Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

I chciałam powiedzieć, że Ci Ola klasnęłam 😜

A co do spotkania: ja jestem zawsze bardzo chętna, może być u mnie tylko błagam, dajcie mi skończyć łazienkę i rowery na balkon wywlec 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anus321 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
anus321 napisał(a):
Czesc 🙂 dawno mnie nie bylo, ale zajec mnóstwo. Mam pytanie czy ktoras z was zmienila lekarza w trakcie ciazy, bo ja chyba bede musiala 😠

ja nie zmieniałam ale mam dwóch w razie co 🙂


A na jakiej zasadzie dwóch, jeden na nfz drugi prywatnie? Bo wlasnie sie tak zastanawiam czytak sie da??

tak właśnie mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
anus321 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
anus321 napisał(a):
Czesc 🙂 dawno mnie nie bylo, ale zajec mnóstwo. Mam pytanie czy ktoras z was zmienila lekarza w trakcie ciazy, bo ja chyba bede musiala 😠

ja nie zmieniałam ale mam dwóch w razie co 🙂


A na jakiej zasadzie dwóch, jeden na nfz drugi prywatnie? Bo wlasnie sie tak zastanawiam czytak sie da??

tak właśnie mam 🙂


I jak to jest w przypadku zwolnienia ? ktory ci pisze, wiedza ze chodzisz do dwóch? I jak wypelniaja ci karte ciązy jeden i drugi? Bo nie wiem jak to rozwiazac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o ubranka to nie narzekam tak jak mówię kupiłam może 10 sztuk i dokupię jeszcze coś na wyjście ze szpitala jakies dwa kompleciki po 1 pod spód i jeden "wierzchni"
moje używane są w rewelacyjnym stanie może jakieś dwa ciuszki rozciągnięte i ze dwa co nie wiem czy rzygi się odpiorą a reszta super
do lata wystarczy a o resztę ciuchów będe się martwić później
mój problem polega na tym że oprócz tego nie mam kompletnie nic ani dla siebie ani dla dziecka!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
I chciałam powiedzieć, że Ci Ola klasnęłam 😜

A co do spotkania: ja jestem zawsze bardzo chętna, może być u mnie tylko błagam, dajcie mi skończyć łazienkę i rowery na balkon wywlec 😁 😁

Ja też chętna i może być u mnie w każdym czasie bo ja mam wszystko skończone 😁 A i będą świadkowie na to "jak mam w domu" 😁 co by tu nikt nie zarzucił że kłamię 🙃
Wiem że po dupie powinnam dostać ale jakoś nie pomyślałam... już nic nie robię, zupkę tylko dokończę i leżę 🙂
Dziękuję za oklaska, a co do H&M to ja większość ubrań mam stamtąd, wiem że się nie zawiodę jakościowo i wypiorę i założę bez obaw że się zbiegną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anus321 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
anus321 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
anus321 napisał(a):
Czesc 🙂 dawno mnie nie bylo, ale zajec mnóstwo. Mam pytanie czy ktoras z was zmienila lekarza w trakcie ciazy, bo ja chyba bede musiala 😠

ja nie zmieniałam ale mam dwóch w razie co 🙂


A na jakiej zasadzie dwóch, jeden na nfz drugi prywatnie? Bo wlasnie sie tak zastanawiam czytak sie da??

tak właśnie mam 🙂


I jak to jest w przypadku zwolnienia ? ktory ci pisze, wiedza ze chodzisz do dwóch? I jak wypelniaja ci karte ciązy jeden i drugi? Bo nie wiem jak to rozwiazac

ja mam trochę inną sytuację bo chodzę do Medicover a za pakiet płaci zakład pracy więc ja nie płacę ale nie jest to publiczna placówka - tamtejszy lekarz też wystawia mi zwolnienie 🙂
a karty ciąży mam 2 - każdy lekarz wypełnia swoją i już, nie muszą o sobie wiedzieć, do tego prywatnie chodzę tylko jak potrzebuję się skonsultować dodatkowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anus321 napisał(a):
alexia_79- dzieki, bo ja wlasnie nie wiem jak sie wycofac od tego co teraz chodze , co im powiedzieć jak zadzwonia ze juz nie przychodze, i dlatego tak kombinuje. Czyli co dwóch lekarzy wystawia ci zwolnienie?

nie - jeden tylko wystawia - ten z Medicover 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
anus321 napisał(a):
alexia_79- dzieki, bo ja wlasnie nie wiem jak sie wycofac od tego co teraz chodze , co im powiedzieć jak zadzwonia ze juz nie przychodze, i dlatego tak kombinuje. Czyli co dwóch lekarzy wystawia ci zwolnienie?

nie - jeden tylko wystawia - ten z Medicover 🙂


A ten prywatnie nic nie pyta o zwolnienie ? Przepraszam ze tak wypytuje, ale sama nie wiem jak to wszystko zrobić. A i jeszcze jak jeden kaze ci cos brac, jakies lekarstwa czy cos to informujesz drugiego jakos o tym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem straszną mamą:

jem właśnie wielką pajdę razowego chleba z plastrem wędzonego boczku posmyranego musztardą i popijam mlekiem piernikowym...
☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anus321 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
anus321 napisał(a):
alexia_79- dzieki, bo ja wlasnie nie wiem jak sie wycofac od tego co teraz chodze , co im powiedzieć jak zadzwonia ze juz nie przychodze, i dlatego tak kombinuje. Czyli co dwóch lekarzy wystawia ci zwolnienie?

nie - jeden tylko wystawia - ten z Medicover 🙂


A ten prywatnie nic nie pyta o zwolnienie ? Przepraszam ze tak wypytuje, ale sama nie wiem jak to wszystko zrobić. A i jeszcze jak jeden kaze ci cos brac, jakies lekarstwa czy cos to informujesz drugiego jakos o tym?

Nie pyta, nie bój się nikt Cię nie będzie o nic pytał 🙂 To Twoja sprawa, prywatnie idę tylko jak się potrzebuję skonsultować np w sprawie wyników bo zdarzyło się że ten w medicover dał mi antybiotyk i wolałam zapytać innego - łącznie może byłam prywatnie ze 4 razy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
jestem straszną mamą:

jem właśnie wielką pajdę razowego chleba z plastrem wędzonego boczku posmyranego musztardą i popijam mlekiem piernikowym...
☺️ ☺️ ☺️ ☺️

o matko jaki zestaw 😁 trzeba sobie było ten boczek bitą śmietaną polać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja musze sie gdzies przenies , bo tu widze ze straszne zaniedbania sa, lekarz zalatwia doslownie wizyte w 3 minuty, ostatno badal mnie chyba przed swietami, wogole o nic nie pyta, tylko cos sobie tam pisze, ostatnio nawet mojej karty nie znalazl bo taki balagan maja. Badanie z glukoza mialam na glukometrze robiene. A zeby bylo ciekawiej, to kolezance kazal zazywac lekarstwo ktorego w ciazy nie wolno, i dopiero farmacetka dala jej zamiennik dla kobiet w ciazy 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anus321 napisał(a):
Ja musze sie gdzies przenies , bo tu widze ze straszne zaniedbania sa, lekarz zalatwia doslownie wizyte w 3 minuty, ostatno badal mnie chyba przed swietami, wogole o nic nie pyta, tylko cos sobie tam pisze, ostatnio nawet mojej karty nie znalazl bo taki balagan maja. Badanie z glukoza mialam na glukometrze robiene. A zeby bylo ciekawiej, to kolezance kazal zazywac lekarstwo ktorego w ciazy nie wolno, i dopiero farmacetka dala jej zamiennik dla kobiet w ciazy 😲 😲

to rzeczywiście - uciekaj czym prędzej stamtąd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
jestem straszną mamą:

jem właśnie wielką pajdę razowego chleba z plastrem wędzonego boczku posmyranego musztardą i popijam mlekiem piernikowym...
☺️ ☺️ ☺️ ☺️

zaraz rzygnę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Załuje tylko tego czasu co tam chodzila, mam nadzieje ze niczym nie zaszkodzilam malenstwu. Ale do tej pory nic sie nie dzialo , dopiero teraz ta cukrzyca bole brzucha chce zeby ktos sie porzadnie tym zajał. A co ile macie robione badanie krwi i moczu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
MATYLDA! Tak marudziłaś, że nic nie masz!!! A tu kupa ciuszków, oprócz tego jeszcze jakieś gadżety. Kobieto, teraz już jestem pewna, że jestem najbardziej ubogą w rzeczy dla siebie i dla dziecka, osobą na tym forum ;( będę płakać!

przestań już
na tym wszystkim moje zaopatrzenie się kończy
do szpitala pojadę z ręcznikiem który sobie włożę między nogi jak już będe po
dziecko będzie spało ze mną w łóżku b innej opcji na razie nie widzę a tak się przed tym broniłam
a na spacer chyba będę zawiją ją w kołdrę i tarabanić na rękach bo wózka też ani widu ani słychu

a teraz na prawdę rzygnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anus321 napisał(a):
Załuje tylko tego czasu co tam chodzila, mam nadzieje ze niczym nie zaszkodzilam malenstwu. Ale do tej pory nic sie nie dzialo , dopiero teraz ta cukrzyca bole brzucha chce zeby ktos sie porzadnie tym zajał. A co ile macie robione badanie krwi i moczu?

akurat badania też miałam tylko dwa razy zlecone w 8 i 24 tygodniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anus321 napisał(a):
Załuje tylko tego czasu co tam chodzila, mam nadzieje ze niczym nie zaszkodzilam malenstwu. Ale do tej pory nic sie nie dzialo , dopiero teraz ta cukrzyca bole brzucha chce zeby ktos sie porzadnie tym zajał. A co ile macie robione badanie krwi i moczu?

ja robię raz w miesiącu, jak zachodzi potrzeba to częściej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...