Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ewelina, sprawa wyglada tak, ze i tak jestesmy razem i tak, i tak juz bedzie zawsze, a dodatkowo prowdopodobnie slub ulatwi nam pewne plany 🙂 z reszta wy jestescie zyciowe kobitki i niczego nie musze tlumaczyc 🙂

:Lenka smieszka kochana 🙂
ale i tak mi sie wydaje ze jest taka bardzo delikatna i zwiewna. Moja Nela jak sobie cos umysli, to sie nie skrada z gracja jak lenka, tylko prze do przodu az osiagnie to co sobie umyslila, niewazne ze musi przejsc w poprzek mamy czy po stercie zabawek, 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Mama i Lenka smieszki hehe 😁 😁 😁
Lenka jest cudowna 😘

Widze ze tez prezenty z Fisher Price 🙂

dziękuję, tak dostała od cioci i babci, mimo że byłam przeciwna no ale są 🙂

moj maly duzo z tej firmy dostal zabawek ale dla niego to na 5 min.sa zabawki:P

u Lenki to samo dlatego uważam że pieniądze wyrzucone w błoto 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):


:Lenka smieszka kochana 🙂
ale i tak mi sie wydaje ze jest taka bardzo delikatna i zwiewna. Moja Nela jak sobie cos umysli, to sie nie skrada z gracja jak lenka, tylko prze do przodu az osiagnie to co sobie umyslila, niewazne ze musi przejsc w poprzek mamy czy po stercie zabawek, 🙂

To tylko pozory Dagi, ona czort niezły jest, nie bój się, jak coś chce to wie jak to zrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra spadam za chwilę
nie wiem dlaczego chyba dla zasady 😁
Dagi gratuluję ślubu - chociaż nie wiem czy jest czego 😉 😉 😉 ale pewnie to tylko ja mam takiego życiowego pecha
BTW P. po trzech dniach milczenia zadzwonił i zapytał jak się robi sos do gołąbków- debil jeden no 😠 😠
Marinka dzieciaki słodkie w ogóle wszystko super 😉
OLA widziałam filmik LENKA śmieje się tak samo jak LENA tzn uważam że one wszystkie na tym etapie śmieją się tak samo tj jak małe trole z takim zgrubionym głosem - ale pomaszerowala do CIEBIE nieźle - moj amoże za dwa mce tak się zerwie
coś jeszcze miałam napisać ale zapomniałam co ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
😎

A Ty co w ulewę okulary przeciwsłoneczne ubrałaś? 😁


W pracy jestem i mam chwilowy luz ( co sie rzadko zdarza) więc was podglądam. A że o dziwo napisałyście więcej niż 2 strony to sobie zaznaczyłam 🙂 😜
Leniuszki oba cudne, Dawidka zdjęcia nie widziałam, dzieciaczki od Marinki słodziaki a Fabian - niemożliwy - wygląda jak ci warszawiacy z dawnych lat 🙂 Błękitne oczęta Kacperka też cudowne - takie lazurowe 🙂

A my przez święta zamiast odpocząć to najazd rodzinki mieliśmy 😞 Ehhh , na szczęście jeszcze tylko jutro do pracy a potem mam wolne.

No i zarezerwowaliśmy sobie już wczasy na przyszły rok!!! Już się nie mogę doczekać ☺️ ☺️

Kasia - kurka jak ja cię podziwiam - moja teraz to już córeczka tatusia jest bo on z nią więcej czasu spędza (dzisiaj na przykład ma wolne to od rana z nią urzęduje) - i ja k widze jak ona do niego lgnie a mnie traktuje czasami tak - ot sobie - jestem to jestem - to mi serce pęką 😞

No ale już nie przynudzam.

Jeszcze pół godziny i jadę do moich dwóch skarbów. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ola - poslałam ci coś na maila - wklej to dziewczynom bo ja tu nie mam możliwości 🙂 - oczywiście tylko wybrane bo tego tam jest sporo 🙂

Dzięki ale my to już widziałyśmy, już któraś pokazywała.. Jak chcesz to mogę powklejać 🙂


A to nie mam sensu 🙂 Jak już mówiłam, ja nie nadrabiałam więc nie wiem co tu się działo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ola - poslałam ci coś na maila - wklej to dziewczynom bo ja tu nie mam możliwości 🙂 - oczywiście tylko wybrane bo tego tam jest sporo 🙂

Dzięki ale my to już widziałyśmy, już któraś pokazywała.. Jak chcesz to mogę powklejać 🙂

a co to było ??????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ola - poslałam ci coś na maila - wklej to dziewczynom bo ja tu nie mam możliwości 🙂 - oczywiście tylko wybrane bo tego tam jest sporo 🙂

Dzięki ale my to już widziałyśmy, już któraś pokazywała.. Jak chcesz to mogę powklejać 🙂

a co to było ??????????????

a obrazki kreatywnej mamy o teee 🙂

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/08063570392709608697.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Od jakiego wieku można podawać dziecku cytrusy? 🤔 🤨
Muszę poszukać

nasza juz wysysa soki tak od miesiąca
ale tak ze dwa razy w tygodniu może z dwóch cząstek
ale żeby jej cały miąższ podać to jeszcze nie próbowałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...