Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
ja to nie tyle co czuje ze przytylam ale widze jak nie mieszcze sie w ubrania 🙂 chociaz kuperek zrobil mi sie wiekszy .. no i cyce.. duuuuuuuuuuze 🙂


u mnie weszlo przede wszystkim w biust. Zawsze mialam duzy (miseczka D) a teraz to juz wogole.
Wiem ze w bioderka, ale bardzo delikatnie i reszta w brzuszek. no moze gdzieniegdzie jeszcze sie porozkladalo ale nie widac drastycznych zmian. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agusiaa napisał(a):
Dzidzia 300 g (+) (-) no i biust mi urusł strasznie z 75 b mam 86 c i rosną cały czas aż mi się leciutkie rozstępy zrobiły opieraja mi sie na brzuszku ;D


na przelomie 19/20tc moja Fasola wazyla 330 gram. wiesz 10cm pod biutem to naprawde baaaardzo sporo. Zwlaszcza ze staniki podobno kupuje sie o 5-10cm mniejsze w obwodzie niz mamy w rzeczywistosci. u mnie po dbiutem sie nie zmienilo. Miseczka wieksza tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieje ze badania wyjda dobrze 😉 płec poznam w lutym pewnie bo robilam usg ostatnio ale sie zbuntowalo malenstwo i wygielo tak nozke ze lekarz nie mogl nic zobaczyc... 😞 ;D smial sie hi nie moge sie doczekac kiedy przytule w koncu do siebie ta mala istotke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusiaa napisał(a):
Lekarz jak lekarz zdziwil sie ;O no i w styczniu mam miec krzywa cukrowa robiona po badaniach bd wiedziec. Kazdy mowi ze przytylam bo jestem niska i wazylam przed ciaza 45 kg

moja bratowa mialam przed ciaza podobna wage jak Ty. drobna istotka. i okazalo sie ze ma cukrzyce ciazowa. Musiala sie pilnowac co je i w calej ciazy przytyla jakos 5-6kg. Wiec ona nie tyla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze blade.
Dziewczyny od ponad godziny szukam na necie jakieś informacji o wózkach i im więcej czytam tym bardziej skołowana jestem. Chyba z tym będę miała największy problem. Za cholerę nie mam pojęcia co wybrać. Za żadne skarby nie chcę wydać dużej kasy na wózek a z drugiej strony nie chcę tez kupić jakiegoś badziewia. Czy któraś ma jakieś koleżanki albo siostry które mają już doświadczenie w tej kwestii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow troche sie rozpisalyscie dzisiaj 🙂 odnosnie wozkow nie mam zielonego pojecia wiem tylko ze kola sa najlepsze pompowane a nie piankowe czy jakos tak i wiem ze bede chciala wielofunkcyjny razem z fotelikiem samochodowym 🙂 i na tym wiedza moja sie konczy 😁 😁 😁

co do wagi ja mam do przodu 10 kg ale wszystko weszlo w brzuch piersi mi wogole nie urosly moze w obwodzie z 2 cm ale to wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiolu jak tam z twoimi nerkami bo ja znowu odczowam jak mi piasek zchodzi 😞 😞 i biore sobie nospe i pije duzo plynow chyba juz nie dam sobie rady z nim podczas ciazy 😞 bo dzidzia coraz bardziej naciska na nerki i na przewod moczowy 😞 😞 mam nadzieje tylko ze nie bedzie mnie zbyt czesto bolalo bo to uporczywy bol 😞

teraz uciekam spac juz 🙂 do juterka papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
a wiolu jak tam z twoimi nerkami bo ja znowu odczowam jak mi piasek zchodzi 😞 😞 i biore sobie nospe i pije duzo plynow chyba juz nie dam sobie rady z nim podczas ciazy 😞 bo dzidzia coraz bardziej naciska na nerki i na przewod moczowy 😞 😞 mam nadzieje tylko ze nie bedzie mnie zbyt czesto bolalo bo to uporczywy bol 😞

teraz uciekam spac juz 🙂 do juterka papa 🙂


No u mnie boli ale od czasu do czasu - dzisiaj odebrałam wyniki z moczu i są idealne więc nie wiem sama o co chodzi. Może faktycznie mała się wypina i mnie uciska. Sama już nie wiem. Lekarz nie dał mi żadnych leków i mówił że na jego oko wszystko jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
a wiolu jak tam z twoimi nerkami bo ja znowu odczowam jak mi piasek zchodzi 😞 😞 i biore sobie nospe i pije duzo plynow chyba juz nie dam sobie rady z nim podczas ciazy 😞 bo dzidzia coraz bardziej naciska na nerki i na przewod moczowy 😞 😞 mam nadzieje tylko ze nie bedzie mnie zbyt czesto bolalo bo to uporczywy bol 😞

teraz uciekam spac juz 🙂 do juterka papa 🙂


No u mnie boli ale od czasu do czasu - dzisiaj odebrałam wyniki z moczu i są idealne więc nie wiem sama o co chodzi. Może faktycznie mała się wypina i mnie uciska. Sama już nie wiem. Lekarz nie dał mi żadnych leków i mówił że na jego oko wszystko jest ok.


wiesz co ja tez mam idealne wyniki i jak mi stwierdzono piasek to mialam tylko nieliczne bakterie wiec tez ok Majac np piasek wyniki nie musza byc zle moga gdy nerki zle funkcjonuja ale jak jest sam piasek to moga byc dobre mi tylko na usg nerek wykazalo piasek 🙂 dobra uciekam papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie moge sie juz doczekac jutra makijaz elegancki strój i dzidzia bedzie zajadac ;D pyszności hi 🙂 🙂 🙂 jutro sie wyszykuje ajc uwielbiam to 🙂 🙂 🙂 bedziemy robic zdjecia ajc ten zapach swiat te wspolne spotkania z bliskimi to nie zapomniane ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój na wigilie będzie w pracy do 19.. 😞 więc dojdzie później.
to nasze pierwsze święta jako małżeństwo i chcielibyśmy obskoczyć dwie wigilie.
on ciągle sprawia jakieś problemy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusiaa napisał(a):
Nie moge sie juz doczekac jutra makijaz elegancki strój i dzidzia bedzie zajadac ;D pyszności hi 🙂 🙂 🙂 jutro sie wyszykuje ajc uwielbiam to 🙂 🙂 🙂 bedziemy robic zdjecia ajc ten zapach swiat te wspolne spotkania z bliskimi to nie zapomniane ;D


Agusia a wpisałaś się już do naszej tabelki na www.kwietnioweczki.pl?

Dodaj tam siebie i swoje maleństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂ja tu wpadlam na chwilke troszke mialam do nadrobienia od wczoraj 🙂teraz mala przerwa i dalej do kuchni a jutro bede zajadac caly dzień hehe 🙂gorzej tylko z tymi kg 🥴 no juz nie moge sie tez doczekac tego zeby sie wystroic bo ostatnio to juz mi sie nie chce nawet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...