Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Co tam co tam co tam???? W sumie troche wiem bo podczytuje ☺️ ALe moze czegos nie wiem 😁

A co wiesz? To Ci powiem czego nie wiesz 😁
hmm... ktos tam chory ktos tam jeszce chory, Andzia nie urodzila, Kasia tez nie 😁 dżołkm wiem ze edzie córeczka i MOJE WIELKIE GRATULEJSZYN i ZAZDRASZCZAM nie powiem.. i chyba to wsio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Matylda - jeśli mogę coś wtrącić ☺️
To wywaliłabym ten badyl z sypialni.. Nie powinno trzymać się niczego \\\\\\\\\"zasuszonego\\\\\\\\\" czy sztucznego w miejscu gdzie ma panować miłość i namiętność 🙂
Postaw tam może jakąś lampkę która wniesie ciepło.. Ja mam z Ikei taką dużą papierową.. Chyba 79 zł kosztuje 🙂 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90099681/ Daje ciepłe żółte światło..
Poza tym taki badyl to siedlisko kurzu - to tak z praktycznych rad ☺️

o kurzu to tam jest mnóstwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Olenko wszystkie kiedyś wyrzucę ale kurde do tego mam sentyment , mąż mi te wiechcie kupił ☺️ to rękodzieło robione z kukurydzy kupione na kiermaszu Bożonardzeniowym i kosztowało jak na takie badyle majątek 🤨 ☺️
daję im jeszcze z rok bo coraz cieżej mi to wyczyścić i nic tam nie bedzie , lampy tez bo niestety na łóżkiem mam białą półką z halogenami więc światła już za dużo
później pokazę bo jak na złość LENEK mi wstał 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kolory nie kolory .. firany , zaslony.. Wolnoc Tomku w swoim domku 🙂 NIech kazdy robi jak lubi i jak mu sie podoba, tyle bym powiedziala w tym temacie 🙂

Dziewczyny co u Was?? Tak prywatnie 😜 Wszystko dobrze? JAk dzidziuchy, mezuchy? I inne stworki potworki 😁?? CO porabiacie, gdzie sie wybieracie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
hm.... czarno-biala lazienka? po moim trupie- to jak w trumnie, moze kremowo -ciemnobrazowa to tak ale bialo czarne jak dla mnie fe...
Sypialnia a raczej kolor sciany ladny-tez lubie bordo i sliwki ale to jak dla mnie sa ciemne kolory a problem w tym ze w naszym domku bedzie barddzo malo miejsca 😞 pokoj nasz to jest 10m2 a Ali 7,5m2 jak ja do tych pokoi dam bordowe sciany albo inne ciemne to mnie przytloczy i optycznie jeszcze bardzej zmniejszy.
Kolor?? hm... no coz to juz chyba nie podlega dyskusjiii Widzisz Matylda na ciebie zolty dziala jak plachta na byka a mnie rozwesela-to kolor slonca i wtedy czuje sie cieplo przytulnie-cos jakbym byla latem na polu slonecznikow 😉 lubie bardzo ten kolor. Lubie cieple kolory.

ola te zasony sa jak dla mnie \"naciapane\" nie lubie prazkow i kolorowych kwiatow-bynajmniej te akurat nie podobaja mi sie. przepraszam ale nie wiem o jakim zielonym zywym mialas na mysli bo ten z firanki to jakas cytryna zimna jak dla mnie i bardziej odcien zolci niz zieleni mi przypomina.
Biale rolety-fakt pasuja pewnie wszedzie ale jak dla mnie bialy-niepraktyczny. Jestem brudas i boje sie ze bialy szybko sie bedzie brudzil i bedzie na nim widac kurz i inne plamki 😉
A jezeli chodzi o biale sciany to cale zycie mialam biale sciany-bo innych kolorow nie bylo 30lat temu 😜 dlatego mi osobiscie biale sicany kojarza sie staroswiecko. Wole kolorowe-moze być biel wle jak sa np wlasnie jakies naklejki czy malowidla ale juz bym wolala kremowy jakis ale nigdy bialy - przejadl mi sie cal e zycie bialy 😞

Matylda M=Nasz pokoj i Ali pokoj bedzie dzielic 5metrow gdzie po drodze jest kuchnia, lazienka i sizarko-graciarnia takze to ze w Ali pokoju inne zestawienie a w naszym inne chyba nie bedzie sie az tak gryzlo co?

