Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja się od tej chwili i za takie słowa nawet do niej nie odezwę.
nie ma chuja we wsi żeby mnie zmusił do wymiany z nią zdania.


Sorry Matylda, jeszcze słowo kurwa napisze bo mnie poniosło jak przeczytałam twoje wypociny: ale to jest dziecko \
najpierw kurwa płaczesz nad nią bo patrzy na ciebie i się żali a teraz SAMA robisz z niej jakąś niedorozwiniętą.
Masz pierdolnięta kobieto ładne, mądre dziecko: tylko o nie trzeba zadbać bo to nadal jest DZIECKO !!
idę sobie kurwa mać bo się wkurwiłam na nią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
I wpierdoliłam dziecku słoiczek z jabłuszkiem 😁 Ale mam na swoje usprawiedliwienie to, że to co zjadła do wyrzygała, więc już więcej nie dostanie, może za jakiś czas spróbuje jej dać na nowo ☺️


ja jak dałam to zjadła ale dałam z 3 łyżeczki na początek zeby sprawdzić reakcje jutro dostanie na pewno więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
I wpierdoliłam dziecku słoiczek z jabłuszkiem 😁 Ale mam na swoje usprawiedliwienie to, że to co zjadła do wyrzygała, więc już więcej nie dostanie, może za jakiś czas spróbuje jej dać na nowo ☺️


ja jak dałam to zjadła ale dałam z 3 łyżeczki na początek zeby sprawdzić reakcje jutro dostanie na pewno więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂

Wszystkiego najlepszego dla Janka 🙂
Kasia ja mam co noc tez srednio 6 pobudek 🤢 w dzien spi lacznie godzine i sam nie zasypia, tylko musze go usypiac, bujac nosic.. na spacerze w wozku nie spi tylko sie drze i mamy takie spacery z Wojtkiem na rekach wiecznie ;/ ale jest nauczony, ze kwęknie i biore go na ręce, bo to tatuś był na 2 tygodnie i nosil ciagle synka, to dziadkowie tez brali, ciocie wujki itp i tak ja mam problem, ale trudno, to minie 😁 wiec nie jestes sama, na pewno nie 🙂
Madzia filmik świetny, super pamiatka dla Majeczki 🙂
KlAUDIA no musimy sie wybrac na spacer i to jakos niedlugo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ja się od tej chwili i za takie słowa nawet do niej nie odezwę.
nie ma chuja we wsi żeby mnie zmusił do wymiany z nią zdania.


Sorry Matylda, jeszcze słowo kurwa napisze bo mnie poniosło jak przeczytałam twoje wypociny: ale to jest dziecko \
najpierw kurwa płaczesz nad nią bo patrzy na ciebie i się żali a teraz SAMA robisz z niej jakąś niedorozwiniętą.
Masz pierdolnięta kobieto ładne, mądre dziecko: tylko o nie trzeba zadbać bo to nadal jest DZIECKO !!
idę sobie kurwa mać bo się wkurwiłam na nią.

🤔 😮 łojj się Kasia wkurwiła 😁

ale popieram ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ja się od tej chwili i za takie słowa nawet do niej nie odezwę.
nie ma chuja we wsi żeby mnie zmusił do wymiany z nią zdania.


Sorry Matylda, jeszcze słowo kurwa napisze bo mnie poniosło jak przeczytałam twoje wypociny: ale to jest dziecko \
najpierw kurwa płaczesz nad nią bo patrzy na ciebie i się żali a teraz SAMA robisz z niej jakąś niedorozwiniętą.
Masz pierdolnięta kobieto ładne, mądre dziecko: tylko o nie trzeba zadbać bo to nadal jest DZIECKO !!
idę sobie kurwa mać bo się wkurwiłam na nią.

🤔 😮 łojj się Kasia wkurwiła 😁

ale popieram ☺️


I JA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ja się od tej chwili i za takie słowa nawet do niej nie odezwę.
nie ma chuja we wsi żeby mnie zmusił do wymiany z nią zdania.


