Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Matylda, dzieki za odpowiedz, no własnie ja poszukuje takich łatwych ubrań dla niej, zeby mogła sobie sama poradzic a nie jeszcze Pania prosić a wiadomo , że ta Pani ma mnóstwo dzieciaczków. dlatego obkupiłam w dres , zeby siusiu sama chodziła,
A dlaczego idzie?? No bo ma 3 lata w mjau?? 🙂 i juz powinna iść?? a prawdopodbnie idzie juz w kwietniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja nie mam kurtek jeszcze ani butów ani pieniedzy i własnie sobie uświadomiłam że jak Jula była obkupywana przez dziadków od stóp do głów ta Szymi dostał jeden!! dresik i adidaski jak był malusi od moich starych i jakis zeswtam bodów od tesciów a poza tym to NIC NULL NADA . musze ich przywołac do porządku 🤢 🤢 😮 😮

Marinka ja do przedszkola najczęściej zakładałam Juli legginsy albo spódniczke bo najwygodniej. Ona zbytnio nie chciala nigdy dresów bo taka elegantka z niej była. a teraz sie nie da uczesać nawet w 2 kucyki bo mówi że lalke chce z niej zrobic 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikssa legimsów ma w brud i sukienek i spodniczek ale dresów juz brakowało. wszystko za małe a ona często w dresiakach chodzi 🙂 na razie tylko kapelusze musza byc i torebeczki,Boże ona z zeszlego roku ma z 20 kapelusików, bo za każdym razem dostawał "Bo Anielka lubi" i teraz tez juz mówi, że za małe i trzeba kupic, dobrze , ze torebki małe sie nie robią, bo bym zbankrtowała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikola - ja też wszystko sama Lenie kupuję 🙂 Teściowa kupiła ze 3 razy jakąś bluzeczkę i chyba sweterek raz i to wsio a moja mama obkupiła ją na początku ale też ostatnio została przywołana do porządku i dała stówkę na sweterek tamte wylicytowane komplety i jedno body - na tyle starczyło 😁

Resztę sama jej kupiłam... Jeszcze buty echhh ale to za miesiąc najwcześniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam dość , jakby ktoraś chciała mnie ze za znajomą to zapraszac bo nie chcę się narzucać
nawet nie mogę zobaczyć dzieciaków 😞
a skoro i tak zaglądam tu raz na tydzień to chyba nie muszę usuwac konta żeby się oduzależnić 😉 😉 😉 😉
tj będę musiala usunąć wszystko niebawem i nk i fbk i to ale to jeszcze troche czasu
Nikolina bo z tymi lekarzami tak to jest , LENA srała na potęgę w czwartek , nie miałam auta i ciągle nie mam ale wiadomo w krytycznym momencie poprosiłabym kogokolwiek , ale zadzwoniłam do lekarza i sam mi powiedziała zeby nie przyjeżdżać bo ma dużo dzieci chorych i jeszcze LENA złapie coś gorszego , kazała nawadniać oczywiście i coś tam podawać na jelita i tak robiłam , dziś na razie spokój
Marina pytałam dlaczego Anielka idzie do przedszkola bo byłam ciekawa, ja też jestem za tym zeby dziecko było z innymi dziećmi bo jest wtedy inne i można to zauważyć dosyć wcześnie , ale wiem jaki jest stosunek niektórych do "dawania" dziecka do przedszkola zwłaszcza jak mama nie pracuje i jeszcze siedzi w domu z drugim dzieckiem bo niby blokuje mijesce bo coś tam
oczywiście to wszystko prawda ale ja jestem za TYM żeby dzieci jak njwcześniej miały kontakt z innymi dziećmi i trochę z samodzielnością a co do ubran to moim skromnym zdaniem unikaj jeszcze wszelakich ogrodniczek i jeansów bo w tym na prawdę ciężko siedziec po turecku na dywanie nam dorosłym a co dopiero dzieciom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wydaje mi sie, ze juz pora na nia! Ostatnio płakała , jak wychodziliśmy z przedszkola , bo spiewali Panie Janie a ona musiała iść a tak chciała spiewac.
No cóz ja z Józkiem bede jeszcze siedziec w domu ale Ona niech idzie juz 🙂 Poza tym rozrywka z dziećmi , Cały czas mi powtarza , że ona chce si,e bawic ale z dziecmi... No i co ja moge??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Hmmm no u mnie tata szaleje na zakupach dla dzieciaczków. a , że ma świetny gust to mu nie zabraniam, poza tym zawsze sie pyta czy czegos nie trzeba a wiadomo zawsze trzeba 🙂

