Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Ojooj toż to niezdrowo i niewygodnie..... Cel uświęca środki, może sprawisz, że Matylda znajdzie sobie wygodny fotel albo inne miejsce i nie będzie małej uciskać... Lenka pewnie się buntuje i przez to tak kopie!

to już pewnie nawet nie od ucisku ale od temperatury i promieniowania 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

OLUŚ MISIACZKU PYSIACZKU JESTEM JESTEM JESTEM JESTEM
mówię ja wiedziałąm ze to przez tego laptopa pierdzielę go ale kurde nie wiem co wymyślić żeby mi było wygodnie żebym mogła z Wami popisać , Paweł jednak miał rację on to zawsze na odległośc siedzi żeby mu jajek nie upiekło tzn reszki ich zawartości
teraz się przejechałam autem pochodziłam na dworze i LENKA śpi jak aniołek
Brechti ja to jestem taki leńi taka nie zaradna że jakby mama był w szpitalu dłużej to bym z głodu umarła a tak teraz mama dwa tyg na zwolnieniu siedzi a Matyldzie dupa rośnie bigosiki, pomidorówki o a jutro kopytka czy coś tam 🙂 🤪
a ja się zabieram za porządki może chociaż łazienkę urobię bo coś mi tu mąż zapowiada że może przyjedzie do Leonka 🤢



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wróciłam.

Ja pierdole, 4 godziny po sklepach chodziliśmy za koszulą na wesele. Jak już kupiliśmy to "teściowa" zadzwoniła i powiedziała że jednak znalazła taką samą w domu bo ją wcześniej gdzieś wepchała. No ch... by człowieka wziął. A ja padam z nóg.
Ale za to zjadłam pyszną rybkę z kapustą. Mniam.

Alexia - apropo mdłości to ja mam tak codziennie. Wyczytałam ostatnio że to normalne bo dzidziuś idzie do góry i naciska na żołądek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Właśnie wróciłam.

Alexia - apropo mdłości to ja mam tak codziennie. Wyczytałam ostatnio że to normalne bo dzidziuś idzie do góry i naciska na żołądek.

Ale żeby aż tak i prawie po każdym posiłku?? 🥴 normalnie powrót to przeszłości, I trymestr rulez 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
ale dupa nie chcecie ze mną pisać dobra może to i lepiej odpocznę od laptopa



Wiesz Matylda, czasami po prostu zastanów się co piszesz i jak przez to postrzegają cię inni.

A u lekarza wszystko jak najbardziej ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Kasia no i co z tym USG? Wszystko ok?


Na szczęście TAK !!! 😁
Krwawe zacieki na łożysku nie postępują, i są prawdopodobnie jeszcze echem formowania się zarodka w macicy czy coś takiego 😮 bo pytał mnie czy w I trym krwawiłam. Oczywiście mam na siebie uważać, dużo odpoczywać itd.
Miłe bo powiedział, że "bliżej już do ciąży tzw donoszonej" no i w ogóle jestem happy bo synka znowu widziałam. 😁 😁 😁
Mam prześliczne dziecko 😁 😁 😁 😁 jakby która zięcia szukała 😉 😉 😉 😉 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ale dupa nie chcecie ze mną pisać dobra może to i lepiej odpocznę od laptopa



Wiesz Matylda, czasami po prostu zastanów się co piszesz i jak przez to postrzegają cię inni.

A u lekarza wszystko jak najbardziej ok 🙂

oki przepraszam nigdy już na nic się nie poskarżę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jestem dziwna i nic na to nie poradzę- nie potrafię wziąc odpowiedzialności za to dziecko bo za siebie nawet nie umiem
mam jakiś cholerny uraz do lekarzy i skoro nie widze jakiś "wyraźnych lub widocznych" objawów to nie mogę się przemóc żeby zwyczajnie coś skonsultowac
taka już jestem
od 10 lat włóczę się z mamą po szpitalach i czasem mnie szlag trafia jak widzę jak jest traktowana i w ilu przypadkach w ogóle nikogo nie obchodziło z czym i po co przyszła
ja nawet swoje zapalenie płuc przechodziłam bo myślałam że to zwykły kaszel ,
badań kału na obecność groźnej larwy też nie zrobiłam bo bałam się że ją mam i wyszłam z założenia że lepiej nie wiedzieć i cholera wie może teraz coś mnie zżera od środka a ja nawet o tym nie wiem
dobra to tyle tak jak powiedziałam wcześniej jak będę czuła że powinnam się gdzieś udać to na pewno pojadę tylko się za mną zakurzy
na razie czuję się wyśmienicie dokucza mi tylko lenistwo!!!!!!!!!!!!!!a na to nawet najlepszy lekarz nie pomoże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kasia no i co z tym USG? Wszystko ok?


Na szczęście TAK !!! 😁
Krwawe zacieki na łożysku nie postępują, i są prawdopodobnie jeszcze echem formowania się zarodka w macicy czy coś takiego 😮 bo pytał mnie czy w I trym krwawiłam. Oczywiście mam na siebie uważać, dużo odpoczywać itd.
Miłe bo powiedział, że "bliżej już do ciąży tzw donoszonej" no i w ogóle jestem happy bo synka znowu widziałam. 😁 😁 😁
Mam prześliczne dziecko 😁 😁 😁 😁 jakby która zięcia szukała 😉 😉 😉 😉 😎 😎

a oddasz obcej babie? 😁 Mój mąż powiedział, że do kaloryfera córkę przywiąże, żeby się z żadnym frajerem nie szlajała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 oho... widzę tu jakieś kłótnie 🙂 W końcu doszliśmy z mężem do porozumienia i się pogodziliśmy 🙂 teraz poszedł na trening więc pośledzę Was troszkę 🙂 A propos mdłości: ja też je czasem odczuwam jak coś zjem, ale mój lekarz powiedział że nie powinnam się tym przejmować bo dopóki nie są częste nie stanowią zagrożenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kasia no i co z tym USG? Wszystko ok?


Na szczęście TAK !!! 😁
Krwawe zacieki na łożysku nie postępują, i są prawdopodobnie jeszcze echem formowania się zarodka w macicy czy coś takiego 😮 bo pytał mnie czy w I trym krwawiłam. Oczywiście mam na siebie uważać, dużo odpoczywać itd.
Miłe bo powiedział, że "bliżej już do ciąży tzw donoszonej" no i w ogóle jestem happy bo synka znowu widziałam. 😁 😁 😁
Mam prześliczne dziecko 😁 😁 😁 😁 jakby która zięcia szukała 😉 😉 😉 😉 😎 😎

a oddasz obcej babie? 😁 Mój mąż powiedział, że do kaloryfera córkę przywiąże, żeby się z żadnym frajerem nie szlajała 😁


😁 😁 😁
ja swojemu powtarzam, że jak będzie chciał po nas mieszkanie dostać to nie ma, że ot tak, za darmo !! 15 lat kończy i do sadownika pod Grójec wyślę, żeby do kredytu się dokładał 😁 😁 😁
I wierzę, że mądrą dziewczynę sobie wybierze..
Choć ostatnio, kiedy nie mam się już czym przejmować to sobie myślę: a jak gejem będzie ??!!! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Kasia no i co z tym USG? Wszystko ok?


Na szczęście TAK !!! 😁
Krwawe zacieki na łożysku nie postępują, i są prawdopodobnie jeszcze echem formowania się zarodka w macicy czy coś takiego 😮 bo pytał mnie czy w I trym krwawiłam. Oczywiście mam na siebie uważać, dużo odpoczywać itd.
Miłe bo powiedział, że "bliżej już do ciąży tzw donoszonej" no i w ogóle jestem happy bo synka znowu widziałam. 😁 😁 😁
Mam prześliczne dziecko 😁 😁 😁 😁 jakby która zięcia szukała 😉 😉 😉 😉 😎 😎

a oddasz obcej babie? 😁 Mój mąż powiedział, że do kaloryfera córkę przywiąże, żeby się z żadnym frajerem nie szlajała 😁


😁 😁 😁
ja swojemu powtarzam, że jak będzie chciał po nas mieszkanie dostać to nie ma, że ot tak, za darmo !! 15 lat kończy i do sadownika pod Grójec wyślę, żeby do kredytu się dokładał 😁 😁 😁
I wierzę, że mądrą dziewczynę sobie wybierze..
Choć ostatnio, kiedy nie mam się już czym przejmować to sobie myślę: a jak gejem będzie ??!!! 😁 😁 😁

Ja nie mam noc przeciwko homoseksualistom, jednak dzięki Tobie naszła mnie myśl, że nie wiem jakbym się zachowała gdyby moja Helenka była les... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...