Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
gizelda napisał(a):
kurde jeszcze go nie ma a ja pilnie muszę do BIEDRONKI 😁

jeszcze na nartach??

no już dzwonił że jedzie
no bo ona najpierw ma zajęcia z instruktorem a potem godzinka zjazdów to nie wiem ile razy mu się udało przy tych kolejkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorowa pora...
...wrocilam od tesciow.
maz sie bawi z brzdacem a ja dopisuje sie do watkow forumowych 🙂

co do pracujacych mam to ja dolaczam do grona. od konca pazdzernika pracuje tylko teraz mam przerwe miesieczna od 23stycznia -23 lutego takze za tydzien do pracy z powrotem 😞

niewiem co tam jeszcze chcialam napisac....
widze ze wszystkie juz pouciekaly chociaz tak wczesnie jeszcze jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem 🙂
troche sie krece po domu, S. karmi mala i chyba tez ja wykapie, bo cos gadal, ze zebow dawno nie szorowala Nela, wiec chyba sie za nia wezmie dzisiaj wieczorem 😉 😉

a Ty Alice chyba pracujesz na pol etatu jesli dobrze pamietam???
kto zostaje z Ala gdy ty w pracy jestes??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
ja jestem 🙂
troche sie krece po domu, S. karmi mala i chyba tez ja wykapie, bo cos gadal, ze zebow dawno nie szorowala Nela, wiec chyba sie za nia wezmie dzisiaj wieczorem 😉 😉

a Ty Alice chyba pracujesz na pol etatu jesli dobrze pamietam???
kto zostaje z Ala gdy ty w pracy jestes??


Tak na pol etatu 🙂 lepsze to niz nic i niz 8 godzin bez dziecka 🙂

Maz zostaje z mala. Maz pracuje na 2 zmiany. i kiedy wraca o 15 z pracy to sie zamieniamy zmiana przy dziecku i ja wychodze o 15 i wracam ok 20 a kiedy maz wychodzi z domu o 13 to ja wtedy jestem w pracy od 8-12stej 🙂 takze w tygodniu zmieniamy sie a weekendy dla nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda, do dziela zatem!!!!!

nasze dziecie sie ostatnio samo chwile zajelo i wykorzystalismy 2 minuty jej zainteresowania pianinkiem na szybkie male co nieco 🙂 🙂 🙂

Alice, to fajnie ze wam sie tak udalo wszystko zgrac, ja niestety mimo ze pracuje tylko 30 godzin tygodniowo, to mam zmiany od 12 do 18 i dupa zbita, caly dzien rozwalony niestety.... ale nie chce o tym za duzo myslec poki co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju tak mi przykro i współczuję Kasi(Kmatus), choc wiem, ze to nic nie da, bo jej jest potrzebna pomoc 😞 mam nadzieję, że wreszcie trafią na jakiegoś dobrego lekarza, który zdiagnozuje Milenkę 🤢 ehhh mój też wył ładnych pare miesięcy ciągle, ale teraz już rzadko płacze.. KAsia pozdrów ją ode mnie proszę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o zasnęła 🙂
tia Dagi będę działać ale nie wiem co z tego wyjdzie bo dwa ostatnie dni ja na niego czekałam on zmywał albo coś i jak przychodził to ja już spałam ( dodam że bardzo wcześnie tak jakoś mnie zmogło o 21.00)
teraz jego nie ma bo poszedł się do pracy pakować na wyjazd a później ja mam robotę a on wstaje o 4.00 to pewnie nie "zaczeka" na mnie
a mnie takie akcje 2 min nie zadowalają , no może jakies 8 lat temu ale teraz samej gry wstępnej musi być z 20 min żeby potem w ogóle coś było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Asia a jak tam zęby Wojtusia? Dalej idziemy łeb w łeb? Lence wychodzą górne jedynki właśnie 🙂

hehe no właśnie nadrabiając przeczytałam 😁 taaak, dokładnie, wychodzą mu dwie górne jedynki i od 3 dni jest strasznie marudny bidak mój, robi 3-4 kupki dziennie i nie chce mi jesc 🤢 całe szczęście gorączki chociaż nie ma (tfu tfu ). I już widac takie białe kropeczki, więc czekam aż się przebiją 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie wiem skad wy wiecie że zęby wychodzą 🥴
no ale ja to tępa jestem
codziennie patrzę i nic , dopiero jak stuknie to wiem że jest a tak to ja tam żadnych nowości nie widzę 😮
mojej szwagierki mały od dwóch mc ma te niby białe kropeczki i ona codziennie mi mówi że o o już wychodzą a dupa nie wychodzą a lekarz jej powiedział że do zębów daleko 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Asia a jak tam zęby Wojtusia? Dalej idziemy łeb w łeb? Lence wychodzą górne jedynki właśnie 🙂

hehe no właśnie nadrabiając przeczytałam 😁 taaak, dokładnie, wychodzą mu dwie górne jedynki i od 3 dni jest strasznie marudny bidak mój, robi 3-4 kupki dziennie i nie chce mi jesc 🤢 całe szczęście gorączki chociaż nie ma (tfu tfu ). I już widac takie białe kropeczki, więc czekam aż się przebiją 🙂

No ja się kropkami nie sugeruję bo co rusz gdzieś ma jakąś kropkę a zębów nie widać.. Ale są już tuż tuż bo te dziąsła jak banie spuchnięte ma.. Je na szczęście normalnie a dziś to nawet płakała jak się obiad skończył i musiałam ją deserkiem uspokajać.. Nadrabia za szpital chyba. Aha i zaczęła w końcu pić, wypija po 100-120 ml soczku, a wcześniej 10-20 ml piła z wielkim bólem pół godziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ja nie wiem skad wy wiecie że zęby wychodzą 🥴
no ale ja to tępa jestem
codziennie patrzę i nic , dopiero jak stuknie to wiem że jest a tak to ja tam żadnych nowości nie widzę 😮
mojej szwagierki mały od dwóch mc ma te niby białe kropeczki i ona codziennie mi mówi że o o już wychodzą a dupa nie wychodzą a lekarz jej powiedział że do zębów daleko 😮

TY nie wiesz, bo Lena łagodnie przechodziła dotychczas ząbkowanie 😉 a nasze dzieci w tym okresie są ''inne'', robią więcej kup, są bardziej marudne, mogą również miec gorączkę..oo to są objawy ząbkowania i stąd wiemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...