Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
To jutro chata pełna ;D
Ala pobiła mojego w pozycjach do spania ;D
A Lena musi się w końcu zdecydować którego bierze, bo mój se w końcu jakąś inna znajdzie i co?! ;D


Klaudia z tego co wie, w polsce zakazana jest bigamia wiec musi sie na jednego zdecydowac no a moja ala jest wolna wiec jak cos to dla Kacpra w kolejce moze stac 😉


jeżeli Kacperek się przeprowadzi do KZ to będzie mógł mieć aż 4 żony 🙂 pod warunkiem, że każda będzie miała godne warunki i brylanty 🤪

Żartujesz? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Marina - jak to Lena będzie jedyną dziewczynką? A gdzie Anielka? Ja chcę Anielkę zobaczyć 😮


No właśnie Olu, Anielki jutro nie będzie, Ona będzie na działce z dziadkami. Mam nadzieje, że wybaczysz mi ten fakt...

No to mnie zasmuciłaś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
To jutro chata pełna ;D
Ala pobiła mojego w pozycjach do spania ;D
A Lena musi się w końcu zdecydować którego bierze, bo mój se w końcu jakąś inna znajdzie i co?! ;D


Klaudia z tego co wie, w polsce zakazana jest bigamia wiec musi sie na jednego zdecydowac no a moja ala jest wolna wiec jak cos to dla Kacpra w kolejce moze stac 😉


jeżeli Kacperek się przeprowadzi do KZ to będzie mógł mieć aż 4 żony 🙂 pod warunkiem, że każda będzie miała godne warunki i brylanty 🤪

Żartujesz? 😮


no nie żartuje, moja koleżanka jest 3 żoną! 😞 smutne ,ale nie miała wyboru 😞 😞 😞 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
marinka napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Ola jak jeszcze jesteś wyślij mi numer raz jeszcze do siebie


będziesz, będziesz??

a będe będe 😁 😁
muszę tylko Dawida pediatrę przełożyć na sobotę ale jadę ☺️



czaaaaaad. A wiesz, co Ewelina najlepsze, że ja jeszcze u Oli adresu nie wzielam?? A dopiero teraz o tym pomyslalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
marinka napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Ola jak jeszcze jesteś wyślij mi numer raz jeszcze do siebie


będziesz, będziesz??

a będe będe 😁 😁
muszę tylko Dawida pediatrę przełożyć na sobotę ale jadę ☺️



czaaaaaad. A wiesz, co Ewelina najlepsze, że ja jeszcze u Oli adresu nie wzielam?? A dopiero teraz o tym pomyslalam


ja mam ale nie moge na fb wysłać ci wiadomości i niewiem czemu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
marinka napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
marinka napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Ola jak jeszcze jesteś wyślij mi numer raz jeszcze do siebie


będziesz, będziesz??

a będe będe 😁 😁
muszę tylko Dawida pediatrę przełożyć na sobotę ale jadę ☺️



czaaaaaad. A wiesz, co Ewelina najlepsze, że ja jeszcze u Oli adresu nie wzielam?? A dopiero teraz o tym pomyslalam


ja mam ale nie moge na fb wysłać ci wiadomości i niewiem czemu 🤔


wyślij mi proszę na brzuszkowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
marinka napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
marinka napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Ola jak jeszcze jesteś wyślij mi numer raz jeszcze do siebie


będziesz, będziesz??

a będe będe 😁 😁
muszę tylko Dawida pediatrę przełożyć na sobotę ale jadę ☺️



czaaaaaad. A wiesz, co Ewelina najlepsze, że ja jeszcze u Oli adresu nie wzielam?? A dopiero teraz o tym pomyslalam


