Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ja tam do drużyny nic nie mam
za to kocham Grecję
iiiiiiii
kocham trenera SMUDĘ CUDĘ bo wypowiada się gorzej ode mnie 😉
kibicuje Portugalii , Hiszpanii i Anglii z całego serca 😘

Bry 🙂

Ja tam też nic nie mam do naszych i irytuje mnie ten nasz narodowy sarkazm i skłonność do narzekania... Jak tak to wszyscy poubierani po zęby w narodowe barwy a jak tylko przegrają to zaraz ich wszyscy jadą że suchej nitki (jak po tym wczorajszym deszczu) na nich nie ma...
A weź wyjdź jeden z drugim i zagraj lepiej, mądrować się i śmiać najprościej.. Tylko nie wiem komu i czemu to ma służyć? Tego nie rozumiem właśnie.. Taka nasza narodowa hipokryzja...
I proszę sobie tego nie brać do siebie, piszę o narodzie ogólnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
ja tam do drużyny nic nie mam
za to kocham Grecję
iiiiiiii
kocham trenera SMUDĘ CUDĘ bo wypowiada się gorzej ode mnie 😉
kibicuje Portugalii , Hiszpanii i Anglii z całego serca 😘

Bry 🙂

Ja tam też nic nie mam do naszych i irytuje mnie ten nasz narodowy sarkazm i skłonność do narzekania... Jak tak to wszyscy poubierani po zęby w narodowe barwy a jak tylko przegrają to zaraz ich wszyscy jadą że suchej nitki (jak po tym wczorajszym deszczu) na nich nie ma...
A weź wyjdź jeden z drugim i zagraj lepiej, mądrować się i śmiać najprościej.. Tylko nie wiem komu i czemu to ma służyć? Tego nie rozumiem właśnie.. Taka nasza narodowa hipokryzja...
I proszę sobie tego nie brać do siebie, piszę o narodzie ogólnie...


dokładnie
kibicowałam im jak i innym ulubionym drużynom i kibicować będę zawsze 😉
o przyczynach przegranej się nie wypowiadam bo są od tego lepsi eksperci (których teraz mamy prawie 38 milionów 😉 )
ale myśląc realistycznie a przede wszystkim RACJONALNIE to kurde przecież ktoś odpaść musiał, odpadają drużyny lepsze od nas czyt. Rosja,czy Szwecja czy Irlandia ,
jakies było cudowne zachowanie Irlandzkich kibiców po przegranym meczu, tam wszyscy wstali i oklaskiwali swoją drużynę
ciesze sie że znalazła się grupka kilkudziesięciu kibiców (PRAWDZIWYCH KIBICÓW !!!!!!!!!! ) która czekała na tych chłopaków w nocy pod hotelem , cudowne , o 2.00 w nocy chłopakom jeszcze chciało się rozdawać autografy 🙂
ja wierzę że jeśli zmieni się system szkolenia piłkarzy, jeśłi będą się spotykac częściej niż 3 razy do roku , jeśli poprowadzi ich trener godny tych zarobków i pełen zaangażowania to wygramy kiedyś nie jeden mecz
a ci śmieszni kibice którzy kibicują jeden czy dwa razy w roku będa sie palic ze wstydu za to co wygadywali, wypisywali teraz i wcześniej
dla mnei EURO ciągle trwa i robi się coraz ciekawiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde dziewczyny, wiem, że niby piszecie (przynajmniej Ola) ogółem, ale odnoszę wrażenie, że to mogło się trochę do mojego psioczenia odnosić. Tyle, że ja absolutnie nie psioczę na naszą drużynę, bo uważam że zagrali całkiem dobry mecz, przynajmniej pierwszą połowę, po prostu przegrali a ja jestem jednym z tych zawiedzionych kibiców (czy tam pseudo kibiców bo nie wszystkie mecze oglądam) no i rzucam kurwami na prawo i lewo. Rzucałam- już mi przeszło 😜 I zauważyłam, że większość luda czy tam na fb czy u mnie na mieście nie ma żalu do polskiej drużyny, żal że nie przeszliśmy dalej oczywiście jest, ale nie spotkałam się JESZCZE z postawą wierny kibic przed meczem- hater po meczu.

No to się wygadałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

a ja psioczę 🙃 🙃 nie no po prostu miałam nadzieję, że pocisną chłopaki jak w meczu z Rosją i w końcu gdzieś w jakimś turnieju nie bedziemy "ostatni" . no ale cóż, szału nie ma, chłopaki w Borussi całego meczu sami nie wygrają - to jeszcze nie czas na nas, tylko czy to w ogóle kiedyś nastąpi?? 😠 😠

teraz czekam co pokaże La Furia Roja 🙂

a tak zmieniając temat 🙂 wczoraj młody się kąpał w basenie (tzn. połówce piaskownicy) frajde miał nie z tej ziemi. Najlepsze to, że on na golasa w wodzie sie chlapał a 4 letni synek jebnietej sąsiadki mojej mamy w dłgich spodniach i długim rękawie - bo kaszle 😮 😮 30 stopni, policzkie czerwone jak dorodne pomidory, upocony jak świnka a tamta mu bluzki zdjąc nie dała "bo zawiewa". no co za kobieta szurnięta.
rozstawiłam z ojcem wielki basen, taki na stelazu co to mi do pasa woda siega i mielismy dzisiaj się tam pławić ale coś wiatr i chmury u nas 🤢 🤢 a woda od wczoraj nalana - no ale moze do popoludnia sie przedrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry,
wypowiem się tylko co do meczu.
Nie jestem zapalonym kibicem, ale uważam że to była porażka...
Mam prawo spodziewać się czegoś więcej po naszych piłkarzach, kolejny raz zawiedli. Ciężko im wygrać chociaż jeden mecz.
I Ola - nie jestem narzekającym Polakiem, ale zawiedzionym jak większość.
Nie wezmę piłki i nie zacznę grać bo po pierwsze: nie ja twierdzę że kocham piłkę, nie ja całe życie trenuję, nie ja uważam że jestem dobra i nie ja biorę za to takie pieniądze. My mamy prawo oczekiwać od nich wygranych....a nie najgorszych meczów na Euro....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiedziałam że taki będzie odbiór 🙂

Dziewczyny ja nie mam nic do Waszych wypowiedzi, mówcie sobie co chcecie, macie do tego prawo, ale tak jak Wy tak ja mówię co myślę 🙂 Mnie drażni takie zachowanie jak opisałam wcześniej.

Magda - ja też oczekiwałam że wygrają ale przegrali i cóż.. Nie byli faworytami od początku, po co teraz wieszać psy? Trzeba przyjąć porażkę na klatę i tyle, temat zamknięty. Chłopaki na 100% przegrać nie chcieli..
Zawsze można przerzucić się na oglądanie siatkarzy, tam są przynajmniej nadzieje na wygraną, zresztą tam już mamy mistrzostwo Europy 😉
Nie oburzaj się i nie fochuj bo nie ma na co 🙂

Agatka
- no nie.... nie wierzę.. 😁 Dawaj rozładuj atmosferę i opowiedz nam o zakupach w Biedronce again 😉

Linka
- mały śliczny, kurcze jaki piękny widok, dwa małe wielkie szczęścia pod jednym dachem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...