Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
fijolek napisał(a):
jolajcik napisał(a):
No więc ja poproszę o maile z danymi:

nick, imię, termin porodu, płeć, imię maleństwa, nr telefonu, coś jeszcze???

a na jaki adresik mam to przeslac?


zapomniałam podać maila, gapa ze mnie 😉

[email protected]

wyslalam dane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witajcie Brzuszki 😘

Za mną kolejna ciężka noc...

Wczoraj wieczorem spadłam ze schodów 😞
Poobijałam się strasznie...
Na szczęście upadłam na plecy...brzuszkowi nic się nie stało...
Ale mam obitą całą prawą stronę - od nadgarstka, przez łopatkę do pośladka 😞
Ale wyglądało to dramatycznie...akurat na oczach Męża, który nijak nie mógł mnie złapać...
Strasznie się wystraszyłam i nie mogłam przestać płakać 😞
No i nie wyspałam się znowu, bo mogłam spać tylko na jednym boku, albo sposobem na prawym, ale podczas przewracania bolało niemiłosiernie 😞
Ehhh 😞

Fajnie, że nasza stronka ruszyła!
Zaraz wysyłam dane 🙂

Ja też mam nadzieję, że u Marinki wszystko ok...

😘

o la boga. dobrze ze nic sobie powaznego nie zrobilas. uwazaj na siebie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
jolajcik napisał(a):
Dziewczyny wysłałam do was na maile adres z tabelką i hasłem, napiszcie czy działa. Może to nie jest cud techniki ale zawsze podstawowe info już są.


kochana mi pokazuje ze zle haslo


bo hasło jest zle w emailu podane 🙂 trzeba zmienic cyferki - już będziesz wiedziala na jakie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
justiks23 napisał(a):
jolajcik napisał(a):
Dziewczyny wysłałam do was na maile adres z tabelką i hasłem, napiszcie czy działa. Może to nie jest cud techniki ale zawsze podstawowe info już są.


kochana mi pokazuje ze zle haslo


bo hasło jest zle w emailu podane 🙂 trzeba zmienic cyferki - już będziesz wiedziala na jakie 🙂

O kurcze!
A ja dopiero teraz zauważyłam, że tam jest błąd!
Bez zastanowienia wpisałam dobre hasło hihihihih 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
ola1978 ale robisz smaka!
Mnie teraz naszło na te placki z jabłkami, które chyba fijolek robiła?
fijołek jak się pojawisz to proszę o przepisik 🙂

no wiec. obieram troszke jablek i kroje na malenkie plasterki.
Dwie szklanki maki, dwie szklani mleka, dwa jajka, troszke soli i pieprzu oraz jak ktos lubi cynamon.
miksuje mase i potem dokladam jabuszka.
na glebokim tluszczu smaze, odsaczam potem na reczniku papierowym i posypuje cukrem 🙂 mniam mniam
ot caly moj przepis 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Mąż goni żebym napisałam, bo się na pewno martwiłyście. Przepraszam ,że tak zaczęłam.
A więc tak przyjechałam do szpitala mojego gin jeszcze nie było, więc zgłosiłam się na izbę. Babka zaczęła od KTG i nie mogła usłyszeć serca bicie. Chyba z 15 min próbowała ale się nie udało. Maluch wogóle się nie ruszał. i nie mogła nic wychaczyć. To mnie głupia baba powiedziała, że bardzo jej przykro ale serce dziecka nie bije. A ja w płacz i histeria oczywiście to mnie wariatka jeszcze powyzywała od histeryczek. Później czekałam aż ktoś potwierdzi to co baba powiedziała. czekałam ponad godzinę aż przyjdzie lekarz , który zrobi USG . Przyszedł i już wiedział , że serce nie bije, został poinformowany to zamiast pocieszyć jakoś to zaczął mówić, że to się zdarza. No ale w tym momencie przyszedł mój lekarz i dawaj mnie do 2 gabinetu i na USG i wtedy dowiedziałam się , że z maluszkiem wszystko ok i nic mu nie jest. Musiał czy się ułożyć jakoś czy baba nie taka jakaś ,nie wiem. Więc na USG wszystko wyszło ok. Uch... ulżyło ale byłam tak znerwicowana , że musiał mnie uspokojać przez kolejną godzinę. Weszłam na fotel a ten mnie informuję , że szyjka się skraca ale wg niego powinnam wytrzymać do 37 tygodnia więc mnie uspokoił a później albo pessar nie wiem czy dobrze napisałam albo tabletki. Ale dotrzymam ciążę. Teraz muszę leżeć i nie podnosić rąk do góry i nic ciężkiego. Zostawił mnie jeszcze na obserwację i teraz wróćiłam. Nic nie spałam z tych nerwów 🤢 🤢 🤢 🤢

matkojedyna jak sie ciesze ze wszystko ok! ja jeszcze raz napiszesz ze taszczylas 3kg jablek to osobiscie pojade do Warszawy i Ci natluke w dupe!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Zajadam fijolkowe palczuszki 🙂
Mniam! Na to właśnie miałam ochotę 🤪


hej joma powiedz mi czy bylas kiedys w sezamie w kraczkowej??? bylam dzis i byl taniutki i swietny wozio ale tylko 2 w 1 bez fotelika niestety nie da rady na tej ramie zamatowac ale jest super maly zgrabny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jolajcik dzieki za tabelke, ja tez wpisalam haslo od razu, dopiero potem zobaczylam ze tam jest blad 🙂 jest super ale raz na jakis czas prosze o aktualizacje 🙂
Marinko dobrze ze dobrze 🙂 odpoczywaj i zapomnij o jablkach zeby je dzwigac oczywiscie, bo naprawde ciotki Anki (ja i fijolek) przyjedziemy i damy w pupe.
A teraz ja tez ide odpoczac bo szczerze mowiac dopiero wrocilam, ide odpoczac przy miseczce truskawek ktore od rana sie rozmrazaly!!! buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
justiks23 nie nie byłam, bo do tej pory nie potrzebowałam, ale wiem gdzie to jest 😉
A jaka firma, model i cena wózka? Można gdzieś na necie zobaczyć?


http://swiatpociech.pl/produkt-wozek-wielofunkcyjny-2w1-cronos-patti,833 cena tam to ok 700zl ale nawet mojemu mezowi sie spodobal a gosciu mowil ze schodzi jak buleczki heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 twój mail do mnie dotarł, odpisałam w mailu tobie i pozostałym dziewczynom jak ściągnąć tabelkę. Tabelka zaktualizowana na serwerze.

Przepraszam za wcześniejszą pomyłkę w haśle, ale widzę, że inteligentne z was bestie i poradziłyście sobie beze mnie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...