ja mam ale nie moge na fb wysłać ci wiadomości i niewiem czemu 🤔


wyślij mi proszę na brzuszkowy 🙂

oki już wysyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Słuchajcie ja tu troszkę rzadziej teraz bywam i już dziś postanowiłam „pożyczyć” poniektórym , na miesięcznice życzeń nigdy nie składałam bo nie wydawało mi się to konieczne ale przecież roczek to co innego
Dlaczego teraz??? Bo już się zaczyna a ja nie wiem czy akurat danego dnia będę więc postanowiłam to zrobić hurtem dla wszystkich urodzonych między 23 marca a 17tym maja .
Więc na początek wszystkim naszym marcowym, kwietniowym i majowym dzieciom z okazji tego pierwszego roczku życzę przede wszystkim zdrowia i beztroskich dni.
A teraz postaram się coś odnieść do każdego ale nie wiem czy mi się uda , kolejność zupełnie przypadkowa i mam nadzieję że o żadnym dziecku nie zapomniałam ale tabelki nie mam więc musiałam pisać z „głowy”
Więc,
Maja (Marty) – życzę ci abyś nigdy nie przestała się tak uśmiechać, aby te chwile spędzane z tatą po każdej dłuższej nieobecności były wyjątkowe i niezapomniane i abyś w swoim życiu miała jakąkolwiek pasję bo rodzice już mają 😉
Helena – życzę Ci abyś jak najszybciej mogła mieszkać i z mamą i tatą, żebyś była cudowną Amerykanką ale nie zapomniała gdzie się urodziłaś, chodzenie już opanowałaś , więc życzę jak najmniej upadków i guzów 😘
Witek- Tobie życzę jak najmniej „koniecznych” wyjazdów do dziadków , albo po prostu życzę ci żeby dziadkowie zamieszkali bliżej , życzę Ci wspaniałych chwil w żłobku ( pokaż im kto rządzi) i życzę ci samych pyszności przygotowanych przez Twoją mamę 😉
Fabian – Tobie życzę braciszka , ale takiego który szybko stanie się Twoim kumplem i nie będzie wojny o zabawki, życzę ci również zdrowej i silnej babci oby już nie chorowała 😜
Maja (Eweliny) Tobie życzę również silnego i zdrowego braciszka, życzę dobrych kontaktów z prababcią od strony taty i bądź dzielna jak mama będzie musiała poświęcić trochę uwagi braciszkowi 😉
Mikołaju – Tobie życzę abyś dalej się tak pięknie i zdrowo rozwijał i zawsze robił kupkę do nocniczka z tymi śmiesznymi minami 😉
Maja (Magdy) Tobie życzę samych radosnych dni w żłobku no i szczęśliwej miłości ( z zapoznanym tam adoratorem 😉
Krzysiu- Tobie życzę abyś już nie straszył rodziców żadnymi upadkami i wypadkami, życzę Ci pewnie stawianych kroków i jak najmniej starć z Ryszardem ( a w ogóle to pokaż mu gdzie jego miejsce) 😉
Pola – Tobie życzę więcej chwil z tatą, życzę Ci aby te Twoje piękne oczy nigdy nie zmieniły koloru i żeby mama już nigdy nie ubierała Cię w sukienki baletnicy 😉
Kacper (Klaudii) Tobie życzę wspaniałych spacerów na plaży , jak najmniej siniaków po upadkach i wspaniałych wojaży na plastikowym koniku 😆
Milenko- Tobie jeszcze raz życzę zdrowia a jeśli zdrowa jesteś ( bo ja tak uważam) to życzę ci aby ten płacz już Ciebie nie męczył, życzę Ci żebyś pięknie przybierała na wadze ( ale bez przesady , przecież kobieta musi być zgrabna) i życzę Ci szczęśliwej mamy która jest na dobrej drodze do osiągnięcia tego stanu 😘
Kacper (Kamili) –Tobie życzę żeby już żadne bakterie moczowe się Ciebie nie czepiały, żebyś troszku przyhamował z rozwojem bo ty najmłodszy z kwietniowych jesteś i innych zawstydzasz (ŻART) 😉
Laura – Tobie życzę aby Twoje nogi były zawsze tak długie jak teraz , życzę Ci wspaniałych wypadów z rodzicami w góry i inne Majorki i cudownych wspomnień z tych wycieczek 😘
Liwia – Tobie życzę aby te „słabości” ci szybko minęły , już raczkujesz więc życzę Ci szybkiego wstania na nogi i pójścia tam gdzie chcesz – bo mama strasznie się o Ciebie martwiła ale Ty jeszcze ją zaskoczysz swoim sprytem i życzę szybkiego zakończenia rehabilitacji bo wiem jakie to dla Ciebie i mamy męczące 😘
Dawid – Tobie życzę abyś był najprzystojniejszym Warszawiakiem bo jesteś na dobrej drodze, oby w tych „wynikach” nic nie wyniknęło a Twoje choroby były zwykłem osłabieniem, nie wracaj już do szpitala tylko pięknie przyjmuj leki w domu 😘
