Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bry 🙂

Ja dziś całe południe do 14-tej sama, S. pojechał walczyć z tym naszym potłuczonym samochodem. Młoda śpi, miałam bigos gotować ale jak się zacznę teraz tłuc to mi się obudzi. I tak nie mam wina i śliwek kalifornijskich, muszę czekać aż husband przywiezie w drodze powrotnej.

Dagi
- odpowiadając na Twoje wczorajsze pytanie - Lenka jeszcze trochę brzęczy ale już nie tak jak wtedy, może tak już zostanie? 🤔

Magda - ja nie pytałam co wzdychasz tylko czego stękasz? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy
oddajcie swój jeden głos, proszę !

zgodnie z regulaminem przy suwaczku dodałam link 😉

Piotrze, jako że ładnie przystosowałam się do regulaminu - możesz oddać też swój głos 😁

Już, musiałam się poświęcić i polubić stronę 😜



dziękuje 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy
oddajcie swój jeden głos, proszę !

zgodnie z regulaminem przy suwaczku dodałam link 😉

Piotrze, jako że ładnie przystosowałam się do regulaminu - możesz oddać też swój głos 😁

Już, musiałam się poświęcić i polubić stronę 😜



dziękuje 😆

7,50 zł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
jestem 🙂
sto latek dla dzieciaczkow 😘 😘 😘
Szyszka ja tez sie poswiecilam i zaglosowałam 😜
Ola mozesz mi podac link do tych raczkujacych rajstopek na allegro??

Mogę ale ja żałuję ze je kupiłam bo po jednym założeniu odpadły te bąbelki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
jestem 🙂
sto latek dla dzieciaczkow 😘 😘 😘
Szyszka ja tez sie poswiecilam i zaglosowałam 😜
Ola mozesz mi podac link do tych raczkujacych rajstopek na allegro??

Mogę ale ja żałuję ze je kupiłam bo po jednym założeniu odpadły te bąbelki 🤢

taka lipa? ja juz znalazlam na allegro... to moze powiem rodzicom zeby nie kupowali jak to takie badziewie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
jestem 🙂
sto latek dla dzieciaczkow 😘 😘 😘
Szyszka ja tez sie poswiecilam i zaglosowałam 😜
Ola mozesz mi podac link do tych raczkujacych rajstopek na allegro??

Mogę ale ja żałuję ze je kupiłam bo po jednym założeniu odpadły te bąbelki 🤢

taka lipa? ja juz znalazlam na allegro... to moze powiem rodzicom zeby nie kupowali jak to takie badziewie..

Badziewie, chyba że znajdziesz jakieś dobrej jakości i droższe bo te co są po 15 zł to szajs 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry 🙂
półprzytomna dzisiaj, po dwóch ponad godzinnych pobudkach w nocy na zabawę (miałam już ochotę cisnąć nim o ścianę 😠 😠 ) odwaliłam katorżniczą robotę, posprzatałam cały dom, ugotowałam obiady na dziś i jutro dla nas i małego i już już myślałam że się prześpie w czasie drzemki małego jak zaczęły sie urywac telefony 😠 😠 noo jednak wyśpie sie dopiero po śmierci 😁 😁

nawiedziła mnie koleżanka z półtoraroczną Martynką, była sesja piania i darcia się na 3 głosy, dzieci zamieszkały w namiocie w małym pokoju, po porządkach oczywiście nie ma już sladu - trąba powietrzna przeszła 😠 😠

szanowny małżonek przyniósł mi 0,5l wina domowej roboty po czym oświadczył że on to idzie do kumpla KSW oglądać. także mój zajebisty plan na dzisiejszy wieczór - winko i spanie, mam nadzieję, że mi go dzieci nie pokrzyżują 😁 😁

aha - CHCE BIGOSU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola szczujesz strasznie, smaka mi robisz takiego ze juz czuje ze sie tez wezme na dniach do gotowania 😁 😁 Za mną gołąbki chodzą od jakiegoś czasu ale nigdy nie robiłam a jak mam się narobić i mają mi kiepskie wyjść to mi sie nie chce. Poczekam jak babcia R. wróci z sanatorium, zawieziemy jej produkty to nam narobi - och jak dobrze ze on jest tym nakochanszym wnusiem 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Ola szczujesz strasznie, smaka mi robisz takiego ze juz czuje ze sie tez wezme na dniach do gotowania 😁 😁 Za mną gołąbki chodzą od jakiegoś czasu ale nigdy nie robiłam a jak mam się narobić i mają mi kiepskie wyjść to mi sie nie chce. Poczekam jak babcia R. wróci z sanatorium, zawieziemy jej produkty to nam narobi - och jak dobrze ze on jest tym nakochanszym wnusiem 😁 😁

Gołąbki nie jest trudno zrobić, tam nie ma co zepsuć 😉 Ja też jakiś czas temu robiłam "pierwszy raz" i wyszły bardzo dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
Ola szczujesz strasznie, smaka mi robisz takiego ze juz czuje ze sie tez wezme na dniach do gotowania 😁 😁 Za mną gołąbki chodzą od jakiegoś czasu ale nigdy nie robiłam a jak mam się narobić i mają mi kiepskie wyjść to mi sie nie chce. Poczekam jak babcia R. wróci z sanatorium, zawieziemy jej produkty to nam narobi - och jak dobrze ze on jest tym nakochanszym wnusiem 😁 😁

Gołąbki nie jest trudno zrobić, tam nie ma co zepsuć 😉 Ja też jakiś czas temu robiłam "pierwszy raz" i wyszły bardzo dobre 🙂

ale jak ktos zrobi to lepiej smakują 😜 takze zostane przy "babcinych" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...