Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam.

Magda na mnie tez sie nie obraz ale tak samo jak Ola pisze ja tez nawet na sekunde dziecka z oczu nie spuszczam czego Twoj przypadek jest miedzy innymi dowodem na to coz to moga dzieci wymysleci czym tragicznym skonczyc 🤢

a gdzies slyszalam takie cos:
"tam gdzie konczy sie doroslego wyobraznia tam sie zaczyna dziecka" czy jakos tak i tu chyba prawda.

Pozatym tydzien temu ala byla szczepiona priorixem i na razie zero objawow na szczescia.
Dzis tylko strasznei ryczala ale to chyba przez zeby bo widze 4 i 3ka jednoczesnie na przebiciu.

W piatek ide na operacje i juz sram w portki ze strachu 😞

Maz zapierdziela na budowie takze mam nadzije ze jeszcze troche i od pazdzernika bedziemy na swoim.

Zdjec zadnych nie widzialam 😞
Lece myc gary i spac bo jutro o 6 wstaje do pracy.
Jeszcze 2 dni i koniec tego "dobrgo".
Milego wieczoru.
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Mati Ty i te Twoje pomysły 😆
Piszcie dziewczyny jak dowiecie się co u Lenki.
Po raz kolejny dziś przekonałam się jak rodzina i człowiek potrafią być wredni, fałszywi, zakłamani a na dodatek złodziejscy. To jest niewiarygodne, wręcz nie wiem nawet co powiedzieć. Dlaczego tak się dzieje? Nie rozumiem. Co w ludziach się rodzi, kim są, że takie mają postępki??? Jak można skrzywdzić własną rodzinę bliższą i dalszą??? Chociaż część swojego żalu tu wylałam. Ale niestety wcale mi nie ulżyło. 😞


a co się stało? 😞



WIESZ MĄŻ pracował w weekendy z moim kuzynem. Przy pierwszej robocie nie był z nim do końca uczciwy, ale machnęliśmy ręką.
Ł. uczciwie naprawdę na to zapracował, ciężką pracą. Otóż okazało się, że nie otrzymał nawet ćwiartki całego zarobku, a kuzyn pow. mu że dostał tylko połowę.
Ł. do faceta zadzwonił przez przypadek i okazało się, że tamten dawno już wziął całą póle. 🤢 Mało tego odmówił biednemu człowieku dalszej pracy, zostawiając go tym samym na lodzie. 🥴 O czym Ł. nic nie pow. i nadal utrzymywał, że będzie robota.
Pieniądze zresztą do jego żony i dzieci też nie trafiły 😮


Nie wiem nawet co mówić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

My już do domku wracamy, miło spędziliśmy czas 🙂

Matylda pięknie wyglądaliście! Cała trójka! I fajnie, że w mundurze 🙂

Dobrze, że z Lenką już lepiej, ech Ci "lekarze".

Magda ja też bym dziecka nie zostawiła, no ale G. to nawet by sam nie został tylko się darł. A teraz to nie wiem, czy dlatego, że na wyjeździe czy co ale dalej niż 2 m to ode mnie nie odejdzie tylko mama się drze. Mam nadzieję, że w domu mu przejdzie.

Magda z P. to Twój mąż w końcu za granicę jedzie?

Anielka dzielna dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś miałam kolejną przeprawę - nie mogłam dziecka wybudzić ze snu..

Poza tym
Całą buzie ma w plamach i krostach - okazało się że jest uczulona na ten antybiotyk i trzeba zmienić. Potem z bólu smoczek gryzła i darła się wniebogłosy kopiąc i uderzając we wszystko, musiałam ją trzymać żeby sobie krzywdy nie zrobiła..
Więcej nie mam czasu pisać, idę do dziecka..
Masakrę dziś przeżyłam..
Do potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Lenka 🤢 to się namęczy dziecina ...

