Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Jakiś lekarz mówi, że to dosyć nieprawdopodobne, że dziecko umiera po takim upadku 🤢

Jeej...



oj brak słów, czytałam że ona mówiła, że była sina...dziwię się bardzo, że nie próbowała jej ratować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kuźwa sprawa na razie nieaktualna , żyje 🙂
ale jak on wygląda matko święta 😮
nie mogę do veta jechać bo auto nie pali i muszę i tak na mamę czekać 😠
pies jest stary, stracił wzrok, w mróz nie ma orientacji bo niczego nie czuje i lezie przed siebie wczoraj byl widziany pod kościołem km ode mnie jak się otym dowiedziałam to pobiegłam go szukać 9 zostawiając śpiacą LENĘ w domu) ale musiałam szybko wracać , potem jak mama wróciłąa szukałam go dwie godz mam odmrożone ręce , zero rezultatów
dziś sąsiadka przyszła i mówiła ze znalazła go wczoraj pod stodołą i wzięła do piwnicy ale nie chciał jeść a potem nie ruszał się
teraz chyba odżył bo zamknięty w kotłowni drze się
co ja mam z nimi , kurde nie mogę go wypuścić bo znowu gdzieś polezie , zamknać też nie mogę bo gryzie drzwi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ania - Niki ma 7 zęboli 🙂
Klaudia - ok nie ma spraw jak Nici wyrośnie spodnie Ci wyślę 😁
Wiola - zdjęcia są, na razie ich nie kasuje


To zostaw je do wieczora to w domu sobie looknę 🙂


to przypomnij się wieczorkiem to wstawie raz jeszcze 🙂 i ja tez bym chciała zobaczyc to zdjecie Laurki wczorajsze bo nie widziałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam...
Boze niewiem co powiedziec, ale od zaginiecia madzi mysle ciagle o tym tak jakby to mialo mnie tyczyc 😞 i to co teraz mowia tez mi smierdzi nadal, tak jak pisalyscie czemu po karetke nie zadzwonila? i co niby zostawila cialo pod krzakiem w parku pod domem myslac ze nikt nie znajdzie? nie no cos mi nadal niepasuje. A jak juz niby powiedziala gdzie zostawila dziecko to nie powiedziala dokladniej np w kanale , pod drzewem , przy mostku itp? eeee ja tam mam wrazenie ze prawdy nadal nieznamy a mata dziecka sie placze w zeznaniach i dlatego wymysla nadal....
A moze mlodzi sami sprzedali dziecko i wymyslaja takie wersje zeby nie wyszli na "wyrodnych " torzy sprzedaja tylko ze to wypadki??

A co do kapieli ok 15godziny to ja kapie!! 😠

A foteczki malej sliczne ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ania - Niki ma 7 zęboli 🙂
Klaudia - ok nie ma spraw jak Nici wyrośnie spodnie Ci wyślę 😁
Wiola - zdjęcia są, na razie ich nie kasuje


To zostaw je do wieczora to w domu sobie looknę 🙂


to przypomnij się wieczorkiem to wstawie raz jeszcze 🙂 i ja tez bym chciała zobaczyc to zdjecie Laurki wczorajsze bo nie widziałam


To wyślij mi na skrzynkę brzuszkową swojego maila to ci poślę bo nie chcę już tu wstawiać jej fotek na nocniku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Magda - już, ale ona się zmienia 😮 Zaraz wcale nie będzie do Ciebie podobna 😜
Śliczniusia, różowy króliczek ☺️


dzięki:
ona obecnie jest do mnie podobna - tak wyglądałam jak byłam mała.... ale się zmienia.... cały czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikolka śliczna i super ubrana 🙂

Alice co do kąpieli to tak mi się wydaje, że w większości są dzieci kąpane później, ale może się mylę. Poza tym to nie jest ważne, tak tylko sobie pomyślałam i napisałam. No i nie uważam żeby było to coś złego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Nikolka śliczna i super ubrana 🙂

Alice co do kąpieli to tak mi się wydaje, że w większości są dzieci kąpane później, ale może się mylę. Poza tym to nie jest ważne, tak tylko sobie pomyślałam i napisałam. No i nie uważam żeby było to coś złego.

Tynka moj mązz pracuje do 2 w nocy czasem do 22 takze u nas w tygodniu kapiemy mala przed jego wyjsciem do pracy czyli ok 1330 bo samej ciezej wykapac bobasa i tak nam wygodniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...