Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Andziucha napisał(a):
Za to ze jestes na forum to masz ode mnie oklaska 🙂

nio dziękuję
też dostałaś
moja wczoraj się wyszalała a dziś na razie spokojnie coś ta od czasu do czasu muśnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ola ja już mówiłam że Ty szczęściara jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja nie mówię że masz mieć brudno w mieszkaniu ( TAK JAK JA) ale możesz trochę spokojniej i etapami sprzątać
a z resztą nie będę się mądrzyć bo chętnie bym cos porobiła anie mogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ola ja już mówiłam że Ty szczęściara jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja nie mówię że masz mieć brudno w mieszkaniu ( TAK JAK JA) ale możesz trochę spokojniej i etapami sprzątać
a z resztą nie będę się mądrzyć bo chętnie bym cos porobiła anie mogę

no przecież robię etapami 🙂 poleżałam po odkurzaniu, zjadłam sobie jabluszko znaczy odpoczęłam i za chwilkę pójdę pranie rozwiesić bo już się kończy.. nie bój się - ja sobie krzywdy nie zrobię, nie mam zamiaru kolejnej nocy spędzić w szpitalu... 🙂
A tak a propos szczęścia to po tym co przeszłam w związkach to mi się ono po prostu należy i już 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
A ci ktorzy moga cos zrobic to im sie nie chce 🙂 np.mi hehe ale dzisiaj musialam ogarnac mieszkanie bo juz bylo strasznie

a ja jeszcze do niedawna mogła i co też nic nie robiłam

ehhh szkoda gadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooooo jakie mądre rzeczy wyczytałam w wywiadzie z Magdą Mołek:

"Nie napinajmy się, że zawsze i wszystko musimy z partnerem robić razem. Prowadziłam rozmowy z bardzo różnymi kobietami i zawsze dochodziłyśmy do tego, że zdrowy egoizm w związku popłaca. Nie masz swojego świata, nie będziesz szczęśliwa w żadnej relacji. Wygląda na to, że uwieszanie się na drugiej osobie daje odwrotny skutek. Co nam zostanie, kiedy dzieci odejdą z domu, mąż być może też? My, kobiety same musimy zapracować sobie na to, by w przyszłości uniknąć samotności, zgorzknienia i poczucia zmarnowanego życia"

🙂 Zgadzam się z panią 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ola ja już mówiłam że Ty szczęściara jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja nie mówię że masz mieć brudno w mieszkaniu ( TAK JAK JA) ale możesz trochę spokojniej i etapami sprzątać
a z resztą nie będę się mądrzyć bo chętnie bym cos porobiła anie mogę

no przecież robię etapami 🙂 poleżałam po odkurzaniu, zjadłam sobie jabluszko znaczy odpoczęłam i za chwilkę pójdę pranie rozwiesić bo już się kończy.. nie bój się - ja sobie krzywdy nie zrobię, nie mam zamiaru kolejnej nocy spędzić w szpitalu... 🙂
A tak a propos szczęścia to po tym co przeszłam w związkach to mi się ono po prostu należy i już 😜

no wiem że ci się należy dlatego cieszę się Twoim szczęściem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i ciut zazdroszczę
Tyllko może nie narzekaj tak często na niego co??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ola ja już mówiłam że Ty szczęściara jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja nie mówię że masz mieć brudno w mieszkaniu ( TAK JAK JA) ale możesz trochę spokojniej i etapami sprzątać
a z resztą nie będę się mądrzyć bo chętnie bym cos porobiła anie mogę

no przecież robię etapami 🙂 poleżałam po odkurzaniu, zjadłam sobie jabluszko znaczy odpoczęłam i za chwilkę pójdę pranie rozwiesić bo już się kończy.. nie bój się - ja sobie krzywdy nie zrobię, nie mam zamiaru kolejnej nocy spędzić w szpitalu... 🙂
A tak a propos szczęścia to po tym co przeszłam w związkach to mi się ono po prostu należy i już 😜

no wiem że ci się należy dlatego cieszę się Twoim szczęściem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i ciut zazdroszczę
Tyllko może nie narzekaj tak często na niego co??????

czasem muszę w końcu w ciąży jestem więc na kogo mam narzekać? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jestem 🙂 mąż przyjachał pokazać mi jakie płytki nam dojechały do łazienki 🙂 w ciemno zamawialismy tzn tyle co w katalogu ale są przepiękne 🙂 i potem mówi to idziemy na spacer to ja szybko juz gotowa, tak mało na dwór wychodze ze nie wiem czy nie skzodze dziecku 😞 w niedziele mam urodziny i też może się wybierzemy do kina na och karol 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
już jestem 🙂 mąż przyjachał pokazać mi jakie płytki nam dojechały do łazienki 🙂 w ciemno zamawialismy tzn tyle co w katalogu ale są przepiękne 🙂 i potem mówi to idziemy na spacer to ja szybko juz gotowa, tak mało na dwór wychodze ze nie wiem czy nie skzodze dziecku 😞 w niedziele mam urodziny i też może się wybierzemy do kina na och karol 🙂

