Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Śliczne zdjęcia!

Kuźwa ja mam nerwa bo nie lubię mojego 'nowego' aparatu, mój stary NIKON bym sto razy lepszy od tego szajsunga, a zazdroszczę widząc wasze piękne zdjęcia ich jakości 😠
chyba podsunę go Helce, może go popsuje 😜

A z tym biurem projektowym to tak: moja sis potrzebuje na zajęcia plany budowlane jakiegokolwiek domku jednorodzinnego, gotowe już bo na nich mają pracować (analizować czy inne chuje muje), tak zażyczyła sobie prowadząca, a ona nie ma pojęcia skąd takie materiały wytrzasnąć. No bo na ładne oczy żadne biuro projektowe jej nie udostępni, biblioteka takich materiałów nie posiada a nasi znajomi raczej domów sobie nie budują 🤢 A to co na necie jest nie wystarczy, bo tam mają być plany fundamentów i innych pierdół.
No i szukamy po ludziach tego gówna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Śliczne zdjęcia!

Kuźwa ja mam nerwa bo nie lubię mojego \'nowego\' aparatu, mój stary NIKON bym sto razy lepszy od tego szajsunga, a zazdroszczę widząc wasze piękne zdjęcia ich jakości 😠
chyba podsunę go Helce, może go popsuje 😜

A z tym biurem projektowym to tak: moja sis potrzebuje na zajęcia plany budowlane jakiegokolwiek domku jednorodzinnego, gotowe już bo na nich mają pracować (analizować czy inne chuje muje), tak zażyczyła sobie prowadząca, a ona nie ma pojęcia skąd takie materiały wytrzasnąć. No bo na ładne oczy żadne biuro projektowe jej nie udostępni, biblioteka takich materiałów nie posiada a nasi znajomi raczej domów sobie nie budują 🤢 A to co na necie jest nie wystarczy, bo tam mają być plany fundamentów i innych pierdół.
No i szukamy po ludziach tego gówna.

w necie jest mnóstwo ( są identyczne jak w biurach projektowych ) z tymi wszystkimi pomiarami, fundamentami i chujami mujami ,
tylko trzeba by było znaleźć kogoś kto to ładnie wydrukuje na tym co trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Anka a wy nie macie domu jednorodzinnego ???
niech weźmie plan z WASZEGO domu tj z domu rodziców i po kłopocie

Ania chyba w bloku mieszka 🤨 🤔

w bloku ?????????? 🙃
taką kuchnię ma ogromną
i tyle ludzi i pies i wydawało mi sie że schody na zdjęciaci i taki salon duży
no i "babka" jeszcze i podwórko
byłam pewna że to dom ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Anka a wy nie macie domu jednorodzinnego ???
niech weźmie plan z WASZEGO domu tj z domu rodziców i po kłopocie

Ania chyba w bloku mieszka 🤨 🤔

w bloku ?????????? 🙃
taką kuchnię ma ogromną
i tyle ludzi i pies i wydawało mi sie że schody na zdjęciaci i taki salon duży
no i "babka" jeszcze i podwórko
byłam pewna że to dom ☺️

Pewności nie mam ale jakoś mi się zakodowało że to blok.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda zdjęcia fajne. Ja uwielbiam rower i mam rower i strój ale czasu nie mam 😠 ale tak pomyślałam, że przymierzę G.do fotelika rowerowego, po Maksiu mam jeszcze ale nie wiem czy za mały nie będzie, a z przyczepką bałabym się jeździć raczej, muszę pomysleć bo mi się jeździc zachciało 😁 w ogóle są fajne foteliki uchylne, że dziecko i pospać może ale kosztują prawie tyle co rower...

Lenka ślicznie wyglądała w sukieneczce.
0la a ona nadal ma te zmiany, że jej zyrtec podajesz? Po torcie nie dostała alergii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):


Lenka ślicznie wyglądała w sukieneczce.
0la a ona nadal ma te zmiany, że jej zyrtec podajesz? Po torcie nie dostała alergii?

Dziękuję - ona dostaje zyrtec bo jest podatna na alergie, zje coś i już zielona kupa albo zmiany na nogach.. Ta grzybica to też niby pośrednio od tego, no i jak jej nie podleczę to ciągle będzie jej to powracać. Po torcie nic jej nie jest póki co, a zjadła sporo, pół tego kawałka ze zdjęcia ☺️ Dzisiaj zwaliła kupę i wsio ok 😁
Aha i znam przyczynę tej grzybicy bezpośrednią - chusteczki Cleanic 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki zdjecia super 🙂
Matylda-Ty przystojniaku Ty 🙂 Chcialabym miec takie nogiiii 🙂
Marinka-Toje dzieciaczki są przeurocze:*
Ola-Lenka faktycznie wyszla jakby byla duzzzaaaaaa ale nie gruba ,słodka jest i faktycznie blondina 😁
Ja swojej Polci tez spine zaczepiam wkoncu jest do czego 😁

A my roczku nie robimy bo co bede ja Karol Arleta i Marek ,kupimy tylko torta,zrobie jakis obiad i wsio, jak bedzie pogoda to wyruszymy zwiedzac Stockholm i wsio. Jak bedziemy w Pl to moze zrobimy cos wiekszego choc nie wiem sama.

Aaaa dostałam wkoncu zwrot 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja mieszkam w bloku a raczej starej niemieckiej kamienicy, więc mieszkanie spore, no i ogródek mamy 🙂

Właśnie mi sis powiedziała, że te projekty na necie są niepełne ale ona głupia jest więc może nie umie tego znaleźć 😁 Jej to chyba na ten 'łykend' potrzebne.

Zresztą w dupie to mam, niech se sama radzi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...