Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oooo... a ja solidnie poprasowałam 🙂 🙂
Teraz słodkie lenistwo a później spacerek z mężem.... może się na pizze wybierzemy 🙂

Jamargaretka
Witaj Kochana 😘 Jak się tylko ogarniesz to zajrzyj tu do nas zdać relację 😉 :*
Jak się czujecie? Jak Maleńka? 🙂 Jakieś zdjęcie koniecznie poprosimy :* 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczynki już odpoczywam...poki czułam się w miarę dobrze to robiłam,ale teraz czuję że trzeba przestć,więc koniec...może jeszcze za to prasowanko się pozniej wezme,ale to tylko posciel Malego wiec szybko pojdzie...
Jamargaretko witamy Ciebie i Maję,
Martynko śliczna focia,piekna z Ciebie kobieta...
Jolajcik rodzisz kochana?Tez mam dziś takie bole,ale jak nic tak nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś to juz pewnie nie zajrzę bo musimy się ogarnąć a przyjezdzają obie babcie. w kazdym razie jadac tydzien temu temu na ktg nie spodziewalam się ze blyskawicznie wyladuję na porodówce. ale mam juz za sobą. poczatki nie są łatwe ale z kazdym dniem bedzie lzej. tym bardziej ze wrocilysmy do domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Dzień dobry!!!
Ja już zjadłam śniadanko, nafaszerowałam się żelazem i antybiotykiem a teraz budzę swój umysł.

Mgrzedzicka u nas z 31 majówek jeśli dobrze liczę urodziło 13
chodzilo mi w wrazenia z porodu, bo wczoraj urodzila moja kuzynka i po jej porodzie to nie wiem czy chce tam isc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i ja wrocilam bylam u kolezanki na kawce i troche lepiej ale nadal mam nygusa mialam malego rzeczy prasowac ale nie chce mi sie chyba na jutro zostawie....jeszcze takie delikatne skurcze mnie lapia masakra 😮

A jak przeczytalam o tych bolach w kroczu to oczy mam jak 5zł...ciekawe eh no nic trzeba czekac na rozwoj wydarzen....

U nas strasznie parno myslslam ze bedzie padac ale nie zanosi sie....a tak goraco chyba ide zaraz sie wykapac....

No i leniuchowania bedzie dalszy ciag przed tv 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam. Kumpela wyciągnęła mnie na lody i plotki, potem odebrałam męża z pracy i postanowiłam się odezwać 🙂. Teściowa zrobiła dziś młodą kapustkę na obiad, mmm... 😜
Jutro z rana muszę siostrzeńca do przedszkola zaprowadzić, bo siostra pojechała dziś do szpitala, ciekawe ile ją potrzymają... 🥴.
Aż dziwnie jak tak spokojnie na forum 🤨 pół dnia mnie nie było a tu tylko 5 stron do przeczytania, ale nadal lubię do was zaglądać... 🙂.
Moje małe strasznie się wypycha,ale lubię jak jest aktywny.
Pozdrawiam dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂
Ja dziś jakaś senna jestem. Jutro sądny dzień na 8 jedziemy do szpitala i mam nadzieję że będzie miejsce i mnie przyjmą bo już się chyba nastawiłam na jutrzejszy poród 🙂 Mąż także :P Chciałabym mieć już to za sobą bo nie lubię takiej niepewności 😉 Hmmm na pewno mąż mi przywiezie lapka więc jak już będę wiedziała co i jak to Was poinformuję 🙂 A teraz do dzieła- "akcję golenie" czas zacząć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka, witaj z powrotem Mamusiu 🙂
Manki, chyba przesadzasz z tym sprzątaniem.. 🤢
Martynka, super wyglądasz w tej niebieskiej sukience 🙂

A mój Maluch coś dzisiaj bardzo spokojny.. Przed chwilą sobie uświadomiłam, że dawno nigdzie mnie nie kopnął, wypiął się itd. i aż stracha złapałam 🤢 W ruch poszedł batonik - nic, szklanka soku - nic. W końcu odpaliłam na cały regulator muzyczkę i wreszcie się obudził. Boże, jaka ulga! 🙂 Żeby jeszcze tylko się troszkę rozkręcił, bo na razie cieniuśko, a hity mu niezłe puszczam: "Respect" Arethy Franklin, "Sex bomb" Toma Jonesa, "Bad" Michaela Jacksona... Co YouTube pod palce przyniesie... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie, jeszcze nie rodzę 😉 Dziś było w planach lenistwo a skończyło się jak zwykle. Najpierw trochę ogarnęłam w domu, później jak już miałam się położyć to przyjechała mama i zajęłyśmy się sprawdzaniem dokumentów bo coś księgowa namieszała, w międzyczasie ugotowałam obiad a po nim pojechaliśmy do ogrodniczego po pomidory, ogórki i kwiatki. Jak dobrze pójdzie to jutro to wszytko posadzę i może troszkę oplewię. Dostałam od rodzinki zakaz rodzenia do niedzieli wieczór bo wyjeżdżają na weekend 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...