Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
marinka napisał(a):
Witajcie dziewczynki, ja dopiero wróciłam z weekendu. Był bardzo napięty. Dziewczyny ja schudłam 8 kg ale cały czas wymiotuje. mieszczę się w spodnie i są za duże. Brzuszek widać już bardzo. My myślimy o imionach. Chłopiec będzie Staś albo Józek. A dziewczynka będzie Maria albo Anna. Mąż jeszcze myśli.Ja mam ciuchy jeszcze z poprzedniej ciąży więc raczej kupię parę ciekawych rzeczy dodatkowo i będzie git.

Ale muszę wam coś powiedzieć... Byliśmy u rodzinki męża na grobach i mojego męża kuzynka ma 6 mies. synka, niestety nie mogłam ani nic mówić ani wziąć malutkiego na ręce, ponieważ moja Córa robiła takie histerie,że szok. Nigdy u niej nie widziałam czegoś takiego. Mąż też nie może wziąć nikogo. Nie wiem co robić. Kilka razy uderzyła małego jak jedliśmy śniadanie. Jest tak zazdrosna! Mała ma 18 mies. mam nadzieję,że jej to minie...


Między moimi dziećmi jest 18 miesięcy róznicy kiedy urodziła się córeczka nie mogłam prawie nic przy niej robić bo zaraz synek chciał siusiu albo był głodny i tylko ja musiałam z nim iść czy go nakarmić ale szybko mu to minęło a władzę nad nim przejeła po paru miesiącach córcia jak coś nie chciał jej dać to gryzła go -mała złośnica.Do tej pory dominuje nad nim chociaż jest młodsza 😉


u mnie tez jest 18 mies. roznicy miedzy najstarsza coka a srednia hihih ppzniej juz prawie 3 lata miedzy srednia a najmlodsza ale szczerze najmlodsza jest najwieksza zadymiara hihi i rzadzi calym domem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WOW 😲 Nie było mnie zaledwie 3 dni a tu aż miło poczytać 🙂
Na początku witam wszystkie "nowoprzybyłe" mamusie, a stałe bywalczynie mocno ściskam bom stęskniła się troszku za Wami 😉
U mnie brzuszek już też widać i zostały mi zaledwie ze 3 pary jeansów w które mieszczę się bez problemów co do reszty to albo czuje się w nich jak ścisło upchnięty baleron albo już się w nich nie dopinam ;/ to samo jeśli chodzi o bieliznę: z niektórych majteczek na razie musiałam już zrezygnować i odłożyłam je na razie do osobnej szuflady a i biustonosze zrobiły się o numer za małe...
Co do tematu zaparć to wszytko na raz jadłam i tak na prawdę to nie wiem do końca co pomogło. Było siemię lniane z suszonymi śliwkami i rodzynkami, jabłka, activia z otrębami, kapusta kwaszona i śliwki świeże... W końcu jakoś poszło i mimo, że jeszcze nie jest tak jak powinno to już i tak czuje się lepiej. W zasadzie regularnie ( codziennie) pije dużą activię, rano jem jogurt z otrębami, suszonymi śliwkami i rodzynkami a wieczorem jabłko. Chyba musimy się pogodzić z tym okresem przejściowym ( czyt. I trymestr) . Na całe szczęście większość mam mówi, że w II trymestrze już jest o wiele lepiej i już można na reszcie cieszyć się ciążą ( to tak na pocieszenie) 😉
No, znowu się rozpisałam... Kończę, może jeszcze z domu coś dostukam 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie Majóweczki 🙂.
Chętnie dołączę do Was. Ja od wczoraj jestem na zwolnieniu, do pracy już do końca nie wrócę więc trochę wolnego przede mną 😉.
To moja 3 ciąża niby nic nowego , a jednak za każdym razem jest inaczej.
Do tej pory czułam się bardzo dobrze, był etap mdłości, permanentnego zmęczenia, no i te wszystkie zapachy............he he na szczęście wszystko minęło.
Niestety od wczoraj ból brzucha oraz minimalne plamienie, ale myślę, że wszystko będzie Ok.
Jutro jadę na USG genetyczne 🙂
pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Luwa napisał(a):
Witam Was serdecznie Majóweczki 🙂.
Chętnie dołączę do Was. Ja od wczoraj jestem na zwolnieniu, do pracy już do końca nie wrócę więc trochę wolnego przede mną 😉.
To moja 3 ciąża niby nic nowego , a jednak za każdym razem jest inaczej.
Do tej pory czułam się bardzo dobrze, był etap mdłości, permanentnego zmęczenia, no i te wszystkie zapachy............he he na szczęście wszystko minęło.
Niestety od wczoraj ból brzucha oraz minimalne plamienie, ale myślę, że wszystko będzie Ok.
Jutro jadę na USG genetyczne 🙂
pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.


to ja jestem weteran hihihi i 4 ciaza 😉


Witamy serdecznie w naszym gronie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja po krótkiej przerwie 🙂
Ale miałam zaległości! 🙂 Fajnie 🙂

Witam wszystkie nowe Mamuśki 🙂

U mnie brzuszek rośnie, ale powiedziałabym, że robi się taki bardziej nabity niż większy 😉
Szczególnie po posiłku 😉
Jeszcze mieszę się w dżinsy, ale rozglądam się już za jakimiś sukienkami, tunikami i rajstopkami, żeby było wygodniej 🙂

Co do smaków - też mam obecnie straszną ochotę na mandarynki i pomarańcze mniaaaaam! 🙂

Miłego dnia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bibi napisał(a):
Witam 🙂 chciałabym dołączyć do Was jako kolejna majóweczka 🙂 dopiero zaczynam na forum wiec mam nadzieje, że moge liczyć na wasze wsparcie na starcie ! wszystkie pepuszki mocno ściskam 🙂


no jasne wszystkie tu zebrane chetnie pomozemy jesli bedzie taka potrzeba 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wybieram sie dzisiaj na badania ale niestety bez usg. jakoś dziwnie jest u mnei w przychodni, że moim prowadzącym jest inny lekarz a usg robi jeszcze inny. troche mnie to martwi a raczej denerwuje ale jakoś przeżyje , mam nadzieje, że w przyszłym tygodniu znowu zobacze moje maleństwo, bo ostatnio jak byłam to to cini - mini fasoleczka była 🙂 nie moge sie doczekać!!! czy wy też chciałybyście podglądać wasze fasolki nieustannie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
I nic nasiedziałam się w poczekalni i okazało się że lekarz przełożył wizyty z wtorków piątków na poniedziałki i piątki 😠. nio i muszę czekać do piątku. 😞

Oj, chyba by mnie szlag trafił, ściskam mocno i czekamy do piątku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
adka101 napisał(a):
I nic nasiedziałam się w poczekalni i okazało się że lekarz przełożył wizyty z wtorków piątków na poniedziałki i piątki 😠. nio i muszę czekać do piątku. 😞

Oj, chyba by mnie szlag trafił, ściskam mocno i czekamy do piątku?


Barakuda trafił mnie to jak cholera tym bardziej że byłam się upewnić w rejestracji (bo przyjmuje prywatnie w pracowni usg w szpitalu bo to ordynator) czy przyjmuje doktor ,to potwierdziła mi że tak oczywiście,no to czekałam.Gdy poszłam ponownie i trafiłam na inną pigułkę ,która po dwóch godzinach siedzenia poinformowała mnie że lekarz zmienił dni przyjęć.
Jestem taka zła 😠.Pozdrawiam gorąco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a czy któraś już poczuła jakieś minimalne ruchy maleństwa?
Ja nie jestem na sto procent pewna chociaż to już trzecia ciąża ale wydaje mi się że już czasami czuje jak moje maleństwo sie przewraca bo czuje takie słabe bulgotanie w brzuszku 🙂

Witam serdecznie wszystkie nowe mamuśki!!!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...