Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Alice - ja mam biało-czarna łazienkę i nie czuję się jak w trumnie...

Dzieki dziewczyny za opinie co do szkła.

Ja też mam czarno-białą jak wszystkie dobrze wiecie ale już dałam na luz bo nie mam ochoty na powtórkę z rozrywki 🙂


😮

Na kłótnie i denerwowanie się na sposób wyrażania opinii przez Ciebie.. 🙂


Wiem co mialas na mysli. Dziwi mnie tylko czemu nigdy nie moża napisac czegoś wiecej niz tylko \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"nie w moim guscie\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" przy Tobie bo zawsze sie denerwujesz.
Meble paskudne-ola zdenerwowana
Lazienka koloru czarno bialego kompletnie nie w moim typie bo bym sie czula jak w trumnie-ola zdenerwowana....
Czy to moje wyrazanie jest tragiczne? wydaje mi sie ze normalne zwlaszcza jak bylo to ocena rzeczy nie nalezacych to konkretnej osoby bo jak dobrze pamietam ktos wstawiam meble nie swoje tylko w salonie ze sie mu podobaja a ja je skomentowalam, a teraz Matylda napisala ze zrobi sobie lazienka bialo czarna i ja to skomentowalam. nie pisalam takich slow odnosie Ciebie, Czy konkretnie Twoich rzeczy takze ja czuje sie w porzadku w wyrazeniu powyaszych uzasadnien mojego gustu. I jak stwerdzeniem ze cos jest paskudne faktycznie moze troszke komus sprawilo przykrosc tak nie wydaje mi sie zeby moje uzasadnienie dlaczego nie lubie czarnych pwieszczen sorawilo przykrosc.

Za to powiem Ci na pocieszenie ze kolor scian w byłym Twoim mieszkaniu bardzo mi sie podoba 🙂

Alice - z całym szacunkiem dla Ciebie ale jest mi wszystko jedno jaka jest czy będzie Twoja opinia na temat mojego gustu, możesz też pisać co chcesz i jak chcesz o tym co lubię i co mi się podoba..
Dlatego też nie skomentowałam sposobu w jaki wyraziłaś opinię o kolorze łazienki czy też innych.. Staram się jak mogę i teraz też nie napisałam niczego co mogłoby Cię urazić czy sprowokować. Napisałam to samo co wyżej czyli że nie mam ochoty na kłótnie ani nerwy na sposób w jaki wyrażasz swoje zdanie. Temat był wielokrotnie wałkowany więc zbytecznym jest rozpoczynanie go na nowo 🙂 Możesz mieć inne zdanie, możesz je wyrażać, to forum dla wszystkich tylko tak jak kiedyś pisałam - granica między własnym zdaniem a chamstwem czy brakiem taktu jest bardzo cienka a Tobie zdarza się ją czasem przekroczyć.. To tyle. Poprzestańmy proszę na tym poście bo i tak nic dobrego z tej rozmowy nie wyniknie. Wiem że większość ma podobne zdanie do mojego w tej kwestii.. Jeśli chcesz w taki sposób wyrażać zdanie o czymś guście to uwierz że nie zjednasz sobie sympatii.. Czasem takie sądy są krzywdzące czy przykre, choć mnie już jakoś nie dotykają.. Jak dla mnie możesz pisać co chcesz i jak chcesz, bo ja swoje zdanie w tej kwestii już sobie wyrobiłam i wyraziłam je, jest znane Wam wszystkim.
Przyznasz jednak że czasem warto spuścić z tonu choćby dla dobrej atmosfery.. Miej swoje zdanie ale używaj mniej \"grobowych\" porównań 😉
Amen 🙂


Niestety moje slownictwo jest ubogie ale sprobuje...
W zyciu bym sie nie zdecydowala na czarna lazienke. Kolor czarny w pomieszczeniach jest dla mnie bardzo przytlaczajacy. Wywiera na mnie negatywne odczucia bycia osamotnionym, smutnym i nieszczesliwym i zamyka w sobie, optycznie zmniejsza pomieszczenie co wywoluje lęki. Lepiej? Ale jakos nie w moim stylu piasania 🤢
Jestem prosta osoba a nie osobą z wyzszych sfer moze moje slownictwo tez jest proste a nie wyszukane. Nie robie tego celowo. Tyle chcialam tylko dodac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
OMG
Alice - żadna z nas nie ma czarnej łazienki 🙂 Czarno-biała nie znaczy czarna 🙂
Większość ścian u mnie przynajmniej jest biała, sama zobacz choć wiem że nie Twój styl 🙂

http://www.refit-solid.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=37:1&Itemid=29

