Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja zgadzam się z Nikolą.
KUrdę jak to prawda to powinni ją zamknąc za nieudzielenie pomocy, za wyrzucenie zwłok, za wprowadzenie w błąd policji i ludzi i jeszcze obciążyć mega karą.
Nie mam nawet grama litości do niej - jezeli to prawda....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zgadzam się z Nikolą.
KUrdę jak to prawda to powinni ją zamknąc za nieudzielenie pomocy, za wyrzucenie zwłok, za wprowadzenie w błąd policji i ludzi i jeszcze obciążyć mega karą.
Nie mam nawet grama litości do niej - jezeli to prawda....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze koleś powiedział na tvn24- że chciałby, żebyśy wszyscy zostali wystrychnięci na dudka i żeby okazało się, że Madzia żyje, że nie było wypadku...

Chyba jestem najbardziej naiwną osobą na świecie. Czemu ja tak bardzo wierzę w dobroć ludzi do cholery????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jestem powiedzmy "bez uczuciowa" ale tej dziewczyny mi żal , zwłaszcza jeśli tak na prawde nie wiemy co się stało
wiadomo że karę poniesie , strata dziecka jest dla niej największą karą
ja zwyczajnie nie rozumiem jeszcze tego zachowania , ale będę to analizować i może mi się uda
tj nie rozumiem tego co się stało PO , ale to już pisałam , jeszcze za dużo niewiadomych , sprzeczności i z tym
ale tak jak z tym tak i z reszta wszystko się wyjaśni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
a ja jestem powiedzmy "bez uczuciowa" ale tej dziewczyny mi żal , zwłaszcza jeśli tak na prawde nie wiemy co się stało
wiadomo że karę poniesie , strata dziecka jest dla niej największą karą
ja zwyczajnie nie rozumiem jeszcze tego zachowania , ale będę to analizować i może mi się uda
tj nie rozumiem tego co się stało PO , ale to już pisałam , jeszcze za dużo niewiadomych , sprzeczności i z tym
ale tak jak z tym tak i z reszta wszystko się wyjaśni


dlatego ja podkreśliłam swoją wypowiedź słowami "jeżeli to prawda"
i powtórze jezeli to prawda to nie umiem wspolczuc kobiecie ktora nie pomogła własnemu dziecku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gdzieś czytałam że ona już wcześniej miała problem z "macierzyństwem" i porzuciła dziecko na 2 tygodnie.... 🤢
Boże nie jestem w stanie tego pojąć... Mój mózg nie ogarnia 🥴
Niech już znajdą to dzieciątko żywe lub martwe i niech to już się skończy, bo nie mogę zdzierżyć że to małe ciałko leży gdzieś porzucone 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
ja też nie rozumiem jej zachowania, ALE dziewczyny nigdy nie byłyśmy i mam nadzieję, że nigdy nie będziemy w takiej sytuacji i nie wiemy co wtedy siedzi w głowie. Jakiego doznaje się szoku.

A ja nie wierzę że jej dziecko "wypadło", no i dlaczego po karetkę nie zadzwoniła? To pierwszy odruch normalnej matki, zresztą chyba każdego innego człowieka też 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Gdzieś czytałam że ona już wcześniej miała problem z "macierzyństwem" i porzuciła dziecko na 2 tygodnie.... 🤢
Boże nie jestem w stanie tego pojąć... Mój mózg nie ogarnia 🥴
Niech już znajdą to dzieciątko żywe lub martwe i niech to już się skończy, bo nie mogę zdzierżyć że to małe ciałko leży gdzieś porzucone 😞

tia ale tego też nikt nie potwierdzi , teraz życzliwi będą mówić że kiedyś tam porzucała, tak jak to że to nie jest dziecko Bartka, ze są satanistami
takie informacje są wyssane z palca
u mnie na wsi też kiedyś dziewczyna "porzuciła" dziecko na 4 mce , tylko to mówili właśnie życzliwi a fakty były takie że walczyła o życie w szpitalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ja też nie rozumiem jej zachowania, ALE dziewczyny nigdy nie byłyśmy i mam nadzieję, że nigdy nie będziemy w takiej sytuacji i nie wiemy co wtedy siedzi w głowie. Jakiego doznaje się szoku.

A ja nie wierzę że jej dziecko "wypadło", no i dlaczego po karetkę nie zadzwoniła? To pierwszy odruch normalnej matki, zresztą chyba każdego innego człowieka też 🤔

niekoniecznie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
ja też nie rozumiem jej zachowania, ALE dziewczyny nigdy nie byłyśmy i mam nadzieję, że nigdy nie będziemy w takiej sytuacji i nie wiemy co wtedy siedzi w głowie. Jakiego doznaje się szoku.

A ja nie wierzę że jej dziecko "wypadło", no i dlaczego po karetkę nie zadzwoniła? To pierwszy odruch normalnej matki, zresztą chyba każdego innego człowieka też 🤔


dokładnie albo biegnie sie po pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
gizelda napisał(a):
mogę zadać to pytanie czy nie bo nie wiem co mam robić ??????????????????? 😲


dawaj,

gdzie się utylizuje zwłoki zwierzęcia domowego???????
kuźwa nie wiem co mam robić 😞 😞 😞 🥴 🥴 🥴 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
gizelda napisał(a):
mogę zadać to pytanie czy nie bo nie wiem co mam robić ??????????????????? 😲


dawaj,

gdzie się utylizuje zwłoki zwierzęcia domowego???????
kuźwa nie wiem co mam robić 😞 😞 😞 🥴 🥴 🥴 😮 😮 😮 😮

o nie, a co się stało? Do weterynarza chyba... zaraz sprawdzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
Fox 😞 😞 😞 😞
pewności nie mam ale wczoraj był już w stanie agonalnym i jest teraz w ciepłej piwnicy u sąsiada ale nie rusza się i nie reaguje a oni boją się podejść
idem 😞


😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...