Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja to co usg jak patrze to potem i tak nie wiem czy on kopie nozkami czy uderza raczami, na poczatku byly raczki jeszcze ekarz sie smial ze may bokser a teraz nie wiadomo 🙂 o wilku mowa maly zaczyna kopac....to takie slodkie od razu mi lepeij jak o czuje 🙂 a masz fijolek sny o dziecku bo mi coraz czesciej sie sni dzidzius moj i dzis tez ze na pierwszy spacer szlismy i ze byl taki sliczny czysty tatus hehe 😜a moj maz stwierdzil ze swiruje na punkcie malego dlatego tak czesto mi sie sni...moze faktycznie za duzo o nim mysle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie!ja po wizycie u tesciow i okulisty, niestety ciotka Anka robi sie slepa 🙂 moja fasola dzis wciaz troszke leniwa ale i tak juz wiecej buszuje niz wczoraj czy przedwczoraj az mi lepiej na sercu. widze ze waga mojego maluszka patrzac na forum jest ok. a co do przyjemnosci to usmazylam dzis nalesniki i zjadlam z dzemem i bita smietana. Obecnie moj maluszek jest po prawej stronie i glowka w dol ale slyszalam ze ostatecznie uklada sie w ostatnich 4 tygodniach. Milego wieczorku.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
ja na usg widzialam jak to moj brzdac mnie kopie, akurat jak polozna pokazala nam stopki to mnie kopal nozkami 😁 wiecie jak to fajnie wyglada od srodka :P szkoda tylko ze czasem jak juz wywai jakas czesc swojego cialka to boli 🙂


no na usg to wyglada slodko tez widzialm albo jak raczkami uderza hehe a ty gosiu juz widzisz na brzuszku jak ci wywali np nozke bo ja nawet nie widze zeby mi sie brzuszek ruszal jak on kopie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
witajcie!ja po wizycie u tesciow i okulisty, niestety ciotka Anka robi sie slepa 🙂 moja fasola dzis wciaz troszke leniwa ale i tak juz wiecej buszuje niz wczoraj czy przedwczoraj az mi lepiej na sercu. widze ze waga mojego maluszka patrzac na forum jest ok. a co do przyjemnosci to usmazylam dzis nalesniki i zjadlam z dzemem i bita smietana. Obecnie moj maluszek jest po prawej stronie i glowka w dol ale slyszalam ze ostatecznie uklada sie w ostatnich 4 tygodniach. Milego wieczorku.buziaki


no proszę widze ze komus smaki narobilam na nalesniki ja dzis tyle usmazylam ze az mnie plecy caly czas bola za dlugo stalam ale maz uwielbia je jesc a ja lubie mu dogadzac 🙂
a co do slepoty nie martw sie ja tez powinnam nosic okulary a strasznie ich nie lubie i tez coraz bardziej slepa sie robie eh masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
no to 3 miesiace do rozpakowania... 😉
[URL=http://img593.imageshack.us/i/27tc.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/7404/27tc.jpg[/IMG][/URL]

Aniu wygladasz przeslicznie 🙂 musze tez zaktualizowac swoja fotke,buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ja na usg widzialam jak to moj brzdac mnie kopie, akurat jak polozna pokazala nam stopki to mnie kopal nozkami 😁 wiecie jak to fajnie wyglada od srodka :P szkoda tylko ze czasem jak juz wywai jakas czesc swojego cialka to boli 🙂


no na usg to wyglada slodko tez widzialm albo jak raczkami uderza hehe a ty gosiu juz widzisz na brzuszku jak ci wywali np nozke bo ja nawet nie widze zeby mi sie brzuszek ruszal jak on kopie


no slodkie to jest 😁 ja juz widze jak mi sie brzuszek rusza. Jest takie wrazenie jak na wodzie fale tak moj brzuszek faluje jak malec sie rusza. Moj Marcin to az oczka na wierch wywala jak czasem maly zacznie wariowac 🤪 czasem to tak boli jak wywali jakas czesc bo skore napina 😮 ale da sie przezyc jeszcze 3 miesiace, nie moge sie doczekac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to powiem wam , że prawdopodobnie móje dzidzi będzie kwietniowe... ale to prawdopodonie na razie 🙂 Jej jak fajnie tak zobaczyć dzidziusia... Normalnie takie szczęście , taki spokój ogarnia człowieka ! Waga to chyba też ok dzidka mojego. Widziałam jak ślicznie zamykał buzie 🙂 Oj mogę gadać i gadać o nim. Mąż też z taką radością patrzył 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki widzę że jeszcze nikogo nie ma no tak niedziela odpoczywacie 🙂 ja już z godzinę na nóżkach ogarnęłam się i wpadłam się przywitać razem z Nikosiem który też już nie śpi 😜
A co do ruszania brzuszka podczas kopniaków wczoraj przed snem mały wariował i jak się patrzyłam na brzuszek delikatnie było widać jak faluję teraz już z górki powinno być coraz bardziej widać. Aha znów mi się dziś śnił mały chyba za dożo o nim myślę i co noc o nim śnię dlatego eh...tak bym chciała żeby już był z nami 🙂
Ale się rozpisałam hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
dzien doberek 🙂
no moja Fasola daje czadu. W nocy dostalam kilka tak poteznych kopniakow ze az sie obudzilam. dzis od rana tez wariacje. Piotrek gada do brzucha a tam widac pod skora jak sie wszystko wierci 🙂 Cudowny poranek! 🙃


FIJOLKU no miałyście podobny poranek jak my,ja standardowo po 8 siusiu,cisnienie i leki,potem się jeszcze położyłam,a Mały jak zaczał sie wiercic i buszować to az bzuch cały się ruszał,napatrzyc sie nie mozna.
Ślicznie wyglądasz...naprawdę ciąża ci słuzy 🙂

Beatko Ty snisz o Nikosiu ja o Oskarku he,ale nie zbyt czesto ale akurat dzisejszej nocy snil sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...