Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
też już jestem!!!! 😁 Jezu, dziewczyny jak dobrze, że jesteście.. ja to pewnie bym jakąś kołdrę kupiła!!!! A w wózku dziecko też jeździ w rożku??

nie no w wózku musi być przykryte bo zmarznie 🙂 No chyba że lato to nie ma potrzeby 🙂


no tak tak 😁 ale w rożku i coś na to? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ale sobie pospałam 🙂
Ale zjadłam już kromki z konserwą i kwaśnicę i już jestem.

Alexia - ty to widzę że bierzesz rzeczy same z "górnej półki". Ja kupiłam rożek usztywniany i jest ok 🙂 Na allegro - zapłaciłam 19,99 zł.

Czy ja wiem czy to górna półka? Podoba mi się to kupuje 😉


No fakt że ładne - no ale ceny też są spore 🙂
Mi się wiele rzeczy podoba ale muszę się powstrzymywać bo nigdy nie wiadomo co jeszcze życie przyniesie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ale sobie pospałam 🙂
Ale zjadłam już kromki z konserwą i kwaśnicę i już jestem.

Alexia - ty to widzę że bierzesz rzeczy same z "górnej półki". Ja kupiłam rożek usztywniany i jest ok 🙂 Na allegro - zapłaciłam 19,99 zł.

Czy ja wiem czy to górna półka? Podoba mi się to kupuje 😉


No fakt że ładne - no ale ceny też są spore 🙂
Mi się wiele rzeczy podoba ale muszę się powstrzymywać bo nigdy nie wiadomo co jeszcze życie przyniesie 🙂

Ja też się boję ale co ma być to będzie, jakbym wiedziała, że się przewrócę to bym sie polożyła 😉 Jestem dobrej myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ale sobie pospałam 🙂
Ale zjadłam już kromki z konserwą i kwaśnicę i już jestem.

Alexia - ty to widzę że bierzesz rzeczy same z "górnej półki". Ja kupiłam rożek usztywniany i jest ok 🙂 Na allegro - zapłaciłam 19,99 zł.

Czy ja wiem czy to górna półka? Podoba mi się to kupuje 😉


No fakt że ładne - no ale ceny też są spore 🙂
Mi się wiele rzeczy podoba ale muszę się powstrzymywać bo nigdy nie wiadomo co jeszcze życie przyniesie 🙂

Ja też się boję ale co ma być to będzie, jakbym wiedziała, że się przewrócę to bym sie polożyła 😉 Jestem dobrej myśli 🙂


Masz rację ale ja zawsze wolę "tak na zapas" się zabezpieczyć. W sumie jak tak patrze na te wyprawki to mi się śmiać chce. Kiedyś nie było termometrów do wody i dało się żyć. Dlatego ja tego nie kupuje a temperaturę będę sprawdzać "na rękę". Mój był wychowywany na wsi więc jak usłyszał o jakiś sterylizatorach do butelek to mnie wyśmiał i powiedział że nie można dziecka całkiem od bakterii uchronić i lepiej żeby się zahartowało a nie robić z niej wychuchaną mamałygę. Więc u mnie niektóre sprzęty odpadną 🙂
Co do wanienek - bo wcześniej o tym pisałyście to podzielam zdanie o najzwyklejszej - zresztą taką kupiłam. Jakieś udziwnione do niczego się nie przydadzą tylko kasę zjedzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ale sobie pospałam 🙂
Ale zjadłam już kromki z konserwą i kwaśnicę i już jestem.

Alexia - ty to widzę że bierzesz rzeczy same z "górnej półki". Ja kupiłam rożek usztywniany i jest ok 🙂 Na allegro - zapłaciłam 19,99 zł.

Czy ja wiem czy to górna półka? Podoba mi się to kupuje 😉


No fakt że ładne - no ale ceny też są spore 🙂
Mi się wiele rzeczy podoba ale muszę się powstrzymywać bo nigdy nie wiadomo co jeszcze życie przyniesie 🙂

Ja też się boję ale co ma być to będzie, jakbym wiedziała, że się przewrócę to bym sie polożyła 😉 Jestem dobrej myśli 🙂


Masz rację ale ja zawsze wolę "tak na zapas" się zabezpieczyć. W sumie jak tak patrze na te wyprawki to mi się śmiać chce. Kiedyś nie było termometrów do wody i dało się żyć. Dlatego ja tego nie kupuje a temperaturę będę sprawdzać "na rękę". Mój był wychowywany na wsi więc jak usłyszał o jakiś sterylizatorach do butelek to mnie wyśmiał i powiedział że nie można dziecka całkiem od bakterii uchronić i lepiej żeby się zahartowało a nie robić z niej wychuchaną mamałygę. Więc u mnie niektóre sprzęty odpadną 🙂
Co do wanienek - bo wcześniej o tym pisałyście to podzielam zdanie o najzwyklejszej - zresztą taką kupiłam. Jakieś udziwnione do niczego się nie przydadzą tylko kasę zjedzą.

wanienkę też kupię zwykłą, termometr może kupię, może nie - zobaczę, ale sterylizatora nie mam zamiaru kupować, zawsze można wyparzyć wrzątkiem, poza tym zamierzam karmić piersią i butelki nie będą mi potrzebne, kupię tylko jedną do herbatek w razie ewentualnych kolek, to samo podgrzewacz i inne pierdoły które są tak naprawdę zbędne kobiecie karmiącej piersią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja znajoma chodziła do szkoły rodzenia na inflanckiej i tam prowadziły takie super położne któr mówiły ze spiworek jest ok ale ogranicza ruchy dziecka dziecko nie może nózki wytknąć itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ja jeszcze nie kupowałam. Chyba w lutym dopiero kupię. Albo i w marcu. Na pewno będzie drewniane.

http://allegro.pl/lozeczko-mis-jardrew-szuflada-materac-i1385083762.html
mi sie to podoba


Prześliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja w ten week kupuje wszystko boże jak się nie mogę doczekać jedziemy do Warszawy na zakupy 🙂 wózek łóżeczko huśtawkę pościel no wszystko 🙂

no to zazdroszcze tez juz nie moge sie doczekac takich zakuów a gdzie to wszystko bedziecie kupowac?


Częśc rzeczy odkupujemy od znajomych a część kupujemy w chicco i ikei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem poklaskałam komu mogłam i dalej nie wiem co tu robić 😮
dowiedziałam się właśnie że moje dziecko nie będzie miało wózka, w przyszłym roku od razu na rower wsiądzie 🤪 mój mąż jest bardzo inteligentny i oszczędny tylko na spacer z dzieckiem to on wyjdzie taszcząc ją na ręku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
alexia ciasto ok zjedliśmy pół blachy,już w trakcie roboty uświadomiłam sobie że mama robi podobne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...