Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ELO.
Madzia - jesteście piękne. A Majeczkę uwielbiam najmocniej.
Alice - budujecie się??

Ja dziś nigdzie nie wychodzę, pierdzielę to. Upał mega, ja mam mega okres, ruszyć się nie mogę a co dopiero wyjść na dwór.
Muszę wypielić w ogródku - też nie mam weny.
poczekam na weekend to Ł. mi pomoże 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś siedzę jak na szpilkach 🤢
Synek 5 letni mojego kuzyna ma dziś *(albo już miał) przeszczep nerki... 🥴 Pobrali nerkę od jego babci, za kilka lat pobiorą od matki bo babcina na długo nie starczy no chyba że się w międzyczasie dawca znajdzie 🤢
Zresztą biedne to dzieciątko, już w łonie matki był operowany i miał jedną z nerek usuwaną...
Cieszmy się że mamy zdrowe dzieci 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
A ja dziś siedzę jak na szpilkach 🤢
Synek 5 letni mojego kuzyna ma dziś *(albo już miał) przeszczep nerki... 🥴 Pobrali nerkę od jego babci, za kilka lat pobiorą od matki bo babcina na długo nie starczy no chyba że się w międzyczasie dawca znajdzie 🤢
Zresztą biedne to dzieciątko, już w łonie matki był operowany i miał jedną z nerek usuwaną...
Cieszmy się że mamy zdrowe dzieci 🥴


mój brat tez jest po przeszczepie nerki. nastepny przeszczep za okolo 7 lat.... wiem co to znaczy, w dodatku dla tak malego chlopca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A ja dziś siedzę jak na szpilkach 🤢
Synek 5 letni mojego kuzyna ma dziś *(albo już miał) przeszczep nerki... 🥴 Pobrali nerkę od jego babci, za kilka lat pobiorą od matki bo babcina na długo nie starczy no chyba że się w międzyczasie dawca znajdzie 🤢
Zresztą biedne to dzieciątko, już w łonie matki był operowany i miał jedną z nerek usuwaną...
Cieszmy się że mamy zdrowe dzieci 🥴


mój brat tez jest po przeszczepie nerki. nastepny przeszczep za okolo 7 lat.... wiem co to znaczy, w dodatku dla tak malego chlopca


Witam.
No racja powinnysmy sie cieszyc ze mamy tfu tfu zdrowe dzieci.
Wspolczucia dla Waszych bliskich.

Ja sie szykuje do pracy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda tak budujemy się ale nie tak typowo jak kazdy.
Mamy wlasna dzialke 30 km za Wrocławiem w slicznej cichej okolicy a jednoczesnie tylko 6km od centrum duzego miasta. Budowa nasza polega na wybudowaniu w systemie szkieletowyym 34m2 domk ze stryszkiem nie mieszkalnym ok 12m2. No takie jakby mieszkanie 2 pokojowe na dzialce 😜 😁 Ale niewiem czy sie uda nam to skonczyc bo wikszosc lecimy na pomocy tesciowej a jej pomoc juz sie skonczyla (wyczerpalismy limit) i wiekszosc tez na pozyczkach gotowkowycha te tez juz sie nam ze tak powiem daly w kosc no i wyglada na to ze budowa naszej szopy stanie 🥴 a moi rodzice nie zabardzo chca nam pomoc.... temat rzeka

a czemu pytasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice1984 napisał(a):
Magda tak budujemy się ale nie tak typowo jak kazdy.
Mamy wlasna dzialke 30 km za Wrocławiem w slicznej cichej okolicy a jednoczesnie tylko 6km od centrum duzego miasta. Budowa nasza polega na wybudowaniu w systemie szkieletowyym 34m2 domk ze stryszkiem nie mieszkalnym ok 12m2. No takie jakby mieszkanie 2 pokojowe na dzialce 😜 😁 Ale niewiem czy sie uda nam to skonczyc bo wikszosc lecimy na pomocy tesciowej a jej pomoc juz sie skonczyla (wyczerpalismy limit) i wiekszosc tez na pozyczkach gotowkowycha te tez juz sie nam ze tak powiem daly w kosc no i wyglada na to ze budowa naszej szopy stanie 🥴 a moi rodzice nie zabardzo chca nam pomoc.... temat rzeka

a czemu pytasz??


