Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

oho
chyba przedobrzyłam 🤢
do tych dywaników do pralki wlałam płyn do ręcznego czyszczenia dywanów i ilość piany jest zdumiewająca
jak zniknę z forum to znak że piana wydostała sie z pralki i próbuję to ogarnąć 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dorka1986 napisał(a):
najlepsze jest ze jak sie taki brzdac usmiechnie wyciagnie raczki zacznie gaworzyc to złość z przed 5 min mija ze plakal itp to jest takie cudowne jak sie patrzy na takiego maluszka jak z dnia na dzien coraz wiecej umie 🙂

ja niestety tak nie mam ale ja to inna jestem
mi złość mija jak jej nie widzę popołudniami ☺️
i jej postępy w rozwoju nie robią na mnie jakoś szczególnie wrażenia , uwielbiam tylko kiedy nie budzi mnie rano i leży sama w łóżeczku wtedy mogłabym ją schrupać jak sobie tak błogo leży i wiem że jest jej dobrze i niczego ode mnie nie potrzebuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co rano przez siatkę podrzuciłam kolezance fasolę ( tą poduszkę) żeby jej się łatwiej funkcjonowało po nacięciu krocza a jej brat właśnie przyniósł mi czekoladki i miskę truskawek w ramach dziękczynienia
ojej jakie to słitaśne
i usłyszałam się że jestem "WIELKA" ale to akurat od zawsze wiedziałam
ah ta moja skromność



☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Dorka, patrzysz na aniołka i już nie pamiętasz że 5 minut temu rzucałaś kurwami maciami 😁 😁
no w każdym razie ja tak mam ☺️

A u mnie Matylda inne nieszczęście: przewróciła mi się butelka z dziecięcia mlekiem na kanapie w pokoju dziennym. I jest wielka plama a kanapa jasna..i se kuźwa do dywanu teraz muszę kanapę wyprać. Czemu ja jej jeszcze w ogóle nie przykryłam? Aaaa.. bo stwierdziłam, że przecież dziecko mi jej nie uświni. Zrobiła to matka 😁 😁


Raczek, miałam się wypowiedzieć w temacie ulewania: Tyska ( chyba ☺️ ) dobrze ci podpowiedziała: ja też dostałąm od lekarki krople na ulewania, bez recepty jakies Gastro coś tam coś tam, ale ich nie wykupiłam. Kupiłam za to zagęszczacz do mleka Nutri....ale po nim Witek tak ciężko kupy robił, że masakra jak się dziecko męczyło z zatwardzeniem ( dawałam już połowę dawki )
obecnie jestem na mleku AR Bebilon na ulewania i mieszam pół na pół z normalnym Bebilonem 1 i jest ok: ulewa ale taka tylko łezka mu z buzi poleci.

oto co ja dzisiaj zrobiłam:
-umyłam okno w sypialni
-posprzątałam sypielanie
-pomyłam podłogi
-zrobiłam pranie x2
-powiesiłam pranie x2
-zrobiłam zakupy w wiadomym sklepie z owadem w kropki
-ugotowałam obiad ( kasza gryczana + sos grzybowy z mięsem )
-posprzątałam dokładnie kuchnię ( nawet sobie kafelki pomyłam 😁 )

co oznacza, że Witek, daaaj mi Boże, coś grzeczny bardzo dzisiaj 😁

idę prasować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
umyłam podłogę dopiero i ogarnęłam kuchnię, ale to by było na tyle bo moje dziecko karuzelkę ma już w dupie za przeproszeniem, i płacze 😮

woli mamuśkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to w ogóle nie mam o co się na nią gniewać, jest taka grzeczna. Dzisiaj coś mi pomarudziła przy cycuszku bo chciała jeść już teraz odrazu a trzeba było possać trochę i się darła z 5 minut. Nie wiem co się ze mną dzieje, zawsze byłam potwornym cholerykiem a teraz nic mnie nie rusza. Przyciskałam ją do cycka, wsadzałam silikonową nakładkę jak darła się z otwartą buzią i w końcu poleciało. I jak się najadła tak się wgapiła we mnie a jak ja spojrzałam to posłała mi taaaaki cudowny uśmiech, że płakać mi się chciałoooo....... 😁
ja zrobiłam to:
wstałam, umyłam się, ubrałam, zjadłam śniadanie, wypiłam kawę, poszłam do robala, wróciłam i jestem
a powinnam:
poodkurzać w pokoju, pościerać kurze z półek, wyjść z psem, posprzątać kibelek

idę dzisiaj do teatru czyli tak od 5 do 10 mnie nie będzie, hihi dziadek się małą będzie zajmował, ciekawe czy ją przewinie 😁 pewnie nie, więc jedynie na moją babcię mogę liczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kurwa, kurwa!!!!!!!!!!!!!

nie wytrzymam, nie zdzierżę!!!!!!!!!!!!!!!!

wyjdę z siebie, stanę obok!!!!!!!!!!!!!!!