Magda no to miałaś przeżycie 😮 😮 ja bym swojego też nie zostawiła, zresztą nie został by sam, nie ma opcji. Czasem z Julką zostaje ale to tylko jak ide śmieci wyrzucić albo do sklepu który jest zaraz koło mojej klatki. Swoją drogą Julka też się kiedyś zatrzasnęła, ale ona w toalecie na zajęciach z baletu - raz jeden jej nie powedziałam żeby sama nie zamykała drzwi jak jest w wc no i stało się. Ze 20min wyła tam przerażona, klucz zablokowała w drzwiach, nie mogła wyjąć ani przekręcic, co więcej - okna tam nie było więc ja prawie że wyłam razem z nią, starając się mimo wszystko ją uspokoić. W końcu jakoś wyjęła klucz i podała pod drzwiami. To było 3 lata temu ale do tej pory nie wejdzie sama do żadnej publicznej toalety.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, b. mi przykro, ale żeby tak biedna aż na antybiotyk zareagowała. Szkoda mi dziecinki, bo nie dość, że Maleństwo nacierpiało się od choroby to jeszcze przez lek. 😞
Andziucha pisać mi tu szybko co lekarz powiedział 🙂 Będziesz rodzić SN???
Matylda, gdzie Ty? Zgubiłaś się w lesie czy jak 😆
Pustki tu jakieś 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Nina nie zgubiłam się po prostu jestem zła że oprócz Ciebie nikt tu nie pisze 😠
przykro mi z powodu tej sytuacji z "robotą" 😞
Magda śmiałam się wtedy z Twojego tłumaczenia dlaczego, po co i na ile zostawiłaś Maję - ja zostawiam LENĘ od urodzenia na minutę, na 5 na 10 a nawet na 2 godz jak śpi 😉
aha Milenka zdrowa piękna i cudowna nic jej nie dolega 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

a właśnie Natka, myślę, że w powiedzeniu " z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach" jest dużo prawdy.

Nie wyspałam się, G. marudził w nocy, a po 6 wstał na dobre.

Mój mąż zostawił Maksa samego jak miał 2 lata jak spał na jakieś 20
min. I odwiózł siostrę do pracy, myślałam, że go rozszarpię. Ja tam bym się bała zostawić, przecież mogło go coś obudzić itp. A tam nieważne zresztą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć, dziewczyny.. nie mam kompletnie na nic czasu ani możliwości..
Nadrobiłam troszkę, Nina,współczuję.. Olu, dużo zdrówka dla Leniuszka.
Z moją małą też się coś dzieje, jedno wiem na pewno, że uzależniła się od smoczka
i to w ciągu dnia.. ale to pal licho. Jest teraz taki stan, że ja nie mogę wyjść się wysrać,
wyjść z kuchni, zasypianie trwa 40 minut, a jak juz wyjde z pokoju to ryczy, nic nie śpi,
nie je. nie mam już sił 😞 Jeszcze M. powie, że ten smoczek to moja wina.. echh..
wszystko do dupy 😞 Jestem jak zwykle zdana na samą siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusia spokojnie to minie kiedyś 😉
a ja mam takiego wkurwa że się telepie , sąsiad spalił mi grzyby w suszarni na tytoń bo zapomniał że one tam są 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
kurwa dwie godziny łażenia, ponad 100 pięknych zdrowych prawdziwków , przyjemność ze zbierania nie do opisania i wszystko na marne
no ryczeć mi się chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
ja po USG wiem tyle ze dziecie ulozone glowka w dol ma sie dobrze 🙂
data z USG sie zmienila sie kolejny raz na pazdziernik wedlug pomiarow 🙂 bo dziecie lekarz mowi ze duze!
zadnego zdjecia 3D nie mam bo lozysko przeszkadzalo 🤢
a i ma obecnie w 30 tygodniu: 1,8 kg 🙂 gin powiedzial ze moze dojsc do 4 kg albo ponad 4 kg 🙂

A Fabian cos ostatnio sie zrobil mega marudny nieznosny i do tego awantura bo on nie chce jesc nie wiem co mu ostatnio 😞 🥴
to chyba wszystko co chcialam napisac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Lenka już zdrowieje, dziś ładnie zjadła więc jestem przeszczęśliwa 🙂

Andzia
- gratuluje że maleństwo zdrowe i rośnie

Martuś - dzięki a co do Mai to powiedz mężowi tak: Jak na matkę samotnie wychowującą dziecko i tak dobrze sobie radzę, jeśli uważasz że poradziłbyś sobie lepiej to możemy zamienić się rolami" 🤢

Matylda
- chyba bym dziada za jaja powiesiła 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...