Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka wielka ta Twoja babeczka 🙂 🙂 Wygląda na więcej! I te włoski 🙂 🙂 He he słodziak mały!

kasidelko ja pije herbatkę i małemu nic na razie nie jest. A jaką kawę pijesz zbożową?? I też gotuję zupki na indyku. A później to mięso jem 🙂 🙂

Jamargaretka śliczne zdjęcie masz!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beatka może dziś urodzisz nam Nikosia?? co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
powiedzcie mi jeszcze jak wrzucac zdjecia zeby bezposrednio na brzuszku były. bo ja w poscie klikam na taki symbol LINK i tam jest okienko url i tam wklejam link - n a nie wychodzi mi tak jak Wam

Nie klikaj na symbol LINK , tylko OBRAZEK (obok linka.. 😉 )
I tam wklejasz adres obrazka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Mamuski.... a co jadacie na obiadki tzn zupki jakie ?? ja mam rosołek połki co.. ale co dalej.. ??
A co do kawy zbozowej to tez pije z mała iloscia mleka..


no wlasnie ja mam problem z jedzeniem bo Maja jest chyba wrazliwa. jednego dnia zaszkodził mi delikatny domowy kompot a wczoraj być moze rosołek - ale koleżanka twierdzi ze zjadlam za duzo sucharków

ja sobie gotuję na parowarze np ziemniaczki, marchewke, rybe, piers z kurczaka.

ale piszcie co Wy jecie bo szukam bezpiecznych pomysłów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
powiedzcie mi jeszcze jak wrzucac zdjecia zeby bezposrednio na brzuszku były. bo ja w poscie klikam na taki symbol LINK i tam jest okienko url i tam wklejam link - n a nie wychodzi mi tak jak Wam

Nie klikaj na symbol LINK , tylko OBRAZEK (obok linka.. 😉 )
I tam wklejasz adres obrazka 🙂


no wlasnie przez obrazek tez próbowałam i wtedy wyskoczył post bez zdnego linka. ale sprobuje jesczze raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
powiedzcie mi jeszcze jak wrzucac zdjecia zeby bezposrednio na brzuszku były. bo ja w poscie klikam na taki symbol LINK i tam jest okienko url i tam wklejam link - n a nie wychodzi mi tak jak Wam

Nie klikaj na symbol LINK , tylko OBRAZEK (obok linka.. 😉 )
I tam wklejasz adres obrazka 🙂


no wlasnie przez obrazek tez próbowałam i wtedy wyskoczył post bez zdnego linka. ale sprobuje jesczze raz


Ale kochana nie rob przez obrazek tylko bezposrednio gdZie piszesz w swoim poscie wklej link z imageshack ale ten link z napisem KODE FORUM on sie chyba zaczyna URL cos....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jem gotowany ryż, kasze rózniaste. Dużo Ryb jem i indyka. Pierś z kurczaka malutko ale to ze względu na męża jak go nie ma 🙂 🙂 🤪 🤪 Wczoraj zjadłam pomidor i małemu wyskoczyły krostki. Gotowane warzywa. Ziemniaki jeszcze nie jadłam. ale jem marchewek gotowanych dużo. Upiekłam sobie w majeranku, czosnku i kminku piers z indyka i kroje na kanapki. Małemu nic od czosnku nie jest. A no i jogurty naturalne i kefiry duuuuuuuuuuuuuużo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a macie jakiś dobry przepis na mięsny sosik np do kaszy gryczanej - bo ja zawsze to miesko podsmazalam i cebulke do tego. pozniej wode, jakies warzywka typu pieczarki... ale dawałam duzo przypraw np pieprz, papryke, vegete... a teraz bym chciala bez cebuli i tych ostrych przypraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...