😠 😠 😠 😠

Ola, Ola: siad turecki i powtarzaj OOOOOMMMMMM, OOOOOOMMMMM OOOOOOOMMMMM

wszystko się zgadza, brzuch mam jak budda to w sam raz pozycja dla mnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze moje dywaniki git majonez - jak nowe hi hi tylko trza do nich łazienkę posprzątać ale to w piątek albo czwartek
po drugie OLA co ty tam wyklinasz to do Ciebie nie podobne, no chyba że sąsiad boruje to zrozumiem
po trzecie widzisz Ania ale Twoja babcia może się do czegoś przydać , bo moja ma parkinsona i przewraca się sama od siebie i z nią nawet na chwilę dziecka zostawić nie można
po czwarte zazdroszczę teatru ja ostatnio chyba z 7 lat temu byłam , a w kinie to już nie pamiętam chyba na TITANICU ☺️
po piąte
po piąte
po piąte
zapomniałam co ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mam ogromną, niepohamowaną chcicę
normalnie mam chcicę i nie wiem jak ja podołam
bo mam chcicę na imprezę, na taką normalną imprezę z browarem, parkietem i papierosem
chyba muszę jakieś spotkanie kasowe zorganizować
ojojoj co się ze mną dzieje , co to macierzyństwo robi z człowieka





aha Kamilka kochana się odezwała chociaz dalej nie wiem o co chodzi z tym weselem ale Klaudusi tu dawno nie było 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
po pierwsze moje dywaniki git majonez - jak nowe hi hi tylko trza do nich łazienkę posprzątać ale to w piątek albo czwartek
po drugie OLA co ty tam wyklinasz to do Ciebie nie podobne, no chyba że sąsiad boruje to zrozumiem
po trzecie widzisz Ania ale Twoja babcia może się do czegoś przydać , bo moja ma parkinsona i przewraca się sama od siebie i z nią nawet na chwilę dziecka zostawić nie można
po czwarte zazdroszczę teatru ja ostatnio chyba z 7 lat temu byłam , a w kinie to już nie pamiętam chyba na TITANICU ☺️
po piąte
po piąte
po piąte
zapomniałam co ☺️ ☺️ ☺️

tak właśnie - sąsiad mi już 3 raz dzieciaka obudził i przestraszył 😠 😠 😠
moja cierpliwość się kończy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
i mam ogromną, niepohamowaną chcicę
normalnie mam chcicę i nie wiem jak ja podołam
bo mam chcicę na imprezę, na taką normalną imprezę z browarem, parkietem i papierosem
chyba muszę jakieś spotkanie kasowe zorganizować
ojojoj co się ze mną dzieje , co to macierzyństwo robi z człowieka





aha Kamilka kochana się odezwała chociaz dalej nie wiem o co chodzi z tym weselem ale Klaudusi tu dawno nie było 😞

za to Klaudusia na facebooku urzęduje a do nas nie zajrzy nawet 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziu, Boziu, Boziu jak ja Cię znam tak myślałam że to ten borowicz
to idź mu kurwa coś powiedz i chuj 🤪 😁 😁 🙃














































a wiecie co zapomniałam się chyba pochwalić że popełniam największy błąd w życiu i wychodzę za mąż ☺️
☺️
☺️
☺️
☺️
☺️
BEZ KOMENTARZA PLEASE ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
i mam ogromną, niepohamowaną chcicę
normalnie mam chcicę i nie wiem jak ja podołam
bo mam chcicę na imprezę, na taką normalną imprezę z browarem, parkietem i papierosem
chyba muszę jakieś spotkanie kasowe zorganizować
ojojoj co się ze mną dzieje , co to macierzyństwo robi z człowieka





aha Kamilka kochana się odezwała chociaz dalej nie wiem o co chodzi z tym weselem ale Klaudusi tu dawno nie było 😞

za to Klaudusia na facebooku urzęduje a do nas nie zajrzy nawet 🥴

TAAAAAAAAAAAAAAK?????????????????????????
oż to jedna ja jej zaraz dam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...