Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kochane ja tez wpadlam tylko zostawic (.).....maz zaraz wroci zjemy obiadek i ide sie kapac i szykowac bo popoludniu na jumprezeee 😜 a jeszcze na poczte trzeba jechac i po moich rodzicow eh....wiec pewnie jutro dopiero zajrze....ale na forum i tak sokojnie wiadomo weekend to nie bede miec duzo do nadrobienia... 🙂

Zycze kochane milego dnia popoludnia a potem nocki.....buziaki w brzunie dla was papa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam brzuszki. My dziś troszkę po mieście połaziliśmy, zakupiłam proszek "Lovella" i jak tylko będzie słoneczko biorę się za pranie 🙂. Troszkę kiepśna pogoda, głowa mnie boli od samego rana, ale nic przeciwbólowego nie będę brać, samo przejdzie. Miłego weekendu. Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i pokoik wymalowany! skonczony! 🙂 🙂 🙂 tylko czeka mnie umycie okna i podlogi! ale to w poniedzialek jak bedzie pogoda! powolutku dam rade!

kolory takie jak pisalam, tylko troszke zmienilismy koncepcje na jednej scianie! czekam tylko teraz z niecierpliwoscia na mebelki zeby zobaczy jak bedzie wygladac calosc w komplecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie Brzunie.. 🙂 byłam dzisiaj na kolacji z miśkiem na mieście i powiem Wam, że padam ze zmęczenia...:/
kiedyś któraś z Was pytała gdzie mozna dostać takie małe wieszaczki na ubranka dla dzieciaczków no więc byłam dziś w kauflandzie i tam są drewniane i plastikowe.. 🙂
Buziaki w Brzusie... 😘 miłego wieczorku... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cicho i pusto....
Ja dzis podobnie jak Kasiagwiazdka padam,ale jestem z siebie dumna ze tyle dzis zrobilam,choc mojemu synusiowi nie bardzo podobal sie moj wysilek...
Gosiu śliczna kiecunia...mała jak Księżniczka będzie wystrojona.
Kasiugwiazdko i jk efekt końcowy sie podoba?U Nas dziś kuchnia była dokańczana 🙂

Lece spaćq...Dobrej noculki i słodkich senow Brzucholki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja caly dzien spedzilam sama w domu, no z moim psiakiem, a i maluszek jakby troche ciszej mam nadzieje ze to nic zlego nie znaczy. jutro znajde sobie jakies zajecie bo drugiego dnia nudy i do tego bez misia nie wytrzymam! a tymczasem zycze wam kochane dobrej nocki i milej niedzieli choc napewno jutro wpadne.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie Brzunie.. 🙂 Ja właśnie wstałam...wpadłam się przywitać i biorę się za śniadanko.. 🙂
dzisiejsza noc należy do najgprszych nie dość,że głupoty mi się śniły to do tego wszystko mnie bolli 😮
Życze miłej niedzieli.. 🙂 odpoczywajcie ... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry!

Dzisiejsza noc... masakra :/ Tak mi twarnieje brzuch i boli, że aż niewiadomo jak się ułożyć...
Chyba znowu muszę wrócić do Nospy Forte i Luteiny 😞 :/

fijolek ja dzisiaj podobnie jak ty... chyba bede tylko leżeć i pachnieć... ehh...

Miłego dnia :* Będę zaglądać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej słoneczka 🙂 🙂 ja tam wyspane...ja nie bardzo cos sie przekrecałam z boku na bok i spac nie moglam...widzialam ze chyba pelnia ksiazyca byla moze dlatego 😜...maluszek moj od rana wariuje....meza do pracy zawiozlam i teraz buszuje po necie i szukam przepisu na skrzydelka....wczoraj kuzyna zona zrobila palce lizac... 🙂 🙂.....
A poza tym pogoda u mnie sliczna slonko swieci cieplutko na dworku chyba popoludniu na spacer sie wybiore dotlenic wkoncu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widze kochane ze nie tylko ja mialam ciezka noc...no i moj maluszek ostatnio nawet na boku nie daje polezec bo on na tym samym sie uklada i mam wrazenie jakbym go gniotla wiec zmiana pozycji i tak pol nocy z boku na bok hehe ....oj chcialabym juz maj 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Może wszystkie wyczuwamy tą pełnię... ciekawe...
Też już chciałabym maj... mmm

ja zawsze slabo spie jak jest pelnia 😞
dodatkowo w nocy sie budzilam i czulam jak mialam strasznie twardy brzuch. ale nie tylko dol brzucha - caly. nie wiem, czy to normalne. ale nie panikuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja myślę, że pełnia pełnią ale to już chyba taki etap ciąży, że co raz gorzej będzie my sypiać. Ja już od kilku nocy źle sypiam. Już lewy bok mam obolały a na prawym staram się jak najmniej leżeć. Wczoraj byłam już tak zdesperowana bólem pleców i odgniecionymi bokami, że zrobiłam sobie takie rulon z grubej kołdry dokoła brzucha i położyłam się na brzuchu na 5 min tzn brzuch był w "dziurze" a ja opierałam się na tej kołdrze biodrami i biustem. Ależ przyjemnie było chwilkę się tak zrelaksować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂

Ja mimo pełni nawet dobrze spałam...
Wczoraj porobiłam troszkę w domku, potem mieliśmy gości, więc padłam i zasnęłam w sekundzie 🙂

Kasia czekamy na foteczki pokoiku 🙂

manki Ty też pochwal nam się efektami remontu 🙂

My dzisiaj idziemy na obiad do moich rodziców, więc ja wstałam i leniuchuje 😉

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...