Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aneta mi się po pierwszej ciąży bardzo cera poprawiła a po drugiej wręcz delikatnie pogorszyła. w ogóle musze sie wziąc za tą moją gebe parszywą tylko porządnie ale nie mam czasu jeździc po dermatologach w łodzi bo u nas nie ma dobrego 🤨 może chociaż do kosmetyczki mykne bo przeciez to woła o pomstę do nieba 🤢

a w ogóle to na diecie jestem od wczoraj. W ostatni weekend kwietnia mam wesele wiec trzeba sie w końcu doprowadzic do stanu używalnosci. Tym bardziej ze tam wszystkie dziewuchy albo bezdzietne albo juz odchowane maja dzieciaki i do formy dawno wróciły a mi ciagle wisi. Siary sobie robić nie bede, 5kg w 2 miesiace to tak rozsądnie zrzuce i moze sie nie bede chowac po kątach 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry
kurde przylazłam bo doszły mnie "słuchy" o zaciążeniu koleżanki i o środowej wizycie na potwierdzenie ( dzięki informator 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😘 ) i się zawiodłam bo przecież dziś dopiero środa a ja myślałam że czwartek 🥴 🙃 🤢
no nic muszę się przyzwyczaić do myśli że to dopiero środa, mam nadzieję że jak się wyjaśni co u Angeli to jakiś informator mi doniesie
tera nie wiem co napisać o zakupach się nie wypowiem bo kompletnie tego nie czaję, nie rozumiem i nie wiem o co chodzi itp itd
o salonach też nic bo chyba nie widziałam Tyski salonu a raczej na pewno
coś tu czytałam o jakimś zdziwieniu szkarlatyną no ale to choroba jak każda inna , żadna "historyczna" wiem bo mama pracuje w przedszkolu i ja też pracowałam 4 lata i co sezon się pojawiała , i pól przedszkola w domu siedziało w tym czasie jak i przy każdej zakaźnej
Alice ja pierwszy okres dostałam w 5 tyg po porodzie USG wykazało że z owulacją ( tj lekarz tak powiedział) potem po skończonym krwawieniu po tygodniu znowu , i po kolejnym skończeniu po tyg znowu , po tym trzecim juz normalnie jak w zegarku co 29 dni jak wcześniej
przed porodem na około 5 godz "przed" już chodziłam na czworaka, albo w ogóle nie chodziłam , rzygałam i srałam po 10 razy, brałam nospy, apapy , wszelakie diclofeny i do dupska i doustnie, nie raz lądowałam na pogotowiu zdychałam dwa dni potem było OK , krwawienie minimalne , trwające 11-12 dni
po porodzie nawet nie wiem kiedy się zaczyna tylko czuję że mi się mokro robi 😮, trwa 7-8 dni , no ale te dwa pierwsze to leje się tak że nie nadążam , to tyle 😉
życzę zdrówka dla Julki, i Maksa i dla pozostałych chorowitych mam i dzieci
a u nas nuda nic się nie dziej
bye
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
MAtylda 😁 😁 😁 😁 😁

e what??????
😉 😉 😉 😉 😉
dobra poszłam moze zajrzę gdzieś za dwa tyg
kurde ja tak pisałam o tym uzależnieniu od brzuszka a to gówno prawda 😁
może i byłam uzależniona ale całe szczęście minęło
ale dziś nie powiem trochę stresa miałam bo zapomniałam hasła i musiałam w notatkach szperać 😉
best wishes czy jakoś tak 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Julka 🙂

Krzychu wymiata, tak jak Wojtuś. Wczoraj tak popierdzielał, że szok 😁 Nic go nie zatrzyma 😁
Pola podobna do K. jak dwie krople wody 😁

Magda, to 10% to chyba tylko na rzeczy z katalogu halens i cellbes, czyli next się nie załapuje... chyba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!!!!1

najlepszego dla Julka!!!! 🙂

sluchajcie dziewoje moje mam pytanie:

w zeszlym tygodniu kupilam malej na sprobe mleko sojowe dla dzieci nie tolerujacych mleka krowiego, tak polecil lekarz do ktorego udali sie moi rodzice. Stwierdzil, tak jak ja juz dawno podejrzewalam, ze jej raczki maja cos wspolnego z ukladem odzywiania. No wiec zmienilam.

od dwoch dni nie mieszkam juz z poprzednim i Nela dostaje czyste sojowe, i co???

dzisiaj rano jak przebieralam jej kupe, to uswiadomilam sobie ze jej kupki do tej pory zawsze byly gliniasto zielone, takie jakby matowe w kolorze, trudno mi to opisac. A dzisiejsza byla jaskrawo, tzn zywo brazowo- pomaranczowa, z opisu brzmi jak swiatlo w dyskotece, no ale az tak nie bylo, tak tylko uzylam slow zeby zobrazowac 🙂
Czy macie cos na ten temat do powiedzenia?? dodam, ze rece newli moze nie sa kompletnie wygojone ale nei drapie sie od dwoch dni i juz sie strupki goja, jedna raczka wyglada juz w zasadzie normalnie. czy to mogla byc nietolerancja mloeka krowiego??? czy takie sa poprostu kupy po mleku sojowym i nie mam sie co cieszyc??? a raczki to zbieg okolicznosci??? ( do pediatry idziemy dopiero 12 marca, tutaj sie tak czeka)

dziekuje z gory szanownym paniom za wypowiedzenie sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dagi myślę, że rączki mogły mieć związek z nietolerancją mleka. a co do kupy to może jest taka dziwna z powodu zmiany tego mleka, a moze cos zjadła?? nie wiem jak z tym mlekiem sojowym jest także co do koloru się nie wypowiem 😉 ale mysle ze warto jeszcze poczekac kilka dni bo jesli to byla faktycznie skaza to jakis czas trwa zanim tam te bebeszki dojda do siebie, nawet po zmianie mleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
niksssa napisał(a):
Marinka na żadnej szczególnej. Jem mniej i zadnego chleba, slodyczy smazonego itp. No i regularnie co 3h. Na pierwsze 2 tyg. plan jest taki zeby 2 posiłki to były jabłka a potem bede myslec co dalej 😉


Głos oddałam na Julie 🙂


gracias 🙂
a ja wyrodna matka raz na dziecko zaglosowalam i wiecej nie moge 😠 😠 przez ten moj internet z kablowki bo nie mam zmiennego ip 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...