to Ty też wodnik? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam żetakie wieszanie sie na sobie i takie kiziu miziu to przesada każdy powinien mieć kawałek swojej przestrzeni, ale nie podoba mi się jak w niektórych związkach jest tak że dziewczyna sama idzie na impreze a jej facet tez sam ( z kumplami) gdzies do klubu. albo jakies pisanie z "kolegami" "koleżankami" mój Daniel ani ja nigdy czegoś takiego nie chcieliśmy. Jemu szczególnie się cos takiego nie podoba. Każdy związek ma swoje zasady i jak to kiedyś tak fajnie prof. Lew Starowicz powiedział że nic nie jest groźne dla związku jeśli obydwóm osobom sie to podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
już jestem 🙂 mąż przyjachał pokazać mi jakie płytki nam dojechały do łazienki 🙂 w ciemno zamawialismy tzn tyle co w katalogu ale są przepiękne 🙂 i potem mówi to idziemy na spacer to ja szybko juz gotowa, tak mało na dwór wychodze ze nie wiem czy nie skzodze dziecku 😞 w niedziele mam urodziny i też może się wybierzemy do kina na och karol 🙂

to Ty też wodnik? 😜


a kiedy masz urodzinki 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
już jestem 🙂 mąż przyjachał pokazać mi jakie płytki nam dojechały do łazienki 🙂 w ciemno zamawialismy tzn tyle co w katalogu ale są przepiękne 🙂 i potem mówi to idziemy na spacer to ja szybko juz gotowa, tak mało na dwór wychodze ze nie wiem czy nie skzodze dziecku 😞 w niedziele mam urodziny i też może się wybierzemy do kina na och karol 🙂

to Ty też wodnik? 😜


a kiedy masz urodzinki 🙂?

8-go lutego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide przebrac ubranka które do prania aktóre jeszcze na półke, mama mnie z tym sciga bo mówi że jak ja nie donosze to co wtedy będzie nic nie gotowe ze już po woli to prać i prasowac. Wczoraj mi proszek kupiła i pieluszki , pieluchy to wiem ze droge ale pare ziarenek proszku 36 zł ja nie wiem na jedno pranie to chyba starczy jezu majatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani jej doradziła proszek jelp mówi ze najlepszy ,nie wiem jakie są jeszcze inne możde znajde równie dobry i tańszy bo przeciesz prać będę na okragło co nie...
A pieluchy chyba najlpesze pampersa? miałam kupowac hugisy ale ktos mi mówił ze dla noworodka są lepsze pampersa. co o tym myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o no to na pewno Ola nie zapomnę bo 8go to ja mam wizytę hehe


Tyminka co do tego wychodzenia oddzielnie czy pisania z kimś to u mnie było odwrotnie i ja nie wyobrażam sobie że mogłoby być inaczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Pani jej doradziła proszek jelp mówi ze najlepszy ,nie wiem jakie są jeszcze inne możde znajde równie dobry i tańszy bo przeciesz prać będę na okragło co nie...
A pieluchy chyba najlpesze pampersa? miałam kupowac hugisy ale ktos mi mówił ze dla noworodka są lepsze pampersa. co o tym myslicie?

właśnie miałam pytać co to za proszki macie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
ja proszek planuję kupić w ten weekend ale jeszcze nie czytałam jaki najlepszy, co do pieluch to kupię pampers 🙂

jeszcze o proszku nie doczytałaś????Ola niemożliwe, jak ci to mogło umknąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ja proszek planuję kupić w ten weekend ale jeszcze nie czytałam jaki najlepszy, co do pieluch to kupię pampers 🙂

jeszcze o proszku nie doczytałaś????Ola niemożliwe, jak ci to mogło umknąć 😉

nie umknęło ale nie było na tyle istotne, były ważniejsze sprawy 🙂 teraz mam już luz ze wszystkim to mogę się zająć pierdołami 😜
No a z bieżących zajęć to już się wyrobiłam ze wszystkim: rosołek ugotowany, pooodkurzane, podłogi pomyte, łazienka posprzątana, pranie powieszone 🙂 teraz mam czas dla siebie, noo może jeszcze ziemniaki zetrę i zrobię tych klusek bo mi się chce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tego co czytam to te proszki wszystko jeden ciul.. kupię jaki będzie pod ręką i tak przecież będę włączać podwójne płukanie a po miesiącu przerzucę się na normalny proszek 🙂
przy okazji znalazłam skarbnicę wiedzy:

http://www.kobieta.pl/forum/show/list_topic/fid/9/?tx_mmforum_pi1[page]=1

chyba wszystkie możliwe tematy tu są 😮

a co do proszków to tu się dziewczyny wypowiadają:

http://spolecznosc.rodzice.pl/?topic=20105.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...