I co trumna? Nadal tak uważasz? 😉
A poprzedniego posta edytowałam i dopisałam końcówkę o kolorze farmy i ścian - może CI się przyda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
OMG
Alice - żadna z nas nie ma czarnej łazienki 🙂 Czarno-biała nie znaczy czarna 🙂
Większość ścian u mnie przynajmniej jest biała, sama zobacz choć wiem że nie Twój styl 🙂

http://www.refit-solid.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=37:1&Itemid=29

I co trumna? Nadal tak uważasz? 😉
A poprzedniego posta edytowałam i dopisałam końcówkę o kolorze farmy i ścian - może CI się przyda 🙂


Ta akurat moze nie trumna ale same te kolory sa jakies.... smutne. po prostu ja lubie cieple rozweselajace kolory a to co pokazalas w linku to wesole nie jest 😞
No ale co kto lubi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
OMG
Alice - żadna z nas nie ma czarnej łazienki 🙂 Czarno-biała nie znaczy czarna 🙂
Większość ścian u mnie przynajmniej jest biała, sama zobacz choć wiem że nie Twój styl 🙂

http://www.refit-solid.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=37:1&Itemid=29

I co trumna? Nadal tak uważasz? 😉
A poprzedniego posta edytowałam i dopisałam końcówkę o kolorze farmy i ścian - może CI się przyda 🙂


Ta akurat moze nie trumna ale same te kolory sa jakies.... smutne. po prostu ja lubie cieple rozweselajace kolory a to co pokazalas w linku to wesole nie jest 😞
No ale co kto lubi 🙂

No widzisz a mnie się łazienka kojarzy z czystością a biel ją symbolizuje 🙂 Dlatego taki wybór..
Nie uważam żeby była smutna - tam jest włączone niebieskie światło stad może takie wrażenie 🙂
Przekonywać Cię jednak nie będę. Poza tym kolory wesołe wg Ciebie to jakie? Żółty? A wiesz że żółty to kolor ognia i wg feng shui jeśli miałby być stosowany to w kuchni bo tam jest właśnie ten żywioł przypisany.. W łazience powinny być kolory wody czyli odcienie błękitów, bieli, jasnych zieleni...
Ale to już inna bajka i szeroki temat więc kończę na tym tylko 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Kolor farby mi sie podoba alczkolwiek za bardzo zywy jak dla mnie jezeli chodzi o sciany. Myslalam predzej o zaluzjach lub firanach takiego koloru lub innych dodatkach.

No właśnie o takim kolorze zasłon pisałam 🙂

Idę kąpać bąbolotka bo nie spała dziś w ciągu dnia ponieważ późno wstaliśmy a teraz już mi się pokłada..
Nie wiem czy dziś jeszcze będę więc żegnam się i życzę wszystkim dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
No widzisz a mnie się łazienka kojarzy z czystością a biel ją symbolizuje 🙂 Dlatego taki wybór..
Nie uważam żeby była smutna - tam jest włączone niebieskie światło stad może takie wrażenie 🙂
Przekonywać Cię jednak nie będę. Poza tym kolory wesołe wg Ciebie to jakie? Żółty? A wiesz że żółty to kolor ognia i wg feng shui jeśli miałby być stosowany to w kuchni bo tam jest właśnie ten żywioł przypisany.. W łazience powinny być kolory wody czyli odcienie błękitów, bieli, jasnych zieleni...
Ale to już inna bajka i szeroki temat więc kończę na tym tylko 🙂[/color]


nie chodzi o przekonywanie. Zielone lazienki jak najbardziej, niebieskie tez ale w poloczeniu z jakims kolorem jeszcze.
co do cieplych kolorow to mozna je znalezdz w kazdej tonacji oprocz czarnego i bialego. Jest cieply zielony i chlodna zielen, jest cieplay zolty-odcien slonca i chlodny zolty taka limonka jak pokazalas, tak samo brazy i inne.
Teraz lazienka bedzie bezowo-lososiowa ale tylko dlatego ze nie moglismy pewnych elementow zmienic i juz tak bylo a podloga bedzie pcv zlozona z kolorow jasny blekit, bez i cos tam jeszcze niepamietam juz bo jest zwiniety w rolce :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice - jeśli mogę, bo w sumie to ten kolor łazienki i mnie dotyczy to nie wiem czemu biel i czerń kojarzą Ci się z trumną? 😮 Mi bardziej z trumną kojarzą się pomieszczenia w których panuje glównie drewno, meble drewniane i boazeria - bo przecież trumny są drewniane 😉

