Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bry

Magda Ty pisząc wodę miałaś na myśli kąpiele?
Kazimierz jest 50 km ode mnie i kocham to miejsce, z tym, że tam jedną z atrakcji jest góra Trzech Krzyży i z dzieckiem trudni byłoby wejśc, chyba, że niosąc je na rękach. Ale jest też piękny rynek i wisła. Po wiśle można popłynąć statkiem ostatni raz tam jeszcze w ciąży byłam.

Co do jedzenia łyżeczka to mój tylko zupę próbował ale do buzi to zazwyczaj trafia pusta łyżeczka, za to z widelcem radzi sobie nieźle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Uwielbiam Kazimierz 🙂
to moje jedno z ulubionych miasteczek 🙂
tam mój P. mi sie oświadczyl , na dodatek w moje urodziny(totalnie się nie spodziewałam)
Pamiętam szlismy nad Wisłą a On o tak po prostu kleknał w kałuże i przemówił. Na dodatek jest tam piękna i smaczna restauracja 🙂


Ach Kazimierz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Tynka, nie chcę się kąpać.... chcę np. popływać statkiem i przejść brzegiem rzeki....
W Kazimierzu byłam (bardzo mi sie podobało) i chciałabym jechac gdzies indziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
OO Marinka dzięki za pomysł...
właśnie czytam o Iławie 😉


jezeli chodzi o Iławe Magda, to polecam Wam póżniej zjeśc obiad w galerii Jeziorak 🙂 La Stella, my tam jemy co miesiac jak w racamy z Jezioraka czasami częsciej 🙂
ja oczywisce tam wchodze od razu do coccodrillo i do wójcika, bo to na tym samym piętrze jest 🙂
Jest śliczny chodnik nad jeziorakiem na spacer 🙂 Bardzo polecam , bo Iławę znam juz chyba jak własna kieszen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sto lat dla Vanessy i Jasia! :*

Magda ja chyba nic nie mogę polecić
u nas w Bwie jest jezioro i góry są, i niedaleko sztolnie czy forty, i co prawda ma to swój urok ale luksusów wielkich ni ma.
a nie, no mamy dwa wypasione hotele 😜

inne jezioro kojarzy mi się z najgorszymi chyba wakacjami w życiu, jezioro na totalnym zadupiu zwanym świeszyno 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia - kiedy masz do lekarza? Ja w 12 tyg usłyszałam jaka jest płeć. Macie jakies imiona wstępnie wybrane?


ja mam wizyte jutro na 15 🙂
dla dziewczynki: LENA,NADIA,NELA,AMELIA 🙂
dla chlopczyka: ALAN,TYMON,TYMOTEUSZ ale tu mam wiekszy problem bo tak naprawde nie wiem jakie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
gizelda napisał(a):
Brechtaczu????????????????

Dawaj dawaj tego sposoba, nawet jak to będzie worek na głowę 😁

zaklejanie pępka zwykłym plastrem ☺️
na necie jest o tym mnóstwo poczytaj
nawet jeśli jej to nie pomoze to na pewno nie zaszkodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti plasterki nazywają sie Transway i działaja na zasadzie akupresury. Co prawda napisane maja, że od 3 lat ale to tylko ze względu na wrażliwość skóy dziecka, bo to naklejane. A zadnych szkodliwych substancji ani chemii to nie zawiera http://www.pikinini.pl/bezpieczenstwo_dziecka/plastry_transway_przeciw_chorobie_lokomocyjnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
brechti napisał(a):
gizelda napisał(a):
Brechtaczu????????????????

Dawaj dawaj tego sposoba, nawet jak to będzie worek na głowę 😁

zaklejanie pępka zwykłym plastrem ☺️
na necie jest o tym mnóstwo poczytaj
nawet jeśli jej to nie pomoze to na pewno nie zaszkodzi

Też o tym słyszałam i widziałam na własne oczy dziecko z zaklejonym pępkiem, nie wiem tylko na jakiej zasadzie to działa, jeśli działa 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
brechti napisał(a):
gizelda napisał(a):
Brechtaczu????????????????

Dawaj dawaj tego sposoba, nawet jak to będzie worek na głowę 😁

zaklejanie pępka zwykłym plastrem ☺️
na necie jest o tym mnóstwo poczytaj
nawet jeśli jej to nie pomoze to na pewno nie zaszkodzi

Też o tym słyszałam i widziałam na własne oczy dziecko z zaklejonym pępkiem, nie wiem tylko na jakiej zasadzie to działa, jeśli działa 🤔

to zwykła akupresura jak Nikolina napisała
wiem ze działa
piszą zeby jakoś na kształt krzyża tj nie KRZYŻ naklejać tylko tak na krzyż 😉
ale P. siostra się o tym dowiedziała i nie wiedziała jak , naklejała zwykły pasek tylko tak mocno natężony i pomagało , młoda rzygała od małego po przejechaniu już 100m , i to zadziałało , pamiętam jak ja je raz wiozłam,przejechałyśmy z kilometr a ta tylko powiedziała mama "bee" i bełt ( miała ze dwa lata) i sie okazało że jej zapomniała nakleić, szybko do apteki po cokolwiek i już tego dnia sie to nie powtórzyło
teraz młoda ma 5 lat i bez plastra na pępku nigdzie nie pojedzie, sama o tym pamięta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Nikolina u mnie w dozie sa pare groszy tansze te plastry 😉
http://www.doz.pl/apteka/p4303-Plaster_Transway_zapobiega_chorobie_lokomocyjnej_1_para

Poza tym szykuje sie do wyjscia do pracy.
Nie wiem co tu napisac.

na pewno to:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN DLA VANESKI I JASIA-KUBUSIA ZYJCIE DLUZO W ZDROWIU SZCZESCIU I MILOSCI 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...