Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
a ja dzisiaj nic nie zrobiłam, tylko naczynia zmyłam. G. zasnał więc mam jakieś 30 min. żeby cos zrobić. Na 16 ide na dzien babci i dziadka do szkoły, bo mamy jedna babcię która akurat jest w pracy więc ja chociaż dziecko pooglądam.

zawsze jakas atrakcja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

OLA WYKRAKAŁAŚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 PRZYJECHAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
przyjechał niespodziewanie i nic mi nie powiedział i on wie że ja tak nie lubię 😠 😠 😠 😠 😠
a ja go prawie z fają w zębach powitałam , łeb tłusty, niekąpana od tygodnia ☺️


ale chwilowo mam spokój bo se gdzieś pojechali obydwoje 😮
matko kochana tak się wkurwiłam że mi się odechciało wszystkiego 😠
nara 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
OLA WYKRAKAŁAŚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 PRZYJECHAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
przyjechał niespodziewanie i nic mi nie powiedział i on wie że ja tak nie lubię 😠 😠 😠 😠 😠
a ja go prawie z fają w zębach powitałam , łeb tłusty, niekąpana od tygodnia ☺️


ale chwilowo mam spokój bo se gdzieś pojechali obydwoje 😮
matko kochana tak się wkurwiłam że mi się odechciało wszystkiego 😠
nara 😘

😁
Kara za palenie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
OLA WYKRAKAŁAŚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 PRZYJECHAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
przyjechał niespodziewanie i nic mi nie powiedział i on wie że ja tak nie lubię 😠 😠 😠 😠 😠
a ja go prawie z fają w zębach powitałam , łeb tłusty, niekąpana od tygodnia ☺️


ale chwilowo mam spokój bo se gdzieś pojechali obydwoje 😮
matko kochana tak się wkurwiłam że mi się odechciało wszystkiego 😠
nara 😘

😁
Kara za palenie 😜

śmiej się
biegłam jak głupia na górę chowac paczki i zapalniczki i dałam mu w rękę miskę z kasza żeby ją karmił bo akurat miałam fajeczke zapaloną w kotłowni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka napisał(a):
co słychać dziewczyny?
jak Wasze maluszki?

he he
nikt Ci justyna nie odpowie bo tu może ze trzy osoby teraz aktywne 😉
co u maluszków to różnie , prawie wszystkie ząbkują, jedne śpią w nocy drugie NIE , jedne ważą 8,5 drugie 12kg,
jedne grzeczne drugie mniej
jedne mamy pracują ,inne leniuchują
i tak w wielkim skrócie
a co u WAS ???????????????????????????????????????????
i czemu Cię nie było???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmmmm...
tak ja już Ci Matylda pisałam robimy mały remont, Tomek non stop choruje a do dobrego lekarza mam 40 km więc troche czasu zajmuje mi dojechać i wrócić dlatego do was nie zaglądałam... sorki
Tomek jest duży, waży 14kg, ma 6 zębów i idą mu dwa kolejne, pokonuje już bez trzymania niewielkie odległości na nóżkach i mówi dwa słowa "baba" i "papa" . a tak właściwie to krzyczy 🙂 przez cały dzień 🙂
w nocy budzi się tylko raz, w dzień śpi już niewiele
i nie wiem co jeszcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna zaglądaj czasem
ogólnie to tu się nic nie dzieje ( tj nie zniechęcam Cię - ale będzie miło jak się odezwiesz)
to Tomek chyba najcięższy Fabian chyba ma 12 kg
a siostrzenica mojego P. ma 5 lat i waży 14 kg 😮
buziaki dla WAS i dla Tomka oby juz nie chorował 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola moja tez mnie dzis zdziwia ze spaniem 😮 moze taka pogoda??
poszla spac o 2230. o 5 zostala obudzona na mleczko i pieluche. poszla od razu dalej spac.i wstala o 930. dalam jej cyca i znow pielucha i poszla spac o 1015-1100 potem znowu dostala sniadanko i cycka i padla mi spac o punkt 1400 i tez nadal jeszcze spi 😮 nigdy tak dlugo nie spala. Oby znow nie poszla spac jeszcze pozniej.

A wieczorem jak Was wiecej bedzie to Wam wstawie filmik z maja zrzedzaca sprezynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki Tynka fajnie że jesteś a raczej byłaś wpadaj częsciej 🙂

mój młody został dziś na 2 godz z moimi dziadkami czyli swoimi pra z którymi widział się może z góra 6-7razy od narodzin ☺️
On ich bardzo lubi banan mu nie znika z gęby a i oni nim zachwyceni babcia już wymyśla co tu by zrobić żeby się nim zajmować jak ja do pracy pojdę 😁 😁 😁 😁 taki grzeczny taki spokojny sam usypia no nie mogła sie nadziwić 😁 😁
dobrze wprowadzi troszkę radości w ich schorowane życie a i mi się może uda raz w tyg podrzucić go do nich i skoczyć na siłownie.... 🤔 fajnie by bylo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Alice - przykro mi 😞

Andżelika - dziękuję 🙂

Moja Majka w końcu zaczęła mówić mama! 🙂

No i jeśli mogę - to uważam, że robicie bardzo źle - śpiąc z dzieckiem. Ale tak jak Matylda napisała - to Wasze dzieci i każda matka wie jak postępować ze swoim potomstwem 🙂 Więc nie oceniam 🙂
Moja ZAWSZE śpi sama, w swoim łóżeczku CAŁĄ noc i przesypia ją CAŁĄ , zawsze. I wcale nie uważam, żeby to był przypadek. Po prostu - konsekwencja od początku. Im później - tym gorzej odzwyczajać. 😉

i co tam jeszcze? Aaaaaaaa - Andżelika - na prawdę masz sklerozę, bo za każdym razem zapominasz co miałaś napisać i piszesz, że masz sklerozę 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia Extra mój też od paru dni ma fazę na mama a miał drugą przerwę w mówieniu tego tylko teraz to kuma że mnie woła bo mówi to wtedy gdy coś ode mnie chce 🤔 ☺️
A mój śpi sam w łóżeczku do rana czyli tak ok4 bo później te parę godz śpi ze mną ☺️ale nie dlatego że się domaga tylko dlatego że mama musi się na przytulać ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia - tak jak napisałam wiem że źle zrobiłam przyzwyczajając Nitkę do spania w moim łóżku. Przyznaję się bez bicia. Teraz mam tego konsekwencje, ale niektóre zachowania powielamy bez świadomości. Mój błąd i teraz męczę się żeby ją odzwyczać, masz jakąś radę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...