Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Ewelinka - no z tego co pisałaś to ostatnią miesiączkę miałyśmy w tym samym czasie Termin ten sam - jak w pysk strzelił

ciekawe ktora sie wczesniej ''rozsypie''


No ale by były jaja jakbyśmy w ten sam dzień rodziły. Ciekawe czy u nas się trafi taki przypadek że dwie naraz rodzic będą ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem ale telefonami mnie tu źli ludzie męczą
a pies wyczuł o co chodzi i przestał obeszło się bez gazety
ja nie jestem zła dziewczyna wręcz przeciwnie sama słodycz ale cóż nerwy mam zwłaszcza w ciązy od tego siedzenia w domu to zwariować można zwłaszcza że kiedyś w ogóle 5 minut na tyłku usiedzieć nie mogłam oj przecież wiecie że trochę się wygłupiam no ale jakby nie było portfela nie ma a kłótnia była i parę innych rzeczy też się dziś sprzysięgło przeciwko mnie no tk jak teraz właśnie się położyłam a tu ciśnienie na pęcherz - SIŁ BRAK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ewelinka - no z tego co pisałaś to ostatnią miesiączkę miałyśmy w tym samym czasie Termin ten sam - jak w pysk strzelił

ciekawe ktora sie wczesniej ''rozsypie''


No ale by były jaja jakbyśmy w ten sam dzień rodziły. Ciekawe czy u nas się trafi taki przypadek że dwie naraz rodzic będą ?

jak znikniemy z forum na poczatku kwietnia to znaczy ze rodzimy 😁 moze dziewczyny sie zorientuja dlaczego nas nie ma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia wiesz że mój mielony okazał się drobiem
ja mam całą lodówkę zawaloną jogurtami mój zwariował przywiózł mi chyba ze 30 nie powiem czasem sobie przekąszę ale bez przesady pewnie połowa się przeterminuje aaaa może nie zapomniałam że mój pies też w ciąży urojonej i słodycze wciąga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeju wieczór się dopiero zaczyna co ja będe robić, a praca magisyerska dalej nie tknięta
co tam "emitują" w TV bo nie chcę bezcelowo pstrykać macie coś ciekawego na kanale????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...