A kolory jakie są w pomieszczeniach moim zdaniem nie świadczą o tym czy w domu jest ciepło i przyjemnie... tylko ludzie
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Alice - jeśli mogę, bo w sumie to ten kolor łazienki i mnie dotyczy to nie wiem czemu biel i czerń kojarzą Ci się z trumną? 😮 Mi bardziej z trumną kojarzą się pomieszczenia w których panuje glównie drewno, meble drewniane i boazeria - bo przecież trumny są drewniane 😉

A kolory jakie są w pomieszczeniach moim zdaniem nie świadczą o tym czy w domu jest ciepło i przyjemnie... tylko ludzie
😉


Ja wiem czy ludzie? Atmosfera swoja droga ale kolory psychicznie czlowieka nastawiaja.
Czarny kojarzy mi sie z trumna bo w trumnie jest czarno i ciasno. Czern zmniejsza optycznie pomieszczenie i jest bardzo ciemna takze ztlamsza pomieszczenie a nie je rozswietla-takie jest moje myslenie i skojarzenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak mnie zastanawia czy decyzje większosci z WAs nie jest spowodowana tylko jakim gustem ale trendem ktory jest? Zauwazylam ze teraaz modne są ciemne brazy, biele, czarne panujacy na scianach , meblach. i zauwazylam nie tylko po tym forum ale tez budowlanym na ktorym sie udzielam ze wiekszosc teraz chce miec w takich kolorach pomieszczenia. Czy to poniekad nie jest tak jak z moda w ciuchach czy innych rzeczach? Ze jest taki nacisk zewnatrz tego trendu ze poniekad wymusza na ludziach polubienie czegos czego oni oferuja? Jakby oferowali tylko pstrokate kolory bo wszystcy by mieli takie lazienki kuchnie itp itp pewnie i Wy byscie takie mieli a jak teraz jest tak jak pisalam wyzej to spora liczba osob na takie cos sie wlasnie decyduje 😉 Kiedys byla moda na drewno. I ja chyba w tym trendzie zostalam. Wiekszosc po moich znajomych i ich rodzicach widze rowbikli sobie drewniane kuchnie lub meble drewnopodobne. Dzis panuje na topie szklo. I widze ze spora liczba znajomych wymienia stare meble drewniane lub drewnopodobne na szklane czy co to tam fronty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
A tak mnie zastanawia czy decyzje większosci z WAs nie jest spowodowana tylko jakim gustem ale trendem ktory jest? Zauwazylam ze teraaz modne są ciemne brazy, biele, czarne panujacy na scianach , meblach. i zauwazylam nie tylko po tym forum ale tez budowlanym na ktorym sie udzielam ze wiekszosc teraz chce miec w takich kolorach pomieszczenia. Czy to poniekad nie jest tak jak z moda w ciuchach czy innych rzeczach? Ze jest taki nacisk zewnatrz tego trendu ze poniekad wymusza na ludziach polubienie czegos czego oni oferuja? Jakby oferowali tylko pstrokate kolory bo wszystcy by mieli takie lazienki kuchnie itp itp pewnie i Wy byscie takie mieli a jak teraz jest tak jak pisalam wyzej to spora liczba osob na takie cos sie wlasnie decyduje 😉 Kiedys byla moda na drewno. I ja chyba w tym trendzie zostalam. Wiekszosc po moich znajomych i ich rodzicach widze rowbikli sobie drewniane kuchnie lub meble drewnopodobne. Dzis panuje na topie szklo. I widze ze spora liczba znajomych wymienia stare meble drewniane lub drewnopodobne na szklane czy co to tam fronty.

