Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Ej laski czy wy już macie karty magnetyczne dla swoich maluchów z NFZ? Bo ja kurwa jak głupia czekałam myśląc że to pracodawca zgłasza a to ja mam jechać i złożyć wniosek 🥴 🥴 🥴 O ja matoł 🤨
nie wiem o co kaman 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ej laski czy wy już macie karty magnetyczne dla swoich maluchów z NFZ? Bo ja kurwa jak głupia czekałam myśląc że to pracodawca zgłasza a to ja mam jechać i złożyć wniosek 🥴 🥴 🥴 O ja matoł 🤨
nie wiem o co kaman 😮


Kurka zapomniałam że to tylko na Śląsku obowiązuje 😮 😮 O ja matoł podwójny 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ej laski czy wy już macie karty magnetyczne dla swoich maluchów z NFZ? Bo ja kurwa jak głupia czekałam myśląc że to pracodawca zgłasza a to ja mam jechać i złożyć wniosek 🥴 🥴 🥴 O ja matoł 🤨
nie wiem o co kaman 😮


Kurka zapomniałam że to tylko na Śląsku obowiązuje 😮 😮 O ja matoł podwójny 🤢
aaaa !! to git 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry dzien. My dzisiaj mamy bardzo dobry dzien . Wszyscy w dobrym humorze dzisiaj 😁 nawet dzidzius caly czas sie smieje i nie potrzebuje byc dzisiaj w centrum uwagi. Wystarczy ze sobie lezy sam i gada i sie smieje 😁
Nawet udalo mi sie w domu posprzatac 😁
Jadziemy zaraz do sklepu gdzies bo jutro mam impreze i nie mam sie w co ubrac. Trzeba sobie jakas kiecke kupic i szpileczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie chce mi się wszystkiego opisywać
mała waży tylko 5kg czyli w miesiac przybrała tylko 500g
jeszcze dziś ma zsypany cały brzuch
mamy skierowanie na zrobienie analizy moczu i do neurologa i do ortopedy
w ogóle nic mi się nie chce
a ta sie dalej drze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rano poszłam po warzywa daleko i głownie po to zeby sie przejsc 🙂 wyjełam parowar zrobiłam na parze warzywa i piers z kurczaka zjadłam z parowara, piers zurawina posmarowałam i była do zjedzenia. przywiezli nam loże 🙂 mała spi jest odkilku dni taka marudna ze niepodobne do niej 😞 gadacie o tym przełamainu z czego na początku smiałam sie a teraz jak mamd ziecko marudne to sama o tym mysle ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Matylda moja tez sie drze biore na rece ( ręce które lecza) dziecko milczy i smieje sie

moja jak płacze to noszenie też pomaga ale jak się drze to nic nie pomaga musi się wydrzeć i już
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
ja rano poszłam po warzywa daleko i głownie po to zeby sie przejsc 🙂 wyjełam parowar zrobiłam na parze warzywa i piers z kurczaka zjadłam z parowara, piers zurawina posmarowałam i była do zjedzenia. przywiezli nam loże 🙂 mała spi jest odkilku dni taka marudna ze niepodobne do niej 😞 gadacie o tym przełamainu z czego na początku smiałam sie a teraz jak mamd ziecko marudne to sama o tym mysle ☺️ ☺️
jakie przelamanie bo jestem nie w temacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
Matylda moja tez sie drze biore na rece ( ręce które lecza) dziecko milczy i smieje sie

moja jak płacze to noszenie też pomaga ale jak się drze to nic nie pomaga musi się wydrzeć i już

oj znam ja to, znam 🤢
coś ją ewidentnie boli biedną 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
Matylda moja tez sie drze biore na rece ( ręce które lecza) dziecko milczy i smieje sie

moja jak płacze to noszenie też pomaga ale jak się drze to nic nie pomaga musi się wydrzeć i już

oj znam ja to, znam 🤢
coś ją ewidentnie boli biedną 🥴

nie no obie juz jestesmy zmeczone
najlepsze jest to ze przed wyjsciem do lekarza był sajgon po powrocie tez a tam gadała i sie smiała az sie zesrała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...