Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

wyobrazacie sobie ze moje Dziecie spi od wczoraj od 22.30??? obudzila sie dwa razy na karmienie , o 6 i przed 9 i nadal spi....... no ale zaraz bedzie koniec tego dobrego bo obiecalam przyjaciolce ze ja dzisiaj odwiedzimy 🙂

czytam o tym przelamaniu i sobie mysle, ze moja Nela w sumie nie jest specjalnie marudna, ale czesto placze, denerwuje sie i wierzga przy jedzeniu, czy to moze byc oznaka przelamania???
jesli tak, to mam problem, bo ja tu w Belfascie jestem sama i zadnej kobiety ktora umiala by ja odprzelamac nie mam w zasiegu. z tego powodu kieruje moja prosbe do Kasi :

czy jest mozliwosc zebys nagrala filmik, kiedy ta Pani znow przyjdzie Witka odprzelamywac???? bylabym bardzo wdzieczna, bo pomimo, ze twoj opis wydaje mi sie latwiejszy do ogarniecia dla mnie to i tak nie rozumiem go chyba do konca. Tzn gdy mierzy odleglosci od srodka raczek, to zaczyna od npoczatka scierki i wtedy jedna reka trzyma na poczatku scierki a druga w odpowiednim punkcie na jej dlugosci?? i mam rozumiec, ze ona go potem jakby stara sie otulic ta scierka zachwujac dlugosc scierki wczesniejszym mierzeniem????? i to pod paszkami tak?? czyli juz po tym mierzeniu raczki ida wolno??? czy je zgina do srodka scierki i stara sie wtedy objac i zamknac w tej wymierzonej dlugosci pieluszki?????hmmmm??? skomplikowane to dla mnie troche....ale jesli bede wiedziala dokladnie to moze i sama sprobuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dobra dziewczyny z tymi pieluchami spróbuję później bo też nie wiem o co chodzi i jak podczas mierzenia klatki piersiowej mają iść ręcę

ale sposób z łokciem i klanem jest niewykonalny
no zwyczajnie budowa anatomiczna to uniemożliwia - porozbierałam ją do goła i prawie przy ciągnięciu na siłę od łokcia do kolana brakuje jej z 5 cm 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Hej!
Alexia_79 przelew poszedł a wysłałam też wiadomość do wszystkich z rodzinki to wiem , że każdy coś przeleje. Niech ma maluszek operacje i niech będzie zdrowy! O!

A ciemieniuchę zwalczam kremem z musteli i szamponem w piance też z musteli

A jeżeli chodzi o przełamanie to moja mama sprawdzała czy Józek nie jest przypadkiem przełamany i sprawdzała Tym 2 sposobem co Tutliputli napisała i na szczęście dotyka łokieć do kolanka .uuuuuuuuf

dziękuję bardzo,
już Piotr admin nasz kochany umieścił prośbę na facebooku i obiecał że jeszcze dziś ukaże się na brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Oh my 😲 Dzienx dziewczyny w imieniu Krzycha 😉 wycaluje go jak tylko wstanie, A ! Kasia Krzychu moze byc i Tomaszkiem 😁 😁 no problemo.
Matylda dawaj na mojego maila ten filmik zrobimy tak jak ostatnio

on jest króciutki ale obawiam się że te wrażliwsze dziewczyny i tak moga nie wytrzymać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Oh my 😲 Dzienx dziewczyny w imieniu Krzycha 😉 wycaluje go jak tylko wstanie, A ! Kasia Krzychu moze byc i Tomaszkiem 😁 😁 no problemo.
Matylda dawaj na mojego maila ten filmik zrobimy tak jak ostatnio

on jest króciutki ale obawiam się że te wrażliwsze dziewczyny i tak moga nie wytrzymać
dawaj dawaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Hej!
Alexia_79 przelew poszedł a wysłałam też wiadomość do wszystkich z rodzinki to wiem , że każdy coś przeleje. Niech ma maluszek operacje i niech będzie zdrowy! O!

A ciemieniuchę zwalczam kremem z musteli i szamponem w piance też z musteli

A jeżeli chodzi o przełamanie to moja mama sprawdzała czy Józek nie jest przypadkiem przełamany i sprawdzała Tym 2 sposobem co Tutliputli napisała i na szczęście dotyka łokieć do kolanka .uuuuuuuuf

dziękuję bardzo,
już Piotr admin nasz kochany umieścił prośbę na facebooku i obiecał że jeszcze dziś ukaże się na brzuszku 🙂

na brzuszku również jest, w dolnym menu, pod adresem - http://www.brzuszek.net/brzuszek_pomaga.html
będzie również bannerek z linkiem do tego artykułu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Hej!
Alexia_79 przelew poszedł a wysłałam też wiadomość do wszystkich z rodzinki to wiem , że każdy coś przeleje. Niech ma maluszek operacje i niech będzie zdrowy! O!

A ciemieniuchę zwalczam kremem z musteli i szamponem w piance też z musteli

A jeżeli chodzi o przełamanie to moja mama sprawdzała czy Józek nie jest przypadkiem przełamany i sprawdzała Tym 2 sposobem co Tutliputli napisała i na szczęście dotyka łokieć do kolanka .uuuuuuuuf

dziękuję bardzo,
już Piotr admin nasz kochany umieścił prośbę na facebooku i obiecał że jeszcze dziś ukaże się na brzuszku 🙂


Ukazał się Już!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Oh my 😲 Dzienx dziewczyny w imieniu Krzycha 😉 wycaluje go jak tylko wstanie, A ! Kasia Krzychu moze byc i Tomaszkiem 😁 😁 no problemo.
Matylda dawaj na mojego maila ten filmik zrobimy tak jak ostatnio

on jest króciutki ale obawiam się że te wrażliwsze dziewczyny i tak moga nie wytrzymać
dawaj dawaj

a który to mail w końcu bo mam dwa????? tj adres??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Oh my 😲 Dzienx dziewczyny w imieniu Krzycha 😉 wycaluje go jak tylko wstanie, A ! Kasia Krzychu moze byc i Tomaszkiem 😁 😁 no problemo.
Matylda dawaj na mojego maila ten filmik zrobimy tak jak ostatnio

on jest króciutki ale obawiam się że te wrażliwsze dziewczyny i tak moga nie wytrzymać
dawaj dawaj

a który to mail w końcu bo mam dwa????? tj adres??????????
o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska ja wierzę ale kuźwa jej się to zdarzało raz w tygodniu a teraz 20 razy dziennie i trwa to od 30 sekund nawet do dwóch minut mogłabym filmować dłużej ale nie miałam sumienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
to cos jej ewidentne dolega, musisz to sprawdzic

jadę teraz do pediatry bo i tak potrzebuję skierowanie zobaczymy co powie a jak nic nie powie to jadę do znachorki serio tylko moja znachorka to "biznesłomen" 😁 i ciężko się z nią umówić ale moze się uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biedna Leniuszka 😞 oby Wam ten ciezki placzliwy okres minal i nic nie bylo malutkiej 😞

a Wojtek tez potrafi jeszcze mocniej sie drzec 😜
no i tak czytam o tym przelamaniu i zaczynam sie bac.. powiedzcie mi, czy jak dziecko np placze i je wezme na rece i uspokaja sie zawsze na rekach to moze byc przelamane ? Bo w sumie Wojtus nie placze juz tak duzo, tylko wymusza wziecie na rece, ale potrafi sobie polezec pogadac i w ogole.. i nie wiem.. a tego sposobu tez nie ogarniam za bardzo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...