Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Lenka i Lena super.
Lenka to taka delikatna jest i subtelna ☺️ no cukiereczek
A Lena rozkoszna jest 🙂 Matylda Ty też fajnie wygladasz, laska z Ciebie.

W środe wyniki rekrutacji do żłobka - aż sie boje, chcialabym, zeby sie dostała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Jej i bym zapomniała:

Ola twoja Lenka już sama łyżeczką tak szama???

No właśnie wczoraj był first time i wszyscy byli zdziwieni że jej to tak ładnie wychodzi, nie wiem skąd wiedziała jak się to robi ☺️


Wspaniale! Spryciula mała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Jej i bym zapomniała:

Ola twoja Lenka już sama łyżeczką tak szama???

No właśnie wczoraj był first time i wszyscy byli zdziwieni że jej to tak ładnie wychodzi, nie wiem skąd wiedziała jak się to robi ☺️

Ja pierwszy raz Poli dalam jesc lyzeczka jak miala 7 mieciecy i wrabala caly serek wiadome ze Polowa serka byla na ubraniu ale wsadzala do buzi twardo 🙂 Teraz sama ja karmie a jak zostanie to daje jej i je sama lyzezka,najpierw daje mi a potem sobie wadza do buzi 😁 hehe Nasze maluchy sa bardziej sprytne niz nam sie wydaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny polećcie jakieś fajne miejsce gdzie można by było pozwiedzać i odpocząć, coś z wodą itp. Typu Kazimierz Dolny....
Chcemy gdzieś jechać i nie wiemy gdzie.... może Wy coś polecacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem.
Ja nie jezdze za bardzo nad jezioro wiec nie moge polecic. Moge polecic morze ewentualnie inne miejsca ale tam niema jeziora.

Widze ze ostatnio albo pustki albo same kropki i usmieszki 😞
Wstawilam filmik i fotki zadna nie zauwazyla chyba wiec skasowalam.
To dzis wstawie fotki Ali w nowym stroju z H&M 🙂
Ja nie zawsze sie zalapuje na Wasze zdjecia niestety 😞
Co do jedzenie lyzeczka (bo o tym tez byl filmik moj ostatnio) to Ali zdaza sie coraz czesciej normalnie nabrac samej i cos do ust wlozyc lyzeczka no i nasze karmienia wygladaja wlasnie tak jak na tym filmiku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry 🙂

Miałam dzisiaj zalatany dzień, dopiero udało mi się na tyłku usiąść a jeszcze pare rzeczy muszę ogarnąc przed snem. Młodzieńca mojego dzisiaj wysypało potężnie po tej trzydnióweczce ale poza tym ok 🙂

Lena - jubilatka ślicznie się prezentowała ale kim ona chce zostać?? zakonnicą-alkoholiczką?? 😁 😁

Matylda i mi narobiłaś ochoty na rower. Jeszcze w tym roku nie jeździłam a właśnie mam w planie zakupić fotelik dla młodego i ruszyć w plener 🙂

a w ogóle to jestem strasznie głodna a już dzisiaj nic ruszyć nie mogę, bo i tak pozwoliłam sobe na czekolade - w sobotę mam wesele i nie będe tam sie prezentowac jak chodzący baleron 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór !!

Spóźnione, ale szczere życzenia dla Lenki ! Duzo zdrówka, bezstroskiego dzieciństwa, abyś była piękna, mądra i bogata 🙃 😜 Buziaczki Myszko 😘

Zdjęcia piękne, wszystkie !!

Alicja jak słodko wygląda w swoim nowym, letnim ubranku 🙂
A Wojtuś ma katarek 😞 bidaczek tak mi dzisiaj źle spał w nocy 😞

Andzia wszystkiego najlepszego kochana ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Katarek sama nie wiem skąd 🤢 Cały piątek i pół soboty byliśmy na dworku, może jakoś go przewiało 🥴.. ja też smaruję maścią majerankową pod noskiem i kilka kropel daję na poduszkę Olbas Oil'u, żeby lepiej mu się oddychało..


ten olbas cos daje? kropisz poduszke tak? bo slyszalam juz na ten temat ale sama jeszcze nie probowalam z resza niemam olbasu tylko inhalol 😉


a ja mam dylemat-pomozecie mi doradzic_PROOSZE!!!!

Zastanawiam sie jaka poduszke kupic mojemu dziecki do podrozy. Za miesiac czeka nas dluga podroz na urlop a kiedy mala ( ma skonczony rok) zasypia w foteliku samochodowym to glowa jej wisi ciagle na bokach lub przodu.
No i upatrzylam sobie takie poduszki ponoizej.
Ktora byscie wybraly albo ktora wybralyscie i jak sie sprawdzila.
I jeszcze pytanko o jakies cenne rady na 500km podroz co ze soba wziac dla dziecka zeby szjby nie dostalo przykute do fotelika bo ona sie bardzo denerwuje jak jedziemy dluzej niz godzine 😞
Oto dylematyczne poduszki:

