Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzięki Ola
moja buraki je od 4go mca ale nie wiedziałam co dalej 😉
ja jej gotuję zupę na dwa dni więc w czwartek na bak dostanie coś z "ogródka" czyli botwinkę bo już mi pomysłów brakuje
dziewoje
Angela, Magda chwalicie się tymi "włosami" a nic nie pokażecie , nie można tak 😠 ja też jak pójdę do fryzjera ( a nastąpi to pod koniec sierpnia) to się nie pochwalę 😜, a będzie to znowu radykalna zmiana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ja po ostatnim fryzjerze nie mogę się do siebie przyzwyczaić 🙂

Codziennie dajecie dzieciom owoce?

tzn ?? zalezy co masz na myśli
moja niby dostaje codziennie , czasem w nadmiarze , ale nic szczególnego
mogę napisać ile dostaje dziennie
no więc albo pół banana, albo pół jabłka , albo kilkanaście "winogron" nie wiem jak to podzielić na części bo przecież nie kiści , dostaje kilkanaście kulek winogron 😁
albo pół gruszki , albo kilka truskawek , albo arbuza kawałeczek nic innego świeżego jeszcze nie jadła , albo pół małego słoiczka "czegoś tam" czegoś czego nie mam świeżego czyli jakieś morele, brzoskwinie, śliwki suszone,albo połączenie jabłka, marchewki i winogrona albo takie tam podobne ( oczywiście mowa o słoiku)
a czemu pytasz???????
u mnie będzie raczej wysyp papierówek , z wiśniami i czereśniami gorzej ale na pewno popróbuje jak będą swoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak spytałam o te owoce,
bo ja nie codziennie daję Nikoli - tzn. teraz zacznę...
jakoś mi to umknęło ☺️
teraz je truskawki - które uwielbia.
A jadła tylko jabłko, banana i te truskawki.... 🤔

Słoiczków w ogóle nie daje.

A z włosami to chyba nie mam się czym chwalić. Są ciemne, bardzo - prawie czarne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Tak spytałam o te owoce,
bo ja nie codziennie daję Nikoli - tzn. teraz zacznę...
jakoś mi to umknęło ☺️
teraz je truskawki - które uwielbia.
A jadła tylko jabłko, banana i te truskawki.... 🤔

Słoiczków w ogóle nie daje.

A z włosami to chyba nie mam się czym chwalić. Są ciemne, bardzo - prawie czarne....

a no ja słoików tak "samych w sobie" z łyżeczki też nie ale jak je kasze raz dziennie to albo jest to kasza owocowa BOBOVITY z sokiem albo na drugi dzień sinlac wymieszany z połową jakiegoś słoiczka bo sinlac sam w sobie jest jakiś taki mdły i bezpłciowy 😮
no
ale u nas to różnie tak jak pisałam , zależy ile śpi , co ma ważniejszego do zjedzenia ( bo u nas z jedzeniem to ciężko ) i zależy ile mama z nią jest bo ta to zawsze w nią coś wepchnie a
i ja jej daję kilka truskawek w ciągu dnia , tych swoich z ogródka i nic jej niby nie jest
ale Paweł się przyznał że tydzień temu jak mnie nie było to karmił ją truskawkami , zjadła może z pół kilo i to wtedy całą noc nie spała bidulka
domyślałam sie że coś jest nie tak bo juz wieczornego mleka nie za bardzo chciała a on jeszcze do mnie mówi żeby jej nie zmuszać ( co u niego jest dziwne bo u niego nic się nie może zmarnować) , żeby jej nie zmuszać bo ona niedawno jadła 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Dobra dziewczyny ja sie juz zegnam Wami 😘
3majcie kciuki zeby wszystko było ok i jak bede wstanie to odezwe sie wieczorem do Oli ☺️ 🙂 😘

matko ale jestem podjarana jakbym miała sama rodzić 🤪 😞
Ewelina będzie dobrze , nie ważne czy dziś czy jutro , oby wszystko poszło dobrze ( a na pewno tak będzie ) , ważne żeby mieć siły i cierpliwość na później ale o tym kiedy indziej jak już będzie PO
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie że mój P. dziś ma dobówkę czy tam bytowanie , jak zwał tak zwał w kazdym razie dobę spędza w lesie odcięty od świata i kilu żołnierzy zabrało : agregat pradotwórczy, TV , antenę dekoder żeby tylko mecz w lesie obejrzeć 😁
zrezygnowali nawet ze śpiworów i innych gadżetów żeby tylko to zabrać 😁
takim to dobrze 😉


a i pisałam kiedyś że P. wyjeżdza na kurs miesięczny albo dwumiesięczny
otóż okazało się że nic nie wiadomo, wyjazd 16go a on się dowie 15 czy jedzie czy nie 🙃
zajebiście , uwielbiam jego pracę i tą "przywidywalność" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej przyszłam na chwilę zobaczyć czy Linka już bibi ma 🙂