Sorry Matylda, jeszcze słowo kurwa napisze bo mnie poniosło jak przeczytałam twoje wypociny: ale to jest dziecko \
najpierw kurwa płaczesz nad nią bo patrzy na ciebie i się żali a teraz SAMA robisz z niej jakąś niedorozwiniętą.
Masz pierdolnięta kobieto ładne, mądre dziecko: tylko o nie trzeba zadbać bo to nadal jest DZIECKO !!
idę sobie kurwa mać bo się wkurwiłam na nią.

🤔 😮 łojj się Kasia wkurwiła 😁

ale popieram ☺️

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa oł noł
KASIA NIE ZOSTAWIAJ MNIE
to są słowa mojej teściowej dlatego się zbijam
powiedziała ze LENA jest upośledzona rozumiesz???????????? dlatego u nas było nie ciekawie wczoraj a dziś ją opierdoliłam bo ona powiedziała że LENA jest niedorozwinięta - po prostu zapomniałam to napisać w cudzysłowie ☺️
OLA napisz do niej sma-sa please
ja się nie przejęłam tak bardzo tą całą sytuacją z LENĄ - jak tym że głodzę własne dziecko ji tym że ona jest upośledzona 😞
oł maj gad
idem sobie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
szyszka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
szyszka napisał(a):
Madzia, ile Maja w ciągu dnia przesypia Ci godzin?

hmm... niech policzę... jak wstaję ok. 8 rano to idzie znowu spać ok. 11 i śpi mniej więcej do 13, potem idzie spać ok. 16 i śpi gdzieś do 18. przed 20 ją kąpie, zjada kolację i idzie o 20 spać,wstaje ok 8 rano i tak w kółko.... 🙂 czyli śpi w nocy po 12 godzin, a w ciągu dnia 4, 5 godzin... 🙂 a czemu pytasz? 🙃


bo właśnie słyszałam, (chyba od Tutliputli), że dziecko wyspane w ciągu dnia ładnie śpi w nocy.
Moja łącznie w ciągu dnia śpi może max. 2 godziny ... dzisiaj natomiast już drugą kima.


hm.... nie wiem 🙂 nigdy tak o tym nie myślałam 🙂
a Ty ile masz pobudek w nocy?


jedną, max. 2. chodzi spac o 21 i wstaje zjesc o 4, potem wstaje o 7.. 8..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja nie mam pobudek w nocy i słyszę że głodzę własne dziecko 😞
stąd moje oburzenie - ona powiedziała że ja powinnam ją budzić co dwie godz, a że jej nie budzę to jest upośledzona 😞 ( teściowa)
nawet lekarki powiedziały że skoro ona tak ma- to widocznie tak ma być- próbowałam ją budzić w nocy ale to nic nie dało tylko mleko poszło na marne bo spała jak zabita a jak ją próbowałam wcisnąć mleko to tylko "wary" skrzywiła i oka nie otworzyła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda, weź kopnij w dupę swoją teściową, co? Jakaś niepoważna ta kobieta ;/ co ona sobie w ogóle wyobraża, że będzie Lenę od upośledzonych wyzywała? Chyba sama jest upośledzona, skoro tak gada. Sorry Matylda, to Twoja rodzina, ale nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek mógł gadać takie pierdoły.

Kasia, może miałabyś czas i ochotę przesłać mi trochę dżemu? 😁 Oczywiście uiszczę opłatę za przesyłkę i za dżem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
W ogóle to P. powinien zareagować po słowach "swojej mamusi" tak myślę, w końcu to też jego dziecko...

zareagował na tyle że przyjechał skołowany - bo ona mi tego bezpośrednio nie powiedział tylko jemu 😮 potem ja mu przedstawiłam swoją wersję i powiedział że mam nikogo nie słuchać tylko siebie i lekarzy no ale już mleko zostało rozlane i jeszcze dziś jej wygarnęłam
niby ma z nią pogadać ale mi to wisi - ma swojego wnuczka z "potówkami" to niech się nim zajmuje a od nas się odpierdoli
to tyle
dałam radę z obiadem będzie gotowy za 30 min 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Ale zaraz u mnie będzie lać!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪

yyyyyyyyyyyyyyyy
u mnie dopiero w piątek
i tak ma być bo dach odkryty i nie zabezpieczony 😮
ja sprawdzam pogodę na icm i sprawdza się w jakiś 99% ( sama tak oceniam mniej więcej) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...