tak pytam, z czystej ciekawości
bo pisałas o problemach z mieszkaniem i zastanawialas sie co robic.
dlatego spytałam, bo wiem że na budowę domu są potrzebne dużeeee pieniądze a jeszcze większe na wykończenie....
Ja też się "buduję" od 2 lat a na razie ogrodziłam działkę, załatwiłam papiery, wyrównałam teren i na tą chwilę nie mam kasy na dalsze prace 😉 powrócę do tematu jak wrócę do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Magda tak budujemy się ale nie tak typowo jak kazdy.
Mamy wlasna dzialke 30 km za Wrocławiem w slicznej cichej okolicy a jednoczesnie tylko 6km od centrum duzego miasta. Budowa nasza polega na wybudowaniu w systemie szkieletowyym 34m2 domk ze stryszkiem nie mieszkalnym ok 12m2. No takie jakby mieszkanie 2 pokojowe na dzialce 😜 😁 Ale niewiem czy sie uda nam to skonczyc bo wikszosc lecimy na pomocy tesciowej a jej pomoc juz sie skonczyla (wyczerpalismy limit) i wiekszosc tez na pozyczkach gotowkowycha te tez juz sie nam ze tak powiem daly w kosc no i wyglada na to ze budowa naszej szopy stanie 🥴 a moi rodzice nie zabardzo chca nam pomoc.... temat rzeka

a czemu pytasz??


tak pytam, z czystej ciekawości
bo pisałas o problemach z mieszkaniem i zastanawialas sie co robic.
dlatego spytałam, bo wiem że na budowę domu są potrzebne dużeeee pieniądze a jeszcze większe na wykończenie....
Ja też się "buduję" od 2 lat a na razie ogrodziłam działkę, załatwiłam papiery, wyrównałam teren i na tą chwilę nie mam kasy na dalsze prace 😉 powrócę do tematu jak wrócę do pracy.


Ok chętnie pogadam 🙂 Ja wychodze o 15stej do pracy wiec bede pewnie dopiero ok 2030 najwczesniej na necie.
Milego dnia i pracy zycze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
boze u nas w Koluszkach wczoraj 2letnie dziecko wypadlo z okna na 1szym pietrze na beton 😞 😞 juz jest po operacji jakiejs na główce ale w stanie ciężkim. matko co ci rodzice musza przechodzic to mi sie myslec nie chce nawet, obydwoje w domu byli, tylko tata poszedl na chwile do wc a mama do kuchni. a młoda hyc z kanapy na parapet... 🤢 🤢 dramat. a jezcze maja 2ke starszych dzieci... tą dziewczyne (matke) tez pogotowie zabralo bo przytomnosc traciła i nie mogli jej docucić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
bry
boze u nas w Koluszkach wczoraj 2letnie dziecko wypadlo z okna na 1szym pietrze na beton 😞 😞 juz jest po operacji jakiejs na główce ale w stanie ciężkim. matko co ci rodzice musza przechodzic to mi sie myslec nie chce nawet, obydwoje w domu byli, tylko tata poszedl na chwile do wc a mama do kuchni. a młoda hyc z kanapy na parapet... 🤢 🤢 dramat. a jezcze maja 2ke starszych dzieci... tą dziewczyne (matke) tez pogotowie zabralo bo przytomnosc traciła i nie mogli jej docucić 🥴

U mnie w moim rodzinnym mieście - przyjaciele mojego brata przeżywali to samo, ale dziecko wypadło z 3-ego i nie przeżyło upadku, miał 3 latka chłopiec 😞 Rodzice się rozstali, potem ojca zastrzelili - jakieś porachunki a żeby było śmieszniej to potem po wypadku on uwiódł żonę mojemu bratu i mój brat dramat przeżywał.. ech długa historia............ dupa dupa dupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ej Madzia, w sobie nic nie zmieniaj. Masz super kolorek włosów....


nie, nie 🙂
Nie o wygląd chodzi 🙂


Koloru włosów na pewno nie zmienię i nie obetnę. Nigdy! 😁


a rozumiem, głębsze zmiany 😉 Tylko nie mów że męża chcesz zmienić 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Nikola właśnie oglądałam o tym wypadku. Masakra,
albo w Łodzi co kawałek gzymsu na dziecko spadło, ja sobie tego nie wyobrażam, że coś takiego może się dziać,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...