Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dobra wstała więc powoli spadam 😞
obiad gotowy w połowie
dziś mielone tzn nie smażone bo mi sie nie chce w ten upał stać przy kuchence tylko będzie coś ala'pieczień 😉
aaaaaaaaaaaa i wczoraj byłam w sklepie dziecięcym , taki fajny duuuuuuuuuży tam dużo wyprawki kupiłam i jest masa wózków , spacerówek - parasolek różnych firm na promocji po 150 zł i chyba sie skusimy ( tzn P. tak powiedział bo ja o tym nie decyduję 😉 ) bo ten nasz wózek po naprawie jest calkiem spoko ale i tak cieżko go władować do Yarisa 😮
i ten duży zostałby tam na wsi a tą małą parasolkę byśmy ze sobą wozili
no ale nie wiem zbaczymy bo dziś nie mamy czasu żeby tam podejść bo P. wraca o 15.00 o 18.00 znowu idzie do roboty a potem przed blokiem jesteśmy umówieni z właścicielem shi tzu ( czy jak to się tam pisze - bo nie mam czasu sprawdzać 😉) to kolega P. przyjdzie specjalnie po to żeby mala się znim pobawiła , i sie wymęczyła przed spaniem 😁
no to chyba tyle
i tak nie napisałam tego co miałam napisac
a mianowice w sobotę ciężko pracowaliśmy , potem grill, potem mecz

w niedzielę jakoś tak zeszło , potem imieniny dziadka - LENA pokazała klasę 😮- no ona ciągle ganiała byl tam jej kuzyn miesiac starszy i kurde był spokojniejszy 😮- LENA to wlazła wszędzie - nawet do kurzej grzędy w kurniku i myślicie że jej na to pozwalam NIE ona po prostu taka jest dlatego piszę że ma ADHD 🤨
ona wszędzie musi wejść, wszystkiego spróbować, wszystko ugryźć 😮
schodów nie zna bo nie ma do nich dostępu ale u dziadka są schody więc na pewniaka zaczęła na nie wchodzic i mimo że pilnowało jej 4 osoby to żadna nie zdążyła
całe szczęście udeżyła kolanami o jeden stopień, klatką piersiową o drugi a głową o trzeci ( tzn byla na tyle zapobiegawcza że trzymała głowę wysoko w górze 😁 bo gdyby nie to na pewno byłoby po zębach )
no i tak to wszystko wygląda więc dlatego staram się ja trzymać w jednym pokoju zabezpieczonym na maksa bo przynajmniej wiem że nic sobie nie zrobi
to chyba tyle będę jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
no ja mam zaufanie do swojego pediatry i wiem, że jakby ją coś niepokoiło to by mnie wysłała do specjalisty, tym bardziej że ona dzieciaki zna i często widzi 🙂

No ja Cię rozumiem, tylko to chodzi o narastanie jakiejś chrząstki na bioderkach.. I dlatego co 3 mce robi się usg... Gołym okiem się tego nie stwierdzi... 🤔

yhmmmm na bioderkach bylam 2 razy ale az sie zainteresuje tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
no ja mam zaufanie do swojego pediatry i wiem, że jakby ją coś niepokoiło to by mnie wysłała do specjalisty, tym bardziej że ona dzieciaki zna i często widzi 🙂

No ja Cię rozumiem, tylko to chodzi o narastanie jakiejś chrząstki na bioderkach.. I dlatego co 3 mce robi się usg... Gołym okiem się tego nie stwierdzi... 🤔

yhmmmm na bioderkach bylam 2 razy ale az sie zainteresuje tym

Teraz to już i tak po ptakach 😉
No chyba że 3 dziecko planujesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam 2 dzieci i 2 róznych lekarzy. Są tak meeeeega różni , że głowa mała 😞 Ale jeżeli chpdzi o wizytę u ortopedów sa zgodni. z Anielka byłam jak miała 6 tyg i później 6 miesięcy i wtedy, kiedy przyszła sama do Niej. z Józkiem byłam jak miał 6 tygodni i teraz ide, bo niestety czasu non stop brak. Ale juz na początku lipca idę do Niej. Oczywiście prywatnie, bo państwowo bym czekała a poza tym mam zaufajnie do tej babki niesamowite 🙂

Matylda, Lenka super! Ty też 🙂.
Linka tylko sie cieszyć, że tak radzisz sobnie!
Miłego Dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i jeszcze jedno głupie pytanie ☺️
dostajecie faktury z PGE Obrót S.A.
bo ja owszem
na wsi nie ma problemu RACHUNKI TAKIE ŻE MÓZG STAJE każda rata po 300- 500 zł
ale tu w mieście coś jest nie tak
otwieram wczoraj skrzynkę a tam rachunek tzn na poczetek koperta z 14go czerwca i 3 raty pierwsza 90 zł, druga 18 zł trzecia 18 zł
dziś taka sama koperta z 18go czerwca i pierwsza rata 130 zł i dwie kolejne po 50 zł
ja już nie wiem o co chodzi
nabywca ten sam, adres ten sam, licznik ten sam, konto to samo , nr klienta ten sam jak to możliwe że na tego samego nabywcę 2 różne rachunki w przeciągu 4 dni 🥴 🥴 🥴 😮 😮 😮 🤢 🤢 🤢 🤢 😠 😠 😠 🤨 🤨 🤨 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
dobry 🙂
Miloszek cudowny 🙂Linka urocze masz dzieci 🙂
GRatulacje dla POLCI 🙂
slicznae zdjecia Majci 🙂
Lenka z mama tez slicznie 🙂

troche mnie tu nie bylo ale musialam nadrobic czas z mama 😉

noszzzzzzzzzzz przecież oczywiste 😉
a jak TY ??
jak mama ???
jak Fabian ???
i w ogóle wszystko ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju teraz to na serio spadam , się zasiedziałam 😁
ale napiszcie mi czy jest sens kupować taką lekką , spacerówkę na wypad do warzywniaka , bazar , czy do galerii ??
taką w której będzie siedziała, piła wodę, przegryzała paluszki i podziwiała i taką która będzie ważyła mniej niż 8 kg i wszędzie będę mogła ją spakować
tym bardziej że za 5 czy 10 LAT PLANUJE KOLEJNE DZIECKO ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dobry 🙂
Miloszek cudowny 🙂Linka urocze masz dzieci 🙂
GRatulacje dla POLCI 🙂
slicznae zdjecia Majci 🙂
Lenka z mama tez slicznie 🙂

troche mnie tu nie bylo ale musialam nadrobic czas z mama 😉

noszzzzzzzzzzz przecież oczywiste 😉
a jak TY ??
jak mama ???
jak Fabian ???
i w ogóle wszystko ???

Ja wygladam juz jak slonica 🥴 ☺️ czuje sie dobrze ale moj dzien zaczyna sie od jedzenia i konczy na jedzeniu chodz ostatnio troche popracowalam okna pomylam 😁
Mama czuje sie dobrze wraca do dawnej formy 🙂
a co do reszty to jakos leci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
jeju teraz to na serio spadam , się zasiedziałam 😁
ale napiszcie mi czy jest sens kupować taką lekką , spacerówkę na wypad do warzywniaka , bazar , czy do galerii ??
taką w której będzie siedziała, piła wodę, przegryzała paluszki i podziwiała i taką która będzie ważyła mniej niż 8 kg i wszędzie będę mogła ją spakować
tym bardziej że za 5 czy 10 LAT PLANUJE KOLEJNE DZIECKO ☺️

sama sobie już odpowiedziałaś 🙂
A do tego PGE zadzwoń do BOK-u i zapytaj bo rzeczywiście dziwne 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
jeju teraz to na serio spadam , się zasiedziałam 😁
ale napiszcie mi czy jest sens kupować taką lekką , spacerówkę na wypad do warzywniaka , bazar , czy do galerii ??
taką w której będzie siedziała, piła wodę, przegryzała paluszki i podziwiała i taką która będzie ważyła mniej niż 8 kg i wszędzie będę mogła ją spakować
tym bardziej że za 5 czy 10 LAT PLANUJE KOLEJNE DZIECKO ☺️

sama sobie już odpowiedziałaś 🙂
A do tego PGE zadzwoń do BOK-u i zapytaj bo rzeczywiście dziwne 🤔

mhm co do spacerówki to dalej nie wiem 😁
za 5 czy 10 lat będą już inne 😮 na pewno lepsze, no ale nie powiem przydałaby się nam ☺️
tia z tym rachunkiem zadzwonię a nawet P. sam pójdzie do siedziby bo mamy nie daleko
bo serio może i nie są za wysokie ale już kuźwa nie wiem co mam płacić 😮
pa serwuję obiad 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Wpadłam się przywitać po powrocie z wakacji. U nas wszystko ok. Laura idealnie zniosła lot 🙂 Jak w jedną tak i w drugą stronę. Wypoczęliśmy i od jutra wracam do pracy 😞
Gratulacje dla Linkii 🙂 Śliczny ten twój Miłoszek. Nie nadrabiam więc nie wiem czy u was ok 😞 Jak któraś zaciążyła to proszę o info 🙂
Dla reszty ślę pozdrowienia i buziaki 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale Lena jest fajowa 🙂
ja tez jade na usg bioderek tak za 4 tygodnie i od razu małego tez wezme zeby dwa razy nie jezdzic 🙂 bo u mnie tez Maja jedna noge stawia do srodka troche..
dzieki dziewczyny, narazie jakos ogarniam wszystko zobaczymy jak bedzie potem 🙂
potem jak sie zrobi jeszcze troche chłodniej ide z MIłoszkiem na pierwszy spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Halo 🙂
Pamiętacie mnie jeszcze ? 😁 😁

Wpadłam tylko na chwilę co by przekazać Wam wieść, że jestem w 7 tygodniu ciąży ☺️ ☺️ ☺️

cieszcie się za mnie bo ja trwam na razie w stadium szoku 😁


pozdrawiam serdecznie, ściskam maluchi.
Kasia


GRATULACJE 🙂
w szoku to rozumiem że nie planowane 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Halo 🙂
Pamiętacie mnie jeszcze ? 😁 😁

Wpadłam tylko na chwilę co by przekazać Wam wieść, że jestem w 7 tygodniu ciąży ☺️ ☺️ ☺️

cieszcie się za mnie bo ja trwam na razie w stadium szoku 😁





pozdrawiam serdecznie, ściskam maluchi.
Kasia



OOO
Kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 SZOK!!!! GRATULACJE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...