pewnie masz rację Alice ale w takim świecie żyjemy i zawsze tak było
kiedyś kuźwa w co drugim domu była boazeria
matko jak ja tego cholerstwa nie znosiłam i ciesze sie że spaliłam ją w piecu ( a jak zajebiście się paliła )
ja pewnie tez jakoś ulegam tym jak to napisałaś "trendom" ale uwierz nawet jak by w sklepach były same pstrokate kuchnie i płytki w życiu bym tego nie wzięła , wolałabym chyba żyć bez mebli
z reszt a przedtem coś pisałaś o tym ze coś tam miałaś w domu białe ściany czy cos a teraz od tego uciekasz
otóż ja również , mam dość tego co było kiedyś wiec skoro kiedyś wszystko było w drewnie a co w nim nie było było kolorowe i pstrokate i im więcej tym lepiej to kiedys jak w końcu będę się urządzać to zrobię dokładnie odwrotnie bo mam juz dość tamtego
dla mnie kolory nie mają jakiegos znaczenia jak dla was , tzn ze tam jakiś ogien, woda , trumna samotnosć czy coś , NIE albo coś mi sie podoba albo nie i dopatruje sie w tym drugiego dna
no chyba że o tym nie wiem
nie wiem teraz nic już nie wiem
bo wydaje mi się ze dyskusja zbędna
po pierwsze wiadomo gusta
po drugie Alice pytałas nas o opinie więc je otrzymałaś
po trzecie zapytałaś już wtedy kiedy jak sama napisałaś już na 99,99 % byłaś zdecydowana
więc węszę tu małą prowokację 😉
no to chyba wsio będę później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):

z reszt a przedtem coś pisałaś o tym ze coś tam miałaś w domu białe ściany czy cos a teraz od tego uciekasz


tak pisalam ze cale zycie mialam biale sciany w sensie ze nie ja tylko rodzice z ktorymi mieszkalam cale zycie wiec nie mialam wplywu na to jaki kolor mam mam na scianach. Wiiec biale sciany kojarza mi sie staromodnie i mam bialych scian powyzej uszu. Zle doczyatalas Kochana wiec od niczego nie uciekam jak to ujelas 😉

Ok konczymy temat kolorow itp.
Dziekuje za szczere opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry, jestem i ja jeszze na chwile bo zaraz ide sie kapac i lenic 🙂

Wiecie co, smieszne te Wasze wymiany zdan.. bardzo smieszne 🙂 Takie troche bezsensowne, jak mozna kogos to czegos przekonywac albo utwierdzac ze zle mysli. Maz mi wlasnie przyniosl teraz zdjecie na kompie znajomego harusa, i mowi ze sam strasznie by chcial miec, zawsze chcal i wie ze to harley ale jest tak zjebanie malowany ze szkoda gadac.. a ja mowie do niego wlasnie ze Tobie sie nie podoba a widocznie jemu bardzo skoro tak go zrobil.. Proste i koniec gadki. Alice czern sie kojarzy z trumna mi z czyms innym a komus jesczze z czym innym 🙂 Bezsensu te dyskusje, troche dziecinne.

ZNam juz dokladnie gust ALice jak i Oli i np Magdy, moj jest bardzo podobny. Ale nie znaczy ze bede w jakis tam sposob przekonywac kogos innego do tego by nie kojarzyly mu sie zle kolory z mojego domu 🙂 Jak mu biel z mojego duzego pokoju skojarzy sie... hmm ze szpitalem psychiatrycznym to jego sprawa 🙂 niech kazdy z nas sie czuje komfortowo we wlasnyh katach 🙂

Ja sie czuje jak SLON, jak nigdy w zyciu, cos ze mna jest nie tak, rosne w brzuchu niemilosiernie, wpierdalam jak prosiak ( w sumie zawsze tak jadlam) ale nigdy nie odczuwalam takich skutkow. Beben rosnie w sile a ja sie czuje jak ciezarowka. Tragedia.. cos tu nie tak.