Ten wyglada przyzwoicie jezeli chodzi np. o ksztalt i kolory zywe i zabawke dla dziecka, chodz z drugiej strony zeby tam dyndala jakas maskotka to ja wiem czy nie rozpraszac przy zasypianiu bedzie albo kusic do szarpania jej co sie wiaze do sciagniecia naszyjnika-poduszki??
http://allegro.pl/fehn-pluszowy-zaglowek-z-zabawka-2-wzory-i2268556034.html

Ten mi sie podoba najbardziej chyba i nie chodzi tu o mojego ulubionego puchatka ale o np. mieciutki material i symetrycznosc no i bez dodatkowych dyndajacych zabawek.
http://allegro.pl/zaglowek-na-szyje-35-cm-kubus-puchatek-i2294099360.html

Ten mi daje do mysle nia czy nie bedzie najlepszy bo dziecko bedzie moglo lekko ruszyc glowka do tylu (odchylic sobie ,oprzec glowke do tylu) a wielkie poduchy z boku idealnie beda trzymaly glowke zeby nie spadaly na boki. Z drugiej strony zastanawiam sie czy zanim dziecko mi pierdolca nie dostanie z takimi wielkimi poduchami przy szyi i policzkach-obawiam sie ze zasloni jej pol twarzy i bedzie ryz zeby to zdjac:
http://allegro.pl/mamo-tato-poduszka-rogalik-niezbedny-w-podrozy-i2288075252.html

O tym mysle podobnie jak o pierwszym z ta roznica ze moze jako rozsza firma jest lepszy? lepie wykonany? a minusow tak samo jak w pierwszej poduszcze plus to ze czy nie za cienki ten zaglowek?? dzieku na prawdo mocno glowa obada bezwladnie i obawiam sie ze ta poduszka bedzie za mala...
http://allegro.pl/sterntaler-zaglowek-z-grzechotka-mix-wzorow-i2274519387.html


PLIS pomozcie wmi w wyborze argumentujac swoja wypomiedz co widzicie za a co przeciw i czy same stosowalyscie itp
oraz inne rady na dluga podroz poza tym ze trzeba czesto robic postoje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dobranoc 🙂

Alice - masz tu linka

http://www.babciapolka.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1462:podro-samochodem-z-dzieckiem-poduszka-stabilizujca&catid=70:wszystko-dla-wnukow&Itemid=123


Ola dzieki 🙂 Tyle ze to chyba nie na moja kieszen 😞
Szukam czegos tanszego a w miare dobrego tak do 50zl max.
Ale dzieki za fatyge raz jeszcze.
A masz osobiscie ten stabilizator lub ktos z Twoich znajomych?
Lece spac.
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no żesz kurwa mać,
i mamy chorobę lokomocyjną 😠
pojechaliśmy do świdnicy, w świdnicy bełt
ja oczywiście nie wzięłam nic na zmianę bo to niby blisko a mała i tak mało i dawno jadła
skoczyłam do tesco po coś do przebrania i wsio ok
ale jak wracaliśmy to dałam Hel trochę soku i to samo...

Bidulka się umęczyła

co można dawać takim małym dzieciom, żeby nie bełtały? i najlepiej jeszcze, żeby można było to podać chwilę przed podróżą, bo u nas to spontan zawsze...

branoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hellol;p

Alice-Pola ma za soba podroz tysiaca km i zniosla to super cala droge spala 😁 jej glowa w foteliku nie lata,to tez zalezy jaki masz fotelik,bo te na tym plastiku jak polozysz dziecko to glowa nie powiinna latac bo dziecko sobie lezy...
Brechti-z Ciebie i Twoich postow to ja nie moge 😁 Czubie Ty 🙂

Dziewczyny co ile wymieniacie butelki na nowe??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boze drogi trzymajcie mnie bo wyjde z siebie i stane obok !!! to jest kurwa nie do pojecia od 2 do 4 darł japsko, piszczał jak zarzynany świaniak i niczym sie go nie dało uspokoić !!! 😠 😠 😠 😠 i teraz wstał i od samego otwarcia oczu jęczy, zjadł i kurwa jęczy i wisi nade mna i wyje a ja już mam nerwy na granicy wytrzymałości naprawde !!! 😠 😠 😠

Ania ja u Julki stosowałam kiedyś takie plasterki na chorobę lokomocyjną dla młodszych dzieci. Naklejało się to jakoś na nadgarstku, taką wypustką do środka faktycznie pomagało. Na pewno jest to dla dzieci poniżej 3 lat, poszukam, jak znajdę to ci wkleję linka 😉

Alice my mamy w sierpniu podróż ponad 1300km zaplanowaną i też ma stresa, aczkolwiek poduszka mnie nie stresuje tak bardzo jak właśnie jakaś zabawka, która dałoby sie gdzieś w aucie zamontować, żeby mi to nie latało za bardzo po tylnym siedzeniu bo i tak bedzie sajgon pewnie z nimi 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikola - u nas to samo, od samego rana jęczenie 😠 😞
Alice- dzięki że się wypowiedziałaś odnośnie mojego pytania, chociaż Ty jedna 😉

BUZIAKI DLA VANESSKI I JASIA

Andzia - kiedy masz do lekarza? Ja w 12 tyg usłyszałam jaka jest płeć. Macie jakies imiona wstępnie wybrane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...