Twój tata czy tata dzieci?
☺️




he he mój tata 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
O jaaaaaaaaaaaa jakie on ma oczka !!! No no no !!! Niebiesciutkie jak morze 🙂 Słodziaczek!

Ale nie bałtyckie 😁
To taki Adriatyk ☺️ Albo Śródziemne ☺️


oo no no 🙂 piekne ma Oczka! lubie takie niebieskookie bąble 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
O jaaaaaaaaaaaa jakie on ma oczka !!! No no no !!! Niebiesciutkie jak morze 🙂 Słodziaczek!

Ale nie bałtyckie 😁
To taki Adriatyk ☺️ Albo Śródziemne ☺️


oo no no 🙂 piekne ma Oczka! lubie takie niebieskookie bąble 🙂

Ja też, miałam nadzieję że Lenka będzie miała kolor oczu taty no ale nie wyjszło tym razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
O jaaaaaaaaaaaa jakie on ma oczka !!! No no no !!! Niebiesciutkie jak morze 🙂 Słodziaczek!

Ale nie bałtyckie 😁
To taki Adriatyk ☺️ Albo Śródziemne ☺️


oo no no 🙂 piekne ma Oczka! lubie takie niebieskookie bąble 🙂

Ja też, miałam nadzieję że Lenka będzie miała kolor oczu taty no ale nie wyjszło tym razem 🙂


Moze nastepne?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciastka digestive w kazdym sklepie dostaniesz, taki czerwony rulon 😉 wisnie mialam w sloiku- kupne, mrozone tea moga byc 😜. a w paste waniliowa nie wnikalam, dalam kilka kropel aromatu 😉 😉

aaa i czekolade dalam gorzka i mleczna w proporcji 2:1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda bo niebawem będę "intensywnie" sprawdzana i musze uważać na wszystko i wszystkich , niestety i tak trochę nabroiłam pisząc o różnych "sprawach" no ale może się uda i "ktoś" nie doczyta 😉


ja tam nie wiem co napisałaś o tych cherry i wanilii ale wiem ze moja mama ponoc robi zajebiste ciasto z tymi wiśniami ( nie wiem bo nie jadam ale każdy chwali)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny 🙂 no oczęta ma piękne, to fakt... 🙂 a ja Ola z kolei chciałam, żeby moja dzidzi miała brązowe, jak ja 😁 ale nie wyszło 😁 I ma piękne niebieskie 🙂
Matylda, a ja nie mogę Cię dodać do znajomych bo nie ma w ogóle takiej funkcji u Ciebie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
ciastka digestive w kazdym sklepie dostaniesz, taki czerwony rulon 😉 wisnie mialam w sloiku- kupne, mrozone tea moga byc 😜. a w paste waniliowa nie wnikalam, dalam kilka kropel aromatu 😉 😉

aaa i czekolade dalam gorzka i mleczna w proporcji 2:1


ok, dzięki, nigdzie nie widziałam tych ciastek 🙂 One będą na słodyczach, czy przy budyniach, cukrach waniliowych itd?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
dzięki dziewczyny 🙂 no oczęta ma piękne, to fakt... 🙂 a ja Ola z kolei chciałam, żeby moja dzidzi miała brązowe, jak ja 😁 ale nie wyszło 😁 I ma piękne niebieskie 🙂
Matylda, a ja nie mogę Cię dodać do znajomych bo nie ma w ogóle takiej funkcji u Ciebie..

No widzisz.. Lena ma po mnie ale one są piwne - nie brązowe, zresztą ja zawsze chciałam mieć sama niebieskie.. Jak to w życiu - chce się tego czego się nie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...