Matylda planujesz remont lazienki? Bo chyba cos przeoczylam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Justyna moze i bezsensowne ale na tym polega forum zeby sobie powymieniac poglady i podyskutowac czemu tak a nie inaczej 😉
nie chodzilo mi o to, ze wymienianie pogladów jest bez sensu, zreszta napisalam co uwazam za bezsensowne 🙂

ok zle zrozumialam

Ktos tu ostatnio pytal ile mleka bobasy wypijaja. Troche po niewczasie odpowiedz ale lepiej pozno niz wcale 😉
Ala doi 300ml mleka z kasza ok 5-6 rano potem idzie jeszcze na 1-max 2 godz spac i jak wstaje to kolejne ok 270-300ml miedzy 7-9 rano. W ciagu dnia nie chce wcale mleka. Czasem tylko przed snem wypije jakies ok 150ml ale zadko kiedy sie o to domaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja ja po szczepionce 🙂
ogólnie pełno śniegu i zimno i idę jeść pomidory i piwko wypijemy z mężusiem. 🙂
mati ja uwielbiałam boazerię 🙂 kocham drewno w każdej postaci 🙂
A wygląd mieszkania chciałbym mieć stylizowany na retro 🙂
Mati masz tak ładnie w domku 🙂 A zasłono - firany są świetne i chyba niebrudzące 🙂
Tysiaczek w końcu się odezwałaś 🙂
pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj mleko pije tylko na nnoc - 160 ml i rano kacha ale juz coraz mniej, juz nie chce za bardzo kaszki. Pil 240 teraz zmiejszam na jakies 170-180. Poza tym wpieprza wszystko. Moglby jesc od rana do wieczora, po mamusi 😁

Uwielbia zupy wszystkie, nie wybrzudza, gorzej mu wchodza inne obiady ale zje, zadnych zapiekanek ani ego typu widziwnien makaronow, ostatnio odrzuca, nie chce. Lepiej ziemniory z miechem albo zupaaa. Poza tym wszystko, owoce, ciastka, soczki w kartonika ze slomka dostaje okazjonalnie bo szaleje jak je widzi wiec zabieram je tylko jak mam ekstremalne sytuacje i wiem ze bede mogla go przekupic i tez tylko z hortexa lub fortuny. Tak to pije wode na codzien

Ide sie myc i do cieplutkiego wyra bo dzisiaj to normalnie zima!! 🤪 Fajowo, ale tylko narazie bo jak za dlugo to trwa to mi zle jak kazdemu chyba. Wiec narazie niech spada ta zima i niech przyjdzie w grudniu !

BYE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia - rozmowa się potoczyła w niewłaściwym kierunku ale to tylko dlatego że padły pewne słowa i już.. Czytałaś to wiesz... Z sensem czy bez sensu, czasem trza powiedzieć wprost co leży komu na wątrobie i tyle, dla Ciebie to dziecinne a innym potrzebne do oczyszczenia atmosfery. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Pewien pan zapragnął kupić swojej ukochanej dziewczynie urodzinowy prezent, a że byli ze sobą dopiero od niedawna, po dokładnym zastanowieniu, postanowił kupić jej parę rękawiczek - romantyczne i nie za osobiste.
W towarzystwie młodszej siostry swojej ukochanej, poszedł do domu towarowego i kupił narzeczonej rękawiczki. Siostra natomiast, w tym samym czasie, kupiła sobie parę majtek. Podczas pakowania ekspedientka zamieniła te dwa zakupy tak, że siostra dostała rękawiczki, a ukochana majtki. Bez sprawdzania, co jest gdzie,facet wysłał prezent do swojej sympatii dołączając następujący list:
" Kochanie, ten prezent wybrałem dla Ciebie właśnie taki, ponieważ zauważyłem, że nie nosisz żadnych, kiedy wychodzimy wieczorem. Gdybym miał kupić dla twojej siostry, to wybrałbym długie z guziczkami, ale ona już nosi takie krótkie i łatwe do zdejmowania. Te są w delikatnym odcieniu, jednak ekspedientka, która mi je sprzedała, pokazała mi swoją parę, którą nosi już trzy tygodnie i wcale nie były poplamione czy zniszczone. Przymierzyłem na niej te dla Ciebie i wyglądała naprawdę elegancko. Chciałbym jako pierwszy je na Ciebie włożyć, tak by żadne inne ręce nie dotykały ich przed tym, jak się z tobą zobaczę. Kiedy je będziesz zdejmować nie zapomnij je trochę nadmuchać przed odłożeniem, albowiem całkiem naturalnie będą po noszeniu trochę wilgotne. I pomyśl tylko jak często będę je całować w tym roku. Mam nadzieje, że będziesz je miała na sobie w piątkowy wieczór. Z całą moją miłością.
PS. Ostatnio w modzie jest noszenie ich odrobinę wywiniętych tak, by widać było trochę futerka"


😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...