Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Manki faktycznie moze poszukaj innego lekarza bo ten cos sobie za bardzo olewa wszystko.
Ja badanie moczu i krwi jesli dobrze pamietam mialam 4 razy robione na ostatnia izyte zanioslam wyniki i teraz z glukoza znow mam zrobic mocz i morfologie. Az myslslam czy nie za czesto ze cyba oszalal ale jak trzeba to trzeba zwlazcza ze na pozatku ciazy byly podejrzenia o tokso wiec lekarz stwirdzil ze jak te zrobie to narazie nie beda mnie wiecej kluc hehe

A Nikosiowi oby nie za bardzo spodobaly sie klimaty kościelne.... 😜 I ja tez malego coraz bardziej odczuwam wiadomo mniej miejsca juz tam maja a mojemu malemu rozmowa czy cos nie przeszkadza tylko bardzo cicho siezi jak tatus polozy reke na brzuchu chyba respekt czuje 😜 smieje sie z meza ze maly to juz mami synek bo jak poloze ja reke to prosto w nia kopie heh


Beatko, u mnie jest tak samo 😜 jak ja kładę rękę na brzuszku to Marcyś zaraz kopie, jak tylko mąż się przysunie i położy rękę to jest cisza jak makiem zasiał 😜

Gościu, zapraszamy do zarejestrowania się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretko ja na poczatku nie zwracałam uwagi na to 😞dopiero jak zaczełam cZytać jak wasze wizyty wygladają,jakie badania robicie itp.to zaczęłam sie zastanawiac dlaczego ja tak nie mam tymbardziej że jestem jego zdaniem,w ciazy wysokiego ryzyka przez to nadcisnienie 😞
Beatko,Joasiu Tatusiowie muszą poczekać...
Gosciu zarejestruj sie...zapraszamy.
Ewelko witaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manki może faktycznie pomyśl nad zmianą lekarza zwłaszcza że jak piszesz dokucza ci nadciśnienie nie ma żartów.
Ewelka_17 Hej 🙂

A tymczasem dziewczynki ja uciekam jadę do babci na torcika a potem na kolejną msze 🙂 Wejdę pewnie dopiero wieczorkiem jak wrócę.
Buziaki w brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Manki może faktycznie pomyśl nad zmianą lekarza zwłaszcza że jak piszesz dokucza ci nadciśnienie nie ma żartów.
Ewelka_17 Hej 🙂

A tymczasem dziewczynki ja uciekam jadę do babci na torcika a potem na kolejną msze 🙂 Wejdę pewnie dopiero wieczorkiem jak wrócę.
Buziaki w brzuszki 😘
Narazie beatko2186 🙂 Również buziaczek w brzuszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heya Manki...to faktycznie dziwny ginekolog.Ja u mojego juz pare razy mialam krew pobierana,a mocz za kazdym razem mi bada.Podobno nadcisnienie w ciazy to normalna sprawa,ale w Twoim przypadku niebezpiecznie.Przeciez ginekologa obowiazkiem jest wszelkie wskazowki Ci podac i opieka objac.Moze faktycznie lepiej poszukaj innego ginekologa z powolania..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manki, zdecydowanie zmień lekarza. Badania powinny być robione co miesiąc - krew i morfologia, a nadciśnienie w ciąży jest bardzo niebezpieczne - ryzyko stanu przedrzucawkowego znacznie wzrasta, więc ja bym uciekła do innego jak najszybciej, zwłaszcza, że i tak chodzisz prywatnie i płacisz za wizyty. I może sprawdź czy nie ma jakiegoś dobrego lekarza w ramach NFZ-tu, żebyś badania mogła robić za darmo. Albo po skierowanie na badania chodź do internisty - też powinien móc wystawiać skierowania na badania nawet co miesiąc...
Trzymam kciuki! 😘

Joma, bardzo ładna ta gondola i super Ci się cenowo trafiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie niedzielnie Brzuszki!
przepraszam Was bardzo, ze sie nie odzywalam!
ostatnio nie siadalam przed kompem, gdyz samopoczucie kiepskie 🤢
bol brzuszka! zabolalo mnie akurat jak sie prysznicowalam, taki jakby skurcz mnie zlapal 🥴
pojechalam do lekarza, zeby sprawdzic czy wszystko ok, podlaczyli mnie pod KTG- serduszko dziecka OK i skurczy do przedwczesnego porodu tez nie wykazalo! Pani Dr kazala wypoczywac!
dlatego lezalam i wypoczywalam, chyba ostatnio za duzo na raz!
dopoki nie ma zadnych objawow, nie zdawalam sobie spraawy, ze moze byc cokolwiek nie tak, wiec teraz juz bede bardziej ostrozniejsza! ale troszke sie przestraszylam! 😞
cale szczescie jest OK!
a co u WAS?? bo jak patrzylam to do nadrobienia mam ponad 60 stron! wiec moze mi napiszecie czy dzialo sie cos waznego, czy jakies nowe tematy byly poruszane?? 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki!
Trzymam kciuki za tatusiów żeby poczuli kopniaczki! 🙂
Manki radzę Ci zebyś zmieniła lekarza!

U mnie nadal remont a wiec nie mam czasu żeby z Wami popisać ale często podczytuje o czum piszecie.
Moja perełka tak mocno kopie że brzuszek podskakuje 🙂 i tata nie raz już poczuł.
Bardzo mnie piecze w okolicy żeber nie wiem czy Wy też tak macie jakby mi ktoś żar przykładał do skóry.
Buziaki w brzuszki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
od jakiegos czasu Was podczytuje jesli chodzi o badania to mialam krew 3 razy i mocz 3 razy chodzi mi o ogolen bo oprocz tego tokso...cytomeg..itd itp w tym ze raz mocz i krew w szpitalu jak lezalam (chodze prywatnie ogolenie bardzo dobry ginekolog-poloznik ) moj lekarz tez nie szaleje z badaniami co mnie dziwi bo w poprzedniej ciazy inny gin prowadzil bo w innym miescie mieszkalam i badania co miesiac a tu teraz nawet obciazenia glukoza nie mialam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mala jest bardzo malo ruchliwa w poprzedniej ciazy synek jak zasadzil kopa to bylo naprawde czuc a teraz to bardziej babelki niz kopniaczki ale pocieszam sie tym ze mam lozysko na przedniej scianie macicy umiescowione wiec mala kopie poprostu po lozysku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po prostu Tatusiowie muszą oswajac się z Brzuszkiem. Moj Brzusio tez kiedys tylko mnie kopał - i złośliwie mówilam do męza ze dziecko po prostu go nie zna 🙂 i mąż zaczął więcej zajmowac sie Brzuszkiem np oglądalismy film a mąż trzymał rękę na moim brzuchu, głaskał go, czasem mówił - i teraz to juz nie ma kompletnie różnicy czy dotykam ja czy Mąż - Dzidziuś kopie nas tak samo.

nie wiem czy u innych tez to się sprawdziłoby - ale u nas tak własnie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Po prostu Tatusiowie muszą oswajac się z Brzuszkiem. Moj Brzusio tez kiedys tylko mnie kopał - i złośliwie mówilam do męza ze dziecko po prostu go nie zna 🙂 i mąż zaczął więcej zajmowac sie Brzuszkiem np oglądalismy film a mąż trzymał rękę na moim brzuchu, głaskał go, czasem mówił - i teraz to juz nie ma kompletnie różnicy czy dotykam ja czy Mąż - Dzidziuś kopie nas tak samo.

nie wiem czy u innych tez to się sprawdziłoby - ale u nas tak własnie było


No widzisz kochana a moj tez np jak ogladamy film trzyma reke na brzuszku i nic maly ciszaaa a jak zdejmie reke to kopie hehe ostatnio wypatrzyl tylko jak brzuszek podczas kopniakow sie rusza i nawet powiedzial ze zaczyna byc zazdrosny bo ja czuje kopniaki a jemu maly spyla 😜 ale wiem ze przyjdzie moment ze maly jemu przylozy 🙂

A ogolnie wlasnie wrocilam z kolejnej mszy i co malemu znow sie podobalo podczas piesni wariowal 😜 oj zaczynam sie niepokoic ze za bardzo mu sie w kosciele spodoba hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi ciagle w glowie ten lekarz i szukam i mysle gdzie moge sie przeiesc.
Musze zaraz isc wlosy umyc i sie ogarnac z lekka i polozyc bo tak mi jakos ciezko caly dzien...od jutra ciezkie dni mnie czekaja 😞przyjezdza meza brat ze soja zona,znienawidzona przez cala rodzine...wymAgajaca i w ogole,Az sie boje tej wizyty,chocbym na rzesach stanela to jej i tak cos sie nie spodoba.No i tej glukozy sie boje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczorek brzuchatkom...A my wlasnie po kolacyjce.Nalesniki dzisiaj zrobilam i do tego swojej roboty powidelka jablkowo-pomaranczowo-banananowo-kiwiowe..mmmhhh..pycha byla.ale powiem Wam,ze ostatnio staram sie malo weglowodanow jesc,i wiecej nabialu,owocow,warzyw itp..Moj doktorek mowi,ze chlebek (razowy),musli tylko na sniadanko..a przez caly dzien starac sie jesc pare razy w mniejszych ilosciach produkty nabialowe,salatki itp....
Od jutra mniej pracuje,wlasciwie tylko czasami.Moj organizm i niunia sie tego dopominaly.Postaram sie jakos do tego przyzwyczaic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Droga Manki! Lekarza zmienic nie problem.Popytaj sie w kregach znajomych czy ciezarnych,ktore juz dzieci urodzily.Napewno sa i zaufani lekarze z dobra opinia.Ja tak na poczatku swojego znalazlam.Polecila mi go przyjaciolka.I naprawde jestem bardzo zadowolona.I nie czekaj do jutra,bo dzidzia jest wazniejsza! A ta zona brata Twojego meza powinna Tobie uslugiwac,a nie Ty jej.W koncu to Ty jestes w ciazy! Dmuchaj na nia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...