Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzięki ja już po ostatniej wizycie u lekarza miałam stresa ze coś z sercem nie tak bo nie było dokładnie widać dziś okazało się że jest wszystko wporządku i lekarz nam dowcipny się trafił bo żartował sobie z 10 min zanim na sam koniec gdy już wychodziliśmy powiedział ze to chłopaka będziemy mieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ona byla rozwodka... miala syna w wieku mojego meza... ogolnie taka stara ale jara blondyna! Ale z tego co zrobila to ... jednym slowem - Kurwa...!!!

KURWA pełna gebą takie to tylko lać w ryj i patrzeć czy równo puchnie!!! Nigdy nie weszła bym w zwiazek dwojga ludzi dlatego nienawdze takich sszmaat co rozbijaja małzenstwa,zwiazki!!!!
Lać!!!!!!
ZabiC!!!! !!!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze to stare dzieje... ale nie polecam uczyc sie zycia w tej kwestii tak jak ja.... 😞
A teraz skonczmy ten beznajdziejnie dolujacy temat.... Ide na pierwsza milosc.... Bo mnie kregoslup zaczyna nawalac!! 😁 😁 😁 Bede chyba pozniej 😁 A jak nie to jutroooo 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Jej nie chodzilo o zwiazek, ona chciala tak sobie dla seksu chyba sie z nim spotykac...



ja tez podejrzewam jedna laske tylko ze ona w moim wieku ale wlasnie z niej jest typowa kurwa i szmata bo czasem mój opowiadal mi o niej ze ma koleżankę która rucha na prawo i lewo z kim popadnie bo to lubi 🙂 ale powiem szczerze ze jezeli by nawet mnie wymienil na taka dziwke to nie miala bym zadnego zalu jeszcze smiala bym mu sie w oczy ze nie znalazl lepszej laski i tylko na taka jego stac bo nie potrafil sie wysilic na cos lepszego 🙂

Magda a moze chcial zobaczyc jak to jest ze starsza od siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Jej nie chodzilo o zwiazek, ona chciala tak sobie dla seksu chyba sie z nim spotykac...



ja tez podejrzewam jedna laske tylko ze ona w moim wieku ale wlasnie z niej jest typowa kurwa i szmata bo czasem mój opowiadal mi o niej ze ma koleżankę która rucha na prawo i lewo z kim popadnie bo to lubi 🙂 ale powiem szczerze ze jezeli by nawet mnie wymienil na taka dziwke to nie miala bym zadnego zalu jeszcze smiala bym mu sie w oczy ze nie znalazl lepszej laski i tylko na taka jego stac bo nie potrafil sie wysilic na cos lepszego 🙂

Magda a moze chcial zobaczyc jak to jest ze starsza od siebie 🙂

No też racja 😁 😁 😁: haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
apropo naszych mezczyzn niedlugo bede musiala spadac bo musze go odebrac z pracy
W ogóle się dzisiaj wkurzyłam bo jadac do rodziców jakiś frajer stuknął mi w lusterko i mi rozwalil i mam wydatek 😞

Oj to nie dobrze,co za dziad 🙂 Ok to jedź po swego lubego:*:*:* buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja właśnie gadałam ze swoim 🙂 U nas w związku jest ten problem, że mało wiemy onaszych poprzednich związkach, ja sama nie mam zielonego pojęcia, czy mój jest kobieciarzem, czy nie. Ufam mu i wiem, że nie odwaliłby mi skoku w bok, on się chyba bardziej martwi, że ja coś takiego zrobię jemu bo tak dużo gadam o bzykaniu ^^ Kurdę, trochę mi się życie wymknęło spod kontroli, bo niecałe 2 lata znajomości to dla mnie zdecydowanie za mało na dzidziusia. jak narazie test na faceta zdaje w 99% celująco. Nie owija w bawełnę i jak coś mu się nie podoba to wali od razu. Daję nam szansę, ale to on jest tym motorem, bo ja z moim sceptycznym podejściem pewnie bym gdzieś zwiała i została samotną matką (oczywiście gdyby on nie był taki jaki jest; czasami się wstydzę tego, że tak mało wierzę w niego, a on już mi dał tyle dowodów na to, że bedzie ok i że będziemy razem żyli długo i szczęsliwie wychowując naszą pociechę jako najwspanialsi rodzice na świecie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Hej, ja właśnie gadałam ze swoim 🙂 U nas w związku jest ten problem, że mało wiemy onaszych poprzednich związkach, ja sama nie mam zielonego pojęcia, czy mój jest kobieciarzem, czy nie. Ufam mu i wiem, że nie odwaliłby mi skoku w bok, on się chyba bardziej martwi, że ja coś takiego zrobię jemu bo tak dużo gadam o bzykaniu ^^ Kurdę, trochę mi się życie wymknęło spod kontroli, bo niecałe 2 lata znajomości to dla mnie zdecydowanie za mało na dzidziusia. jak narazie test na faceta zdaje w 99% celująco. Nie owija w bawełnę i jak coś mu się nie podoba to wali od razu. Daję nam szansę, ale to on jest tym motorem, bo ja z moim sceptycznym podejściem pewnie bym gdzieś zwiała i została samotną matką (oczywiście gdyby on nie był taki jaki jest; czasami się wstydzę tego, że tak mało wierzę w niego, a on już mi dał tyle dowodów na to, że bedzie ok i że będziemy razem żyli długo i szczęsliwie wychowując naszą pociechę jako najwspanialsi rodzice na świecie)

A on jest Kim? Jakiej narodowości?? Kiedy sie zobaczycie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):

A on jest Kim? Jakiej narodowości?? Kiedy sie zobaczycie?


On jest amerykaninem i zobaczymy się dopiero 1 kwietnia... W sumie też tak myślę, że może to dobrze, że tak mało wiemy, ale kurdeeee..... Byłam z chłopakiem kiedyś 7 lat i przyzwyczaiłam się do tego, że znam dobrze mojego partnera a tu taka niespodzianka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...