Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
No i dupa - za długo się ładowało i coś się popieprzyło więc filmu dzisiaj nie będzie 🤨 Może jutro się uda.

Dobranoc laseczki.

😞
jak mnie nie będzie to plis wyślij mi na skrzynkę
ja tez idę już bo coś mnie żołądek boli 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
No i dupa - za długo się ładowało i coś się popieprzyło więc filmu dzisiaj nie będzie 🤨 Może jutro się uda.

Dobranoc laseczki.

jutro mnie chyba też nie będzie, bo mam zamiar się uczyc na egzamin 😉 wyślij mi też na skrzynkę brzuszkową filmik proszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BOŻE WIEDZIAŁAM, WIEDZIAŁAM OD PIERWSZEGO DNIA
GDYBY TO BYŁ WYPADEK BYŁOBY MI ICH ŻAL SERIO , NAWET GDYBY JE ZABIŁA CELOWO TO CIUL , ZAPOMNIAŁO by sie kiedyś o tym ALE KURWA NIE ROZUMIEM TEJ GRY, TEGO ŚMIESZNEGO PLANU, PRZECIEŻ TO BYŁO OCZYWISTE ŻE SIĘ WYDA
DLA MNIE WIĘKSZYM SZOKIEM JEST TO CO ONI SOBIE ZAPLANOWALI
EHHHHHHHHHH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Bry

no to nieciekawie... Ja nie wiem co jej ten mąż teraz zrobi.. Jeśli ktoś go w pierdlu nie uprzedzi jak ją zamkną 🥴

ej sory
to on nic nie wiedział????
bo ja nie wiem jeszcze niczego nie czytałam , jednym okiem tylko polsat news oglądam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
O co chodzi????

No matka Madzi przyznała się że upozorowała wszystko, bo dziecko wypadło jej z kocyka i uderzyło głową o podłogę i zmarło na jej oczach a ona w tym szoku zawinęła jej w koc i zaniosła gdzieś nad rzekę. Rutkowski wyklucza udział ojca, jest przekonany że o niczym nie wiedział 🥴
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/nie-znaleziono-ciala-madzi-matka-zostala-zatrzyman,1,5016265,region-wiadomosc.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
O co chodzi????

No matka Madzi przyznała się że upozorowała wszystko, bo dziecko wypadło jej z kocyka i uderzyło głową o podłogę i zmarło na jej oczach a ona w tym szoku zawinęła jej w koc i zaniosła gdzieś nad rzekę. Rutkowski wyklucza udział ojca, jest przekonany że o niczym nie wiedział 🥴
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/nie-znaleziono-ciala-madzi-matka-zostala-zatrzyman,1,5016265,region-wiadomosc.html

NA PRAWDĘ DZIWNA SPRAWA
tj chodzi mi o nią , ja rozumiem wypadnięcie a nawet smierć na skutek tego ale czy na prawde w psychice matki dzieją sie takie dziwne rzeczy żeby od razu stwierdzić że dziecko nie żyje, nie wezwać pomocy, nie pochować
tylko w sekundzie wymyślić taki śmieszny plan ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Ja w tej chwili też nie do końca wierzę, że to wypadek i mało kto robi chyba kąpiel o 15 czy 16...

tia o własnie tez o tym mysle
a tata gdzie był ????
nie chce mi się pisać o tym
niech znajdą to ciałko i niech ją dziadkowie godnie pochowają a nie jeszcze nie daj Boże jakieś psy będą ją szarpać na tym mrozie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...