Zanim pójdę, to powiem co obrzydliwego znalazłam w buzi |Helki, dosłownie 10 min. temu 🤢 🤢 🤢

napompowanego kleszcza- jeszcze ruszał tymi czarnymi wąsami czy co to jest ☺️
🤢
rzygaaaaam


przysięgam, że nie wiem jak się tam znalazł, pewnie z Aksla odleciał 🤢
chyba biednego psa zaniedbałam a sezon kleszczowy jest


jeeezu ide rzygać takie to obrzydliwe było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Jej przyszłam na chwilę zobaczyć czy Linka już bibi ma 🙂

Zanim pójdę, to powiem co obrzydliwego znalazłam w buzi |Helki, dosłownie 10 min. temu 🤢 🤢 🤢

napompowanego kleszcza- jeszcze ruszał tymi czarnymi wąsami czy co to jest ☺️
🤢
rzygaaaaam


przysięgam, że nie wiem jak się tam znalazł, pewnie z Aksla odleciał 🤢
chyba biednego psa zaniedbałam a sezon kleszczowy jest


jeeezu ide rzygać takie to obrzydliwe było

😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Jej przyszłam na chwilę zobaczyć czy Linka już bibi ma 🙂

Zanim pójdę, to powiem co obrzydliwego znalazłam w buzi |Helki, dosłownie 10 min. temu 🤢 🤢 🤢

napompowanego kleszcza- jeszcze ruszał tymi czarnymi wąsami czy co to jest ☺️
🤢
rzygaaaaam


przysięgam, że nie wiem jak się tam znalazł, pewnie z Aksla odleciał 🤢
chyba biednego psa zaniedbałam a sezon kleszczowy jest


jeeezu ide rzygać takie to obrzydliwe było

Anka wierzę 😞
mój pies ma około 10 tygodniowo ( tych ssących bo te "chodzące" mu zdejmujemy )
ja miałam kilka "wbitych w tym roku już
P. ani jednego 😠
LENA jeszcze też nic , ale to pewnie kwestia czasu 😉
ja się też tych "ssących, napitych" brzydzę bardziej , zwłaszcza że mam niemiłe doświadczenia z przeszłości z takimi 😉
ale ostatnio układając pranie , też znalazłam wielkiego , ( ale jeszcze nie NAPITEGO) kleszcza i to między body LENY 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No u mnie taka wielka burza miała być w okolicach południa i faktycznie takie chmury ciemne szły, że się ewakuowałam z dworu. No i przeszło bokiem 😉

Te parszywe kleszczury 😠
Za 15 lat będę Helce opowiadała jak to kleszcza w gębie trzymała, bo to nawet trochę śmieszne było 😁

Magda dzięki za przepis, jak zdobędę gdzieś rababrbar to zrobię 🙂

Ola w lipcu będę w Wawie, nie wiem jeszcze którego bo nie mam terminu z ambasady 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Babki 🙂
Wpadłam sie oficjalnie pozegnac bo ide spac a o 4tej planujemy wyjazd i o 3ciej pobudka.
Ala spi juz od 2030 i my niebawem tez. Jeszcze tylko zostalo mi wymyc gary i zacerowac dziurke w spodniach i wysuszyc wlosy.
Wszystko juz popakowane.
Mam prosbe jakbyscie mogly szybko mi napisac jakies ciekawostki ktore warto wziac w podroz a ja zweryfikuje z tym co wzielam to bede wdzieczna 😉
Ok lece do obowiazkow ale kompa jeszcze bede miec pewnie z godzine wlaczonego.
Bede WAs podczytywac na telefonie komorkowym w necie ale nieststy tam nie moge odpisac takze wracam we wtorek wieczorem.
Zyczcie nam duzo zdrowia i pogody oraz szerokiej drogi i gumowych drzew-bardzo Prosze 😉
Milego wieczoru babeczki.

P.S Trzymam kciuki za Cibei Linka i z gory juz GRATULUJE 🙂
Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok.

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪























































































🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...