Nela Tobie życzę abyś przyjmowała tyle pokarmów ile potrzebujesz do normalnego rozwoju i nie zamartwiała tym swoich rodziców, życzę również aby Twojemu tacie nie dokuczała żadna RWA i życzę wspaniałych wycieczek do Polski i Nigerii 😘
Gabriel – Tobie życzę abyś nauczył się pięknie zasypiać i przesypiać całe noce ( jak raz się odważysz zobaczysz jakie to piękne i ile z tego korzyści dla wszystkich) , życzę ci aby te wysypki i uczulenia szybko minęły i aby nic Cię nie swędziało i życie Ci wspaniałych kontaktów ze starszym bratem 😘
Alicja – Tobie życzę aby mleko mamusi smakowało Ci jak najdłużej , żeby wszelakie alergie i suchości skóry dały Ci spokój, żebyś niebawem mogła zamieszkać z rodzicami na „swoim” i aby tata częściej zaspokajał mamę 😉
Szymon- (ty najmłodszy ale jak wszystkim to wszystkim ) Tobie życzę abyś w końcu przestał piszczeć , aby Julka była dla Ciebie najwspanialszą siostrą ( bo tak jest ale żeby tak było jak najdłużej) abyś zawsze pięknie bawił się z Nikitą 😉
Lenka – Tobie życzę aby już żadne ROTA się Ciebie nie czepiały , żebyś częściej odwiedzała swoją babcię ze S. ( albo ona Ciebie) życzę Ci również abyś kiedyś mogła pojechać z rodzicami na wymarzone BORA BORA 😘
Jasiek – Tobie życzę aby porost zębów zwolnił swoje tempo , abyś już zawsze miał tatę na wyciągnięcie reki i spędzał z rodzicami wspaniałe chwile na działce 😉
Vanessa ( Gosi ) – Tobie życzę cudownej wycieczki do Polski i miłych wspomnień i wspaniałych chwil z babciami, ciociami, wujkami i innymi kuzynami i życzę Ci abyś nie dokazywała za bardzo mamie jak będzie wracała po nocce do Ciebie 😘
Nikola /Nicola ( nie wiem jak ) – Tobie życzę cudownych chwil w przepięknym mieszkaniu, życzę Ci zdrowego tatusia, samych pyszności przygotowanych przez mamę na tę uroczystość i każdą następną i życze Ci abyś wstała na nogi wtedy kiedyś będziesz uważała za stosowne ( ale nie za późno żeby mamy nie martwić ) 😘
Julek- Tobie życzę więcej takich akcji z sudocremem bo to znaczy że Ci się podobało- i nie forsuj za bardzo mamy po zabiegu 😘
Józek – Tobie życzę aby miłość siostrzana nigdy nie „osłabła” a wręcz z dnia na dzień byłą silniejsza, życzę cudownych wspomnień ze wszystkich wypadów na które wyruszasz z rodzinką i życzę Ci kolejnych zdobywanych szczytów ( albo tego pierwszego bo już nie wiem czy jakiś zdobyty ) 😘
Wojtek- Tobie życzę aby York Cię nie wkurzał ( albo ty jego ) , życzę Ci wspaniałych spacerów nad morzem i jak najczęstszych z tatą 😘
Vanessa ( Niny ) Tobie również życzę cudownych wycieczek na Mazury i wszędzie gdzie mamę poniesie 😉 i jeszcze pięknych zdjęć z tych wypraw ale od zdjeć piękniejszych wspomnień bo to ważniejsze 😘
Tomek – WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Adalia- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Amelka – WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Dominik- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
( bo tym dzieciaczkom nie wiem co napisać )
No to wszystko sory że tak hurtem ale nie będzie mnie teraz trochę i nie chciałam nikogo pominąć , buziaki.


do widzenia, jadę na urlop he he


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł!

W tym szczególnym dniu

Pierwszych Urodzin córeczki

wszystkiego co najpiękniejsze!

Dla uradowanych Rodziców

i ich jednorocznej pociechy,

aby następne latka życia płynęły

w prawdziwie rodzinnej atmosferze,

pełnej miłości i radości

STO LAT SŁONECZKO 😘 😘 😘 😘



MAtylda -to Cię poniosło z tym postem hihi 😁 a gdzie sie urlopujesz?
Udango urlopu w takim razie 😁 😉

A ja po nieprzespanej nocy,tak darła pape i jeszcze byłam sama w domu ,K.był w Gorzowie u rodziców,nie wiedzialam co robic i w ogole co jej było ona wyłaaaaaaaaaaaaa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...