Z reszta co do wyposazenia. Piszesz o 20 tv, o meblach 10letnich, o firanie od ciatki, o 20 letnim stole-ja tez mam stare rzeczy! ale proboje sobie tak wybrac z tych staroci i innych zeby mi to pasowalo. Jak mialam 3 stare komputery to sprzedalam je po symbolicznych pieniadzach i dodalam par e groszy i kupilam pozadny nowy. Bo po co mam trzymac 20 trupow jak mozge to zamienic na 1 nowy lub nie tyle nowy co moze lepsz lub nowszy?
Taki jest moj sposob myslenia.
Ja tez nie kupuje wszystkiego co nowe! Kupuje wiekszosc uzywane zeczy!
Malo tego robie na tym nie zly biznes 😜
Np. kupilam chuste nowa w mwga promocji za 70zl i po 2 latach uzywania sprzedalam za 60zl, kupilam ali siedzenie do karmienia za 100zl uzywane , a po 2 latach sprzedalam za 90zl. Ja bardzo czesto kupuje lepsze gatunkowo rzeczy lub firmowe ale uzywane w jakis okazjach na ktore czycham a po jakims czasie sprzedaje nie wiele na tym tracac-no bo co to jest 10 zl straty przy 2 letnim uzywaniu 😉
tak samo teraz upatrzylam sobie wymarzony stol do pokoju-o ten:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50116809/#/10116811

i co? pol roku szukalam dszukalam az 2 dni temu kupialm za polowe ceny w idealnym stanie uzywany identyczny we wroclawiu z przesylka 🙂

Mam duzo firmowych, dobrych rzeczy uzywanych. Jedyne co nie kupuje uzywane to sprzety rtv,agd-bo jak kupujac uzywany stol widzisz jego stan i to czy sie kiwa czy jest podrapany itp tak kupujac sprzet nigdy niewiesz czy nastepnego dnia go szlak nie trafi a ty kase w bloto wyrzucisz bo nie jest na gwarancjii takze sprzety nowe kupuje-zazwyczaj przez neta to tez pare stow taniej niz w stacjonarnych sklepach ale zawsze robie rozeznanie przez pare meisiecy 😉


O matko, dobra, koniec.. Wiedziałam że zobaczysz wzór a nie kolor - nie chodziło mi o wzór zasłon a kolor - chodziło mi o żywą limonkę..
Co do białych rolet to ja mam już 3 lata i nie widać żadnego brudu.. A białe ściany będą zawsze on top bo to klasyka - po prostu 🙂 Zasłony te w kwiaty rzecz gustu - mnie się podobają ale ja mam ZUPEŁNIE INNY gust niż Twój więc wszelkie sugestie i uwagi pisane przeze mnie uważam za bezsensowne. Nie dogadamy się w tej kwestii - niech wypowiadają się teraz pozostałe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam uwielbiam czern, biel, brazy dosyc ciemne, wenge bo rawie wszystkie meble mam w tym kolorze, i to by bylo na tyle 🙂 Czyli zestawianie bardzo jasnych z bardzo ciemnymi, ale wiadomo cos tam innego tez sie znajdzie, moj giluś ma pokoj pomarańczowy ale jak sie zabiore za emont to planuje zmienic na jakis inny, jasny blekit, lub cos takiego delikatnego, uroczego, chlopiecego, do tego jasniutkie panele czy deski i jakis ladny dywanik, ale to tylko plany.. narazie brak mi MONEY 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda - jeśli mogę coś wtrącić ☺️
To wywaliłabym ten badyl z sypialni.. Nie powinno trzymać się niczego \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"zasuszonego\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" czy sztucznego w miejscu gdzie ma panować miłość i namiętność 🙂
Postaw tam może jakąś lampkę która wniesie ciepło.. Ja mam z Ikei taką dużą papierową.. Chyba 79 zł kosztuje 🙂 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90099681/ Daje ciepłe żółte światło..
Poza tym taki badyl to siedlisko kurzu - to tak z praktycznych rad ☺️

o kurzu to tam jest mnóstwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Olenko wszystkie kiedyś wyrzucę ale kurde do tego mam sentyment , mąż mi te wiechcie kupił ☺️ to rękodzieło robione z kukurydzy kupione na kiermaszu Bożonardzeniowym i kosztowało jak na takie badyle majątek 🤨 ☺️
daję im jeszcze z rok bo coraz cieżej mi to wyczyścić i nic tam nie bedzie , lampy tez bo niestety na łóżkiem mam białą półką z halogenami więc światła już za dużo
później pokazę bo jak na złość LENEK mi wstał 😠

Z halogenem? 🤪
Toż w sypialni ma być półmrok żeby zasłaniał niedoskonałości ciała a nie halogen jak na operacyjnej 😁
Wiesz musi być intymnie, romantycznie ☺️
Co do badyla to sentyment może i wywołuje ale jeden "badyl" P. powinien Ci wystarczyć.. Praktyczny i kurzem nie zarasta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Kolory nie kolory .. firany , zaslony.. Wolnoc Tomku w swoim domku 🙂 NIech kazdy robi jak lubi i jak mu sie podoba, tyle bym powiedziala w tym temacie 🙂

Dziewczyny co u Was?? Tak prywatnie 😜 Wszystko dobrze? JAk dzidziuchy, mezuchy? I inne stworki potworki 😁?? CO porabiacie, gdzie sie wybieracie?

u mnie OK ale to wiesz
na razie napisałam tylko wniosek o separację i rozdzielność majątkową 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Kolory nie kolory .. firany , zaslony.. Wolnoc Tomku w swoim domku 🙂 NIech kazdy robi jak lubi i jak mu sie podoba, tyle bym powiedziala w tym temacie 🙂

Dziewczyny co u Was?? Tak prywatnie 😜 Wszystko dobrze? JAk dzidziuchy, mezuchy? I inne stworki potworki 😁?? CO porabiacie, gdzie sie wybieracie?

u mnie OK ale to wiesz
na razie napisałam tylko wniosek o separację i rozdzielność majątkową 😁
tiaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Kolory nie kolory .. firany , zaslony.. Wolnoc Tomku w swoim domku 🙂 NIech kazdy robi jak lubi i jak mu sie podoba, tyle bym powiedziala w tym temacie 🙂

Dziewczyny co u Was?? Tak prywatnie 😜 Wszystko dobrze? JAk dzidziuchy, mezuchy? I inne stworki potworki 😁?? CO porabiacie, gdzie sie wybieracie?

u mnie OK ale to wiesz
na razie napisałam tylko wniosek o separację i rozdzielność majątkową 😁
tiaaa

wieczorem ci wyślę jak nie wierzysz
teraz muszę spadać do mamy tam jej pomóc z obiadem bo głodna jestem LENA już pojadła a ja nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Tyska 🙂

U mnie ze zmain to tylko tyle ze sie przeprowadzilam na 3 miesiace do kawalerki i jak dobrze pojdzie to w styczniu juz na swoje 🙂

Ok Ola koncze temat bo masz racje Nawet jak bardzi bedziesz chciała pomoc to Twoj gust i Moj sa rozna 😉

Ale reszta jakby chciala to chetnie poslucham jeszcze 😉

Baby u Was tez sypie od rana!!?? jejusku u mnie snieg pod domem 😠
Foto zrobione pare minut temu przez okno:
....

no i Ala tez wstala-widze plaga ze wszystkie nasze maluchy nagel powstawaly. Ide robic nam obiad bo drzze sie z glodu chyba 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Alice - ja mam biało-czarna łazienkę i nie czuję się jak w trumnie...

Dzieki dziewczyny za opinie co do szkła.

Ja też mam czarno-białą jak wszystkie dobrze wiecie ale już dałam na luz bo nie mam ochoty na powtórkę z rozrywki 🙂


😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Alice - ja mam biało-czarna łazienkę i nie czuję się jak w trumnie...

Dzieki dziewczyny za opinie co do szkła.

Ja też mam czarno-białą jak wszystkie dobrze wiecie ale już dałam na luz bo nie mam ochoty na powtórkę z rozrywki 🙂


😮

Na kłótnie i denerwowanie się na sposób wyrażania opinii przez Ciebie.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Alice - ja mam biało-czarna łazienkę i nie czuję się jak w trumnie...

Dzieki dziewczyny za opinie co do szkła.

Ja też mam czarno-białą jak wszystkie dobrze wiecie ale już dałam na luz bo nie mam ochoty na powtórkę z rozrywki 🙂


😮

Na kłótnie i denerwowanie się na sposób wyrażania opinii przez Ciebie.. 🙂


Wiem co mialas na mysli. Dziwi mnie tylko czemu nigdy nie moża napisac czegoś wiecej niz tylko \"nie w moim guscie\" przy Tobie bo zawsze sie denerwujesz.
Meble paskudne-Ola zdenerwowana
Lazienka koloru czarno bialego kompletnie nie w moim typie bo bym sie czula jak w trumnie-Ola zdenerwowana....
Czy to moje wyrazanie jest tragiczne? wydaje mi sie ze normalne zwlaszcza jak bylo to ocena rzeczy nie nalezacych to konkretnej osoby bo jak dobrze pamietam ktos wstawiam meble nie swoje tylko w salonie ze sie mu podobaja a ja je skomentowalam, a teraz Matylda napisala ze zrobi sobie lazienka bialo czarna i ja to skomentowalam. nie pisalam takich slow odnosie Ciebie, Czy konkretnie Twoich rzeczy takze ja czuje sie w porzadku w wyrazeniu powyaszych uzasadnien mojego gustu. I jak stwerdzeniem ze cos jest paskudne faktycznie moze troszke komus sprawilo przykrosc tak nie wydaje mi sie zeby moje uzasadnienie dlaczego nie lubie czarnych pwieszczen sorawilo przykrosc.

Za to powiem Ci na pocieszenie ze kolor scian w byłym Twoim mieszkaniu bardzo mi sie podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Alice - ja mam biało-czarna łazienkę i nie czuję się jak w trumnie...

Dzieki dziewczyny za opinie co do szkła.

Ja też mam czarno-białą jak wszystkie dobrze wiecie ale już dałam na luz bo nie mam ochoty na powtórkę z rozrywki 🙂


😮

Na kłótnie i denerwowanie się na sposób wyrażania opinii przez Ciebie.. 🙂


Wiem co mialas na mysli. Dziwi mnie tylko czemu nigdy nie moża napisac czegoś wiecej niz tylko \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"nie w moim guscie\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" przy Tobie bo zawsze sie denerwujesz.
Meble paskudne-ola zdenerwowana
Lazienka koloru czarno bialego kompletnie nie w moim typie bo bym sie czula jak w trumnie-ola zdenerwowana....
Czy to moje wyrazanie jest tragiczne? wydaje mi sie ze normalne zwlaszcza jak bylo to ocena rzeczy nie nalezacych to konkretnej osoby bo jak dobrze pamietam ktos wstawiam meble nie swoje tylko w salonie ze sie mu podobaja a ja je skomentowalam, a teraz Matylda napisala ze zrobi sobie lazienka bialo czarna i ja to skomentowalam. nie pisalam takich slow odnosie Ciebie, Czy konkretnie Twoich rzeczy takze ja czuje sie w porzadku w wyrazeniu powyaszych uzasadnien mojego gustu. I jak stwerdzeniem ze cos jest paskudne faktycznie moze troszke komus sprawilo przykrosc tak nie wydaje mi sie zeby moje uzasadnienie dlaczego nie lubie czarnych pwieszczen sorawilo przykrosc.

Za to powiem Ci na pocieszenie ze kolor scian w byłym Twoim mieszkaniu bardzo mi sie podoba 🙂

Alice - z całym szacunkiem dla Ciebie ale jest mi wszystko jedno jaka jest czy będzie Twoja opinia na temat mojego gustu, możesz też pisać co chcesz i jak chcesz o tym co lubię i co mi się podoba.. Na prawdę wcale się tym nie zdenerwowałam.. 🙂
Dlatego też nie skomentowałam sposobu w jaki wyraziłaś opinię o kolorze łazienki czy też innych.. Staram się jak mogę i teraz też nie napisałam niczego co mogłoby Cię urazić czy sprowokować. Napisałam to samo co wyżej czyli że nie mam ochoty na kłótnie ani nerwy na sposób w jaki wyrażasz swoje zdanie. Temat był wielokrotnie wałkowany więc zbytecznym jest rozpoczynanie go na nowo 🙂 Możesz mieć inne zdanie, możesz je wyrażać, to forum dla wszystkich tylko tak jak kiedyś pisałam - granica między własnym zdaniem a chamstwem czy brakiem taktu jest bardzo cienka a Tobie zdarza się ją czasem przekroczyć.. To tyle. Poprzestańmy proszę na tym poście bo i tak nic dobrego z tej rozmowy nie wyniknie. Wiem że większość ma podobne zdanie do mojego w tej kwestii.. Jeśli chcesz w taki sposób wyrażać zdanie o czymś guście to uwierz że nie zjednasz sobie sympatii.. Czasem takie sądy są krzywdzące czy przykre, choć mnie już jakoś nie dotykają.. Jak dla mnie możesz pisać co chcesz i jak chcesz, bo ja swoje zdanie w tej kwestii już sobie wyrobiłam i wyraziłam je, jest znane Wam wszystkim.
Przyznasz jednak że czasem warto spuścić z tonu choćby dla dobrej atmosfery.. Miej swoje zdanie ale używaj mniej \"grobowych\" porównań 😉
Amen 🙂
Ps. Co do koloru ścian - jeśli bardzo Ci się podoba to sobie taki trzaśnij - to farba z Duluxa - gotowa - Alpejska Łąka jeśli dobrze pamiętam 🙂 Mnie też ona się bardzo podoba nadal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...