Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie wiem czy to są dowody ale:
bez przerwy gdzieś znika na kilka godzin
non stop pilnuje swojego telefonu i dostaje smsy co pięć minut a jak dzwoni to wychodzi na balkon żebym nie słyszała z ki o czym rozmawia
założył hasło na gg
i ostatnio znalazłam u niego rozpoczęta paczkę prezerwatyw (my ich nie używamy bo biorę tabletki)
więc nie wiem co o tym myśleć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
nie wiem czy to są dowody ale:
bez przerwy gdzieś znika na kilka godzin
non stop pilnuje swojego telefonu i dostaje smsy co pięć minut a jak dzwoni to wychodzi na balkon żebym nie słyszała z ki o czym rozmawia
założył hasło na gg
i ostatnio znalazłam u niego rozpoczęta paczkę prezerwatyw (my ich nie używamy bo biorę tabletki)
więc nie wiem co o tym myśleć...


O jaaaaaaaaaaaaaaaa 😠 🤢 🤢
To grubsza sprawa.....Baardzo podejrzane,oj bardzo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemnako 🙂

Nadrobiłam 5 przez 10 i słuchajcie o co chodzi z tą kobieta widmo? tzn wymyśliła ze jest w ciązy i ze tak wcześnie urodziła?tak?
Moja mała wyzdrowiała ale nawet na cmentarzu nie byliśmy bo dopiero w pt może wyjść na dwór(2 tyg w domu:blink 🙂
Piękna pogoda jesienna dzić tak mi sie chce przejść na cmentarz zawszde wieczorem chodziliśmy.
Nie wiem c napisać bo nadrobiłam tak pobieżnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dwie noce temu walczyłam z młodym do 3 🤢 myślałam, że go boli brzuszek, nie może zrobić kupy albo zęby mu idą, a okazało się, że............................
paluszek zahaczył mu się o niteczkę od skarpety 😁 i dziecię wyło mi kilka godzin
teraz też wyje, bo nie chce spać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
a ja dwie noce temu walczyłam z młodym do 3 🤢 myślałam, że go boli brzuszek, nie może zrobić kupy albo zęby mu idą, a okazało się, że............................
paluszek zahaczył mu się o niteczkę od skarpety 😁 i dziecię wyło mi kilka godzin
teraz też wyje, bo nie chce spać 😁


😮 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adalko, Buziaki słodkie 😘 😘 😘

Tynka, no ja też bym obstawiała że chłop ma romans 🤢

a u mnie z rana źle nie mówiąc o wczorajszym wieczorze, bo to dwie różne sprawy.. ale rano..
miałam taką mega migrenę, że nie pamiętam nawet kiedy wzięłam do siebie do łóżka Witka 🤢
i niestety spadł mi z łóżka i to tak porządnie że rozbił nos i krew się lała strumieniami 🤢 🥴 😞 ☺️
niby nic więcej nie widać, już jest radosny, nos daje sobie dotykać więc chyba złamany nie jest ale poobserwuję go dzisiaj i jakby co po południu pójdę do lekarza. A się napłakałam nad nim z poczucia winy.. ale na serio: tak mnie łeb napierdalał że nie dałam rady funkcjonować aż do 10.30
a jeszcze sama w domu nosz kuurrrrcze 😁

Ewelina, w sprawie żłobka jeszcze myślę, tego też dotyczyły moje żale i płacze wczoraj w nocy i rozmowy z tym związane 🙂
i chciałam dodać, że przez kilka dni Witek leżał przecież w IMiDz na Kasprzaka w towarzystwie chłopczyka urodzonego w lutym w 25 tygodniu ciąży 😮 😮 ( podpatrzyłam na karcie, był taki maleńki..) Franek miał na imię. Także wiem, o czym mówisz 🙂

mnie dzisiaj ze względu na mój stan: chyba mało będzie... chyba że mi przejdzie bo jeszcze mnie ćmi.
😮 😮
a brechti to świnia, nawet nie przyjdzie i się nie pochwali ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia śniłaś mi się dzisiaj z Witkiem, pracowałaś na kasie w jakimś supermarkecie, ja podchodzę, patrzę a obok Ciebie w wózku na zakupy siedzi Witek i się śmieje, a Ty mówisz że musi z Tobą w pracy być bo nie masz co z nim zrobić 😁
Może nie będzie źle - bo sny zwykle na opak się sprawdzają 😉

A co do tego upadku - to idź do tego lekarza tak czy inaczej, wiesz niech go zbadają, żeby tam jaiś krwiak albo coś nie powstał.. I ja też mam schizy w tym temacie bo Lenka w ciągu dnia śpi na naszym łóżku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...