone pampersy active baby już 60 zł kosztują a ja jeszcze kupowałam za 43.99, potem były za 54.99
premium care kupowałam za 44.99 teraz już sa za 47.99 ( tj piszę o rossmanie bo tam było najtaniej ) a już mi baba mówiła że będą droższe
w tesco już 58 😮

To zamawiaj przez internet pieluchy, kup kilka pak to nawet z przesyłką wyjdzie taniej niż w sklepie 🙂

trza umić 🤪

🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziecię śpi, mogę zacząć choć trochę nadrabiać. Choć nie wiem czy sama nie polegnę, bo kolejna noc z rzędu "masakra" 😮
Witek cały czas prawie używa Pampers Active Baby 4+ i jestem z nich baaaaardzo zadowolona. Na miesiąc wystarczają nam dwie paczki, do tego paczka do żłobka. Na pupę od małego używamy Oillan i nigdy nie miał żadnego odparzenia: smaruję co drugą zmianę pieluchy kremem, a pomiędzy zasypuję kartoflanką 😁 Chusteczki Bambino.
trochę się bałam że odparzenie sięgnie i nas kiedy pójdzie do żłobka: chuj wie jak tam zmieniają pieluchę 🥴 i dlatego też tam ma taki sam zestaw jak w domu. W końcu tyłek ma jeden 😁 😁 😉

a my na 11.50 do lekarza 🥴
znowu...




aaa i wylukałam, że to kupię mojemu dziecku pod choinkę:
http://www.nk.com.pl/poczytaj-mi-mamo-ksiega-pierwsza/1098/ksiazka.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
😁 😁 ten Garnuszek i mojemu A chodzi po głowie 😮
świetny jest, ale nie jestem pewna czy Witek wykaże zainteresowanie: czy nie wygrają kable, sznurówki itd 😁

Dlatego my nic nie kupujemy Lence bo i tak najlepsza zabawka to kable i wszystko to co do zabawy nie służy, kolejny klamot do kurzenia się 🤢 A wiem skąd inąd że teście kupują Lenie tą piłkę Fisher Price 🤢

http://www.ceneo.pl/10857674

Nie wiem po co jej to 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
😁 😁 ten Garnuszek i mojemu A chodzi po głowie 😮
świetny jest, ale nie jestem pewna czy Witek wykaże zainteresowanie: czy nie wygrają kable, sznurówki itd 😁

zapewne wygraja no ale co zrobic 😜 przeciez nie powiem im kupcie 2 metry kabla 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
mnie to sie wydaje ze te zabawki to bardziej ciesza nas ze dziecko cos ma niz samo dziecko 😜 dzisiaj np. wolala sie bawic moim tuszem do rzes niz zabawkami na dywanie 😁

a moja marchewką którą do zupy obrałam na zmianę z pustą butelką po wodzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
mnie to sie wydaje ze te zabawki to bardziej ciesza nas ze dziecko cos ma niz samo dziecko 😜 dzisiaj np. wolala sie bawic moim tuszem do rzes niz zabawkami na dywanie 😁

a moja marchewką którą do zupy obrałam na zmianę z pustą butelką po wodzie 🤢

😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Ola ile Lence zajelo raczkowanie od czasu tego bujania do przodu i tylu?
bo moja od wczoraj robi to samo, nozki ppodkurcza i dupke do gory zaczyna podnosic 🤢 i zaczynam obawiac sie o choinke na swieta 🤢

Ona jeszcze nie raczkuje, próbuje ale dalej się czołga a pierwszy raz ją przyuważyłam jak staje na kolanach 28 października więc zaraz miesiąc minie, spokojnie trochę jej to zajmie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Ola ile Lence zajelo raczkowanie od czasu tego bujania do przodu i tylu?
bo moja od wczoraj robi to samo, nozki ppodkurcza i dupke do gory zaczyna podnosic 🤢 i zaczynam obawiac sie o choinke na swieta 🤢

Ona jeszcze nie raczkuje, próbuje ale dalej się czołga a pierwszy raz ją przyuważyłam jak staje na kolanach 28 października więc zaraz miesiąc minie, spokojnie trochę jej to zajmie 🙂

mam nadzieje ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Ola ile Lence zajelo raczkowanie od czasu tego bujania do przodu i tylu?
bo moja od wczoraj robi to samo, nozki ppodkurcza i dupke do gory zaczyna podnosic 🤢 i zaczynam obawiac sie o choinke na swieta 🤢

Ona jeszcze nie raczkuje, próbuje ale dalej się czołga a pierwszy raz ją przyuważyłam jak staje na kolanach 28 października więc zaraz miesiąc minie, spokojnie trochę jej to zajmie 🙂

mam nadzieje ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
😁 😁 ten Garnuszek i mojemu A chodzi po głowie 😮
świetny jest, ale nie jestem pewna czy Witek wykaże zainteresowanie: czy nie wygrają kable, sznurówki itd 😁

zapewne wygraja no ale co zrobic 😜 przeciez nie powiem im kupcie 2 metry kabla 😁 😁 😁 😁 😁


😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dobra, ja już mam zupę ugotowaną, tylko zaprawię śmietaną ( 😁 😁 😁 😁 - mam zupę z 4 kartoflami w środku bo więcej nie miałam), poodkurzane, kuchnia w miarę ogarnięta, tylko jeszcze podłogi, łazienka, kurze z mebli i fajrant 😁 😁 😁

Aha - rośnie mi rozbójnik - wyciągnęła wtyczkę z gniazdka - nieświadomie oczywiście - pociągnęła za kabel od odkurzacza i już pomyślałam - kurwa prądu znów nie ma - patrzę a ta stuka końcówką o podlogę 😮 Matko co to mi rośnie z mej własnej krwawicy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...