Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
justina1975 napisał(a):
Bambino zawsze dobre,bo polskie 😉 Lubie polskie produkty.
ja tez kocham polskie produkty 🙂i wiem ze bambino nie uczula (nie spotkalam sie z opinia)jest w miare tani i naprawde dobry..wiec moja Ania bedzie smarowana bamino 😉a i mama przy okazji takze 🙂


Ja swoje dzieci też wychowałam na bambino i teraz też przymierzam sie dotej firmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
justina1975 napisał(a):
heee.Wszystko,co zostalo przetworzone,tzn.na parze,ugotowane,upieczone,homogenizowane itp..mozna jesc.Ale nic w postaci surowej.Nawet salami i kabanosow nie mozna 🥴


ja uwielbiam salami..nawet dziś jadłam na śniadnie..:/


no właśnie ja o salami to nie słyszałam do tej pory - a używam do pizzy - ale takie z piekarnika po obróbce to chyba nie szkodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
ADKA, wszystkiego naj naj 🙂
[URL=http://img151.imageshack.us/i/happybirthdayorkutscrap.gif/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/7585/happybirthdayorkutscrap.gif[/IMG][/URL]


Jesteś kochana dziekuje ślicznie .Cudowny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
marinka napisał(a):
Ja odkąd mam weterynarza w domu nie jem jajek na miękko a jajecznicę zawsze mocno ścięta no i tatarek też nie ruszę.



a kto u Ciebie jest weterynarzem?


Jamargaretka mój mąż jest weterynarzem 😁


🙂ja przez pół podstawówki, a pozniej w liceum zamierzałam być weterynarzem - nie wyszło - nawet nie próbowałam - zwyciężył humanistyczny kierunek - a na weterynarza pewnie i tak bym się nie nadawała ale sentyment do tego zawodu został 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez mam wrazenie ze mój Mały biega po całym brzuszku,dopiero 9 marca dowiem się czy juz wisi głowką w dól...mnie i tak maja ciac 😞i powiem szczerze ze od poczatku ciazy chcialam cesarkę ale czym blizej to bardziej sie boje i chyba bym wolala sama rodzic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Ja tez mam wrazenie ze mój Mały biega po całym brzuszku,dopiero 9 marca dowiem się czy juz wisi głowką w dól...mnie i tak maja ciac 😞i powiem szczerze ze od poczatku ciazy chcialam cesarkę ale czym blizej to bardziej sie boje i chyba bym wolala sama rodzic...

ja tez coraz bardziej sie boje...to moja pierwsz dzidzia i nawet nie umiem sobie wyobrazic jak to wszystko bedzie wygladac...ja pewnie